Jump to content



new pc (ρε παιδια βοηθειστεμαι)


tromeross

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Snips

καλά και εσείς που λέτε ότι δεν μπορείτε να βγάλετε τα λεγόμενα του βάλτε και κανένα τόνο.

αν ησουν admin, απλα δεν θα ξαναγραφα! LOL! :p

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ελεος εγω ειπα δισκολεβουμε να γραψω με ελληνικα. αλλα οκ. αν μπορειτε να μου πητε και αλλη τιν γνωμισας ? για το θεμα που αναφερα (δεν δια8ετο και πολλα λεφτα)

και οσο για ενα που ειπε να με κανουν ban του λεο ενα εφχαριστο πολυ.για τιν αγαπη σου στουν νεουs user.

και ευχαριστο το SlotKiller που μου απαντισε στο 8εμα και ακαμα ενα δεν θιμαμε ποιος.(οι αλλοι σχολιασανε οτι δεν εγραψα με ελληνικα):)

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πας και σε Intel64 άμα θες αλλά δεν νομίζω κανένας απο τον Λάμπη να έχει πάρει για να μας πει απόψεις οπότε πάρε το μηχανηματάκι του slotkiller που είναι καλό για τα χρήματα που θα διαθέσεις αν και δεν μας έχεις πει πόσα είναι......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ΒΑΝ.

Αμαισος εση μιν χασυς κε δεν τω πης....LΩL:worship:

Tromeros μην παρεξηγεις πλακα κανει...πιστευω

Οσο για το συστημα σου εχουν κανει τα παιδια χιλιες ερωτησεις ...τι τον θες ,ποσα θες να δωσεις, αν εχεις οθονη κλπ

Απαντησε αυτες πρωτα και μετα βλεπουμε....τι θα κανουμε για την περιπτωση σου :)

Προς admins: Καλα ρε παιδια βαλτε και εσεις κανα ορθογραφικο ελεγχο.....αφου βλεπετε υπαρχει προβλημα:D :D :p :p :blink::tomato:

Το συστηματακι που ειπε ο slot μια χαρα ειναι παντως

Για τιμες δες εδω----> www.e-shop.gr

Link to comment
Share on other sites

κοίτα, αν δεν πεις πόσα χρήματα διαθέτεις δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε.

όχι με ακρίβεια αλλά περίπου (π.χ. 600-700ευρά).

επίσης βασικό είναι το αν θες οθόνη, διότι είναι ένα αρκετά μεγάλο έξοδο.

Link to comment
Share on other sites

1)οθονην εχο LG FLATRON model l1710s(ως τορα καεικαι 1 trazistor)

2)600 λιρες κυπρου (νομιζο ειναι 1000 ευρω)δεν ειμαι σιγουρος σε αυτο

3)ειναι για games και αλλα πραγρματα (το 8ελω γρηγορο)

αν 8ελετε περετερο πληροφοριες πες τε μου

οκ?

Link to comment
Share on other sites

με αυτά τα λεφτά μπορείς να πάρεις κάτι καλό:

1)6600gt gpu (pci-x)

2)mobo 939 (dfi nf4 sli h ultra)

3)A64 3500+

4)2*512 ddr400 (twinmos?)

5)HDD 200gb (seagate?)

6)DVD-rw (nec3520?)

κλπ κλπ.

νομίζω είσαι περίπου στα 1000ευρώ. αν είσαι παραπάνω, κόβεις από π.χ. μητρική. μετράει και από που θα το αγοράσεις (δεν ξέρω τι τιμές παίζουν κύπρο :flower: )

ελπίζω να σε βοήθησα (λίγο)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tromeross

3.5 ghz εικονικη? πως γινετε αυτο>?

και κατι ακομα τα fsb μιπος ειναι λιγα?γιατι νομιζο εχει με 400 fsb δεν 3ερο τιμη :)

(οταν λεμε 64 bit τι ενοουμε?)

Απλα ο 64 αν και στα 2200 φτανει σε επιδοσεις και ξεπερνα τον αντιστοιχο pentium σε αυτη την συχνοτητα (3500)...τωρα μην ρωτησεις γιατι γινεται αυτο..απλα γινετε...

Το fsb ειναι αλλη ιστορια...απλα trust us το συστηματακι που σου προτιενουν τα παιδια ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του...εκτος και αν θεσ pentium οποτε δεν ειμαι αρμοδιος να απαντησω....

Οταν λεμε 64 bit εννουμε πολλα:)...κανε ενα search στο google για περαιτερω διευκρινισεις....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papabasi

’σχετο αλλά πάρε AMD να βρεις την υγειά σου...

Απλα και ρητα! :D ωραιος! :hehe::hehe:

αν δεν πουσαρεις το μηχανημα με overclock παρε εναν 3500+ και εισαι αρχηγος!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.