Jump to content



The A64 E3 step "Venice Core" thread


SlotKiller

Recommended Posts

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unseen

ADA3200DAA4BP

LBBLE 0520GPEW

3200+

Εχει κανεις καμια ιδεα απο 520 βδομαδα?

Δεν εχει εμφανιστει τιποτα απο 0520 στο xs... περιμενουμε αποτελεσματα!

απο ποια αντιπροσωπεια ειναι ο cpu?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

προτεινω να ερθει καποιος απο το σπιτι μου και να το ρυθμισει αυτος γιατι ή δεν κανω κατι εγω σωστα ή θα αρχισω το κραξιμο. Με default δεν μου βγαζει Pi ουτε στα 2350.

Ελα να κανουμε τηλεOverclocking :hehe:

Για πες ΜΟΒΟ-μνημες-ψυξη-settings

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

προτεινω να ερθει καποιος απο το σπιτι μου και να το ρυθμισει αυτος γιατι ή δεν κανω κατι εγω σωστα ή θα αρχισω το κραξιμο. Με default δεν μου βγαζει Pi ουτε στα 2350.

πωωωωω τετοια μπανανα;;;

εμενα με 1,4 απο bios (τα αλλα 2 "Start-Up"/"Auto") μεχρι 2430 πηγε για snm long...

με default ψυξη και ceramique.....

πολυ ασχημα ρε γμτ.....

βασικα δοκιμασε με 10χ235 και 166 div (mem~196) και 1.4, δε νομιζω οτι υπαρχει κατι αλλο που πρεπει να προσεξεις εκτος απο το bios... βαλε το τελευταιο 510.. εγω με αυτο ειμαι (510-1 για TCCD)

Link to comment
Share on other sites

ψαχνοντας λιγο τις μνημες και συνομιλωντας με τον chroma (δεν υπαρχειο πιο καταλληλο ατομα να μιλας ενω βλεπεις το memtest) ειδα αυτο...

φαινεται πως τα προβληματα με το bandwidth εχουν αρχησει να εξαληφοναι και το trtw = 1 ειναι πραγματικοτητα! :o

post-1377-1416072010,1828_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις 15:37]

προτεινω να ερθει καποιος απο το σπιτι μου και να το ρυθμισει αυτος γιατι ή δεν κανω κατι εγω σωστα ή θα αρχισω το κραξιμο. Με default δεν μου βγαζει Pi ουτε στα 2350.

ετοιμασε καφε το πρωι και ΠΑΡΕ ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ.

θα φερω και τις redline

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.