Jump to content



Aπορίες περί Oc


αντωνης 55

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

έχεις δίκιο δεν τα έχω δει αυτά τα αποτελέσματα.

και πάνω κάτω με τις σύγκρισης που είδα πάρα πολλή μικρές η διαφορές.

και υπόψιν έχω κάνει και καλύτερους χρόνους που έχω περάσει και αρκετά άτομα από εκεί οπός τώρα!

τέλος πάντων το κακό με έμενα από ότι είδα από τους άλλους αυτί που είναι πιο ψηλά τους αφηνουνε η μνήμες τους ενώ έμενα γονατίζουν .άντε και λίγο ακόμα πάνε και τέρμα!!!

άμα βάλω 2 καλύτερες ακόμα θα παίξω πάρα πολλή καλά εκεί πάνω και με διάφορές νομίζω.αλλά δεν βαριέσαι πλακιτσα κάνουμε το χόμπι μας.

ευχαριστώ παιδιά για τις συμβουλές σας .

τα λέμε!!!

TASOS τι λες?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω μια 9600 gt nvidia gigabyte.

από μαμά μεσα έχει το προγραματακι gamer hud με τα χαρακτηριστικά της και για οverclocking.

έχει gpu 650,shader 1625,memory 900 ddr3 και με ψήκτρα zalman.

μέχρι που μπορώ να την τσιμπήσω παραπάνω άφοβα γιατί παίζω τώρα τελευταία crysis.

αν μπορείτε να μου πείτε σας ευχαριστώ το ξέρω σας έχω ζαλίσει αλλά στο τέλος βγάζω αποτελέσματα!!!

πλακιτσα κάνω!!!

post-12161-1442175402,4157_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μα φίλε μου η κάρτα δεν είναι της ati είναι της nvidia και αν πρόσεξες έχει δικό της πρόγραμμα που ανεβάζεις τα timmings το gamer hud το έχω βάλει στη φωτογραφεία!!!

μάλλον μπερδεύτηκες δεν πειράζει ......

συγνώμη εγώ έκανα λάθος .πολλή κάλο προγραματακι ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

μα φίλε μου η κάρτα δεν είναι της ati είναι της nvidia και αν πρόσεξες έχει δικό της πρόγραμμα που ανεβάζεις τα timmings το gamer hud το έχω βάλει στη φωτογραφεία!!!

μάλλον μπερδεύτηκες δεν πειράζει ......

Δεν μπερδευτηκα...:) το ati tool δουλευει με ολες τις καρτες,και ati και nVidia.

To προγραμμα που εχει η καρτα σου δεν σε βοηθαει να βρεις μεχρι που μπορεις να την κλοκαρεις,κατι που μπορεις να κανεις με το ati tool.

Kαι riva tuner για να ρυθμιζεις τις στροφες του ανεμιστηρα της καρτας και οχι μονο.:001:

http://www.guru3d.com/index.php?page=rivatuner

Τα περισσοτερα προγραμματα που ερχονται μαζι με τις καρτες ειναι αχρηστα.

stealth

Link to comment
Share on other sites

το προσπαθώ μου αρέσει πολλή το άθλημα TASOS πάρω όλο που είναι ακριβό!!

πάντως είστε **** τα παιδιά εκεί το team!!!

ευχαριστώ για όλα και θα ήθελα να τα πούμε και από κοντά καμιά μέρα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.