Jump to content



The A64 E3 step "Venice Core" thread


SlotKiller

Recommended Posts

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply

Παίδες για πέιτε λίγο γνώμες... σαν μαξ πόστ με στοκ ψύξη πώς σας φαίνεται? ’λλα 20 τα έπερνε ακόμα αλλά δεν κάθησα να το ψάξω μέχρι τελικής πτώσεως.46*C έιχε στο sc :S

step LBBLE 0518 EPBW

post-124-1416072054,4394_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη δεν έχω βάλει πάνω ενα νεο 3.0+

LBBLE 0519 EPAW

Z....

υπάρχει κανενας με ιδιο στεππινγκ?

(απο πλαισιο πατρας, σημερα το πρωι) , είχε και αλλο ενα 0521 κατι σε ..MW νομιζω και δε μου καλαρεσε (λεμε τωρα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papatsonis

χμμ... ας ελπισω τοτε η 519 να ναι καλη, κατα το βραδακι 8α ποσταρω πρωιμα αποτελεσματα τι κανει undervoltaged (απλα ο EPA) μου αρεσε γιατι και καλα εiναι 1ο batch)

Το 519 δεν μου αρεσε εμενα αλλα μακαρι να παει καλα.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις 18:33]

Παντως απο αυτα που εχω δει περισσοτερο μετρα η βδομαδα στο στεππινκ και τα αλλα επηρεαζουν ελαχιστα.

Πάντως ο καλύτερος 3000+ στο Χτρεμε που έιχε μια βάση ηταν ένας EPΑW 0517

Η 518 δεν έχω ιδέα.. κρίνοντας απο τον δικό μου τι λές Vag?

Πάντως η 520 κρίνοντας απο του άφαντου είναι για :bye:

Link to comment
Share on other sites

πολύ πρώιμα δεν τον έχω σετάρει και πολύ ώρα..(βλέπε άλλο ποστ μου) , δοκίμασα με την ελάχιστη τάση που μπορούσα να δώσω στην Νεο2 (0.825 απο βιος αλλα στην πράξη) 1.1βολτ απο οτι βλέπω , κόλλησε στο βιος στα 2160.Τώρα ειμαι στα win στα 2055 χωρίς να έχω την παραμικρή ιδέα αν είμαι σταθερός (1.1βολτ)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papatsonis [Σήμερα, στις 00:31]

μακάρι , αλλα όπως τον βλέπω θα πάει σταθερά 2000 με 1.1 που σημαίνει οτι με 1.4 δε βλέπω να ξεπερναει τα 2550. στην καλύτερη..

Με την stock ψύκτρα? καλοκαίρι? και σε χαλάει?:eek:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.