Jump to content



Race 3 Cup 4/10/2015 @Silverstone GP


thazio

Recommended Posts

Thazio φανταστικα τα skins!Ευχαριστουμε για τον χρονο και τον κοπο σου αλλη μια φορα!

 

'Έτσι και δεν έρθεις από τον 1ο αγώνα την Κυριακή στο επόμενο skin στο πράσινο καπό θα σου βάλω ένα τριφύλλι  ΝΑ!!  :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

'Έτσι και δεν έρθεις από τον 1ο αγώνα την Κυριακή στο επόμενο skin στο πράσινο καπό θα σου βάλω ένα τριφύλλι  ΝΑ!!  :p

 

Δυσκολα να προλαβω τον 1ο αγωνα δυστυχως!Κατα της 22:30 ελπιζω να ειμαι σπιτι για να προλαβω τα δοκιμαστικα. 

 

George Darras sorry! Βασιζομαι πανω σου για αλλη μια φορα!  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν για τον αγωνα αυριο διαθέσιμες 2 θεσεις σίγουρα.

1 camel ferrari του Kyriakos

και

1 bic ferrari του fuz10n

Όσοι από τους 3 Thodoris1884 , tanthopo ,wolves θέλουν να το πουν μεχρι το βραδυ εδω να τους ρυθμισω το καθισμα...

Θα τηρηθεί σειρα προτεραιοτητας.

Η αλλαγή αφορά μόνο αυτον τον αγώνα για την ώρα.

Πιστευω οτι θα προκυψουν άλλες θεσεις για να τρεξετε και τους υπολοιπους ισως σε αλλη ομαδα

Link to comment
Share on other sites

thazio μηπως να δωσω και την δικη μου θεση σε περιπτωση που υπαρχει ενδιαφερομενος?

 

Δεν εχω προβλημα εννοειται να τρεξω μονο στον 2ο αγωνα , απλα για να βοηθησω τον George Dara λεω μηπως θα ηταν καλύτερα να παρει την θεση μου καποιο παιδι που θα τρεξει και τους δυο αγωνες?

 

Αν υπαρχει θεμα(skins και τα λοιπα) φυσικα το αφηνουμε οπως ειναι. :)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι από τους 3 Thodoris1884 , tanthopo ,wolves θέλουν να το πουν μεχρι το βραδυ εδω να τους ρυθμισω το καθισμα...

Θα τηρηθεί σειρα προτεραιοτητας.

 

Αν και δεν περιέχομαι στους υποψήφιους, θα με ενδιέφερε να συμμετάσχω!   :redface:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν πηράζει πρόλαβες.

Παίρνεις την camel ferrari no 23.

Μπες στον σερβερ και κάνε 3-4 γυράκια να πάρω τα στοιχεία σου - με ποιο όνομα τρεχεις;

 

Οπωσδήποτε κατεβάζεις τα skins και διαβάζεις κανόνες κλπ από την προηγούμενη σελίδα


Θυμίζω ότι οι αγώνες είναι με κανονική εκκίνηση (standing start)

Έγινε επεξεργασία από thazio
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να γινω ο κακος  της παρεας , αλλα διαφωνω και δε μου αρεσει η ιδεα να γινονται ανταλλαγες οδηγων , η να αλλαζουν τελευταια στιγμη οδηγοι επειδη καποιος δε μπορει.
Εχουμε πει πως στο cup να ειμαστε και πιο αυστηροι γενικα.Και στους κανονες.Τι τους εχουμε "υπογραψει" τοτε ;

Μπορει καποιος οδηγος να περιμενει οντως μια απουσια ενος αλλου οδηγου για να καλυψει θεσεις , να παρει ποντους και να εκμεταλλευτει τη κατασταση..

Αν ηξερα οτι θα υπηρχε αυτη η δυνατοτητα , θα πηγαινα το ταξιδακι μου μιας και ειμαι ελευθερος απο δουλεια τωρα, θα ελεγα σε καποιον να παρει τη θεση μου χωρις να υπαρχει προβλημα.Θα εχανα ποντους , αλλα η ομαδα μου θα τους διατηρουσε.
Θα με πειτε "πως κανεις ετσι , απλα ενα παιχνιδι ειναι.." Ναι ενα παιχνιδι δε λεω ,αλλα οταν βγαινουν pdf με κανονες το αντιμετωπιζειςμε αλλη σοβαροτητα.
Ο σκοπος ειναι να γεμισουμε τις θεσεις pit η να διεξαχθει σωστα το cup?
Οκ μπορειτε να με πειτε παραξενο και κακο.Δε με νοιαζει αληθεια.Το cup ειναι cup και το gathering το εχουμε για τα ρεπο μας.
Αν καποιος νομιζει οτι το παιρνω σοβαρα , του απανταω , ναι το παιρνω.Δε κρυβομαι.
Αν δημιουργω προβλημα σε ολη τη παρεα , μπορω να αποσυρθω.

 

Υ.Γ Κωστα μη το παρεις προσωπικα σε καμμια περιπτωση.Γενικα μιλαω.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ Κωστα μη το παρεις προσωπικα σε καμμια περιπτωση.Γενικα μιλαω.

 

Ναι ναι, το ότι περίμενες να δηλώσω εγώ συμμετοχή για να γκρινιάξεις είναι εντελώς τυχαίο!!  :tongueout:  :tongueout:

 

Αν και ως περιστασιακός συμμετέχων η γνώμη μου δεν έχει και μεγάλη βαρύτητα, συμφωνώ με τον ΓοΜαΡ και θα πρότεινα να μην βαθμολογηθεί η όποια θέση τερματίσω.

Δηλαδή αν είμαι πρώτος (λέμε και κανα αστείο) ο δεύτερος να πάρει τους βαθμούς του πρώτου κ.ο.κ.

Φυσικά εννοείται πως από μεριάς μου δεν πρόκειται να δυσκολέψω ιδιαίτερα οποιονδήποτε βρεθεί σε θέση για προσπέρασμα. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κωστα ηθελα να το πω μερες πριν , αλλα ειπα αστο μη το κανω θεμα.Τωρα ,μια μερα πριν τον αγωνα βλεπω αυτο το πραγμα , οχι δε μου αρεσε! Μπορει αντι για εσενα να ηταν αλλος.Τα ιδια θα ελεγα.
Αν εισαι σα τουριστας στην πιστα , τοτε δεν εχει νοημα να παιξεις Κωστα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπό παιδιά να το πάρουμε από την αρχή.

 

Βασικά ο Ιάσονας έχει δίκιο.

Παρασύρθηκα από το γεγονός ότι κάποια παιδιά θέλουν να παίξουν και κάποιοι άλλοι δεν μπορούν πια να συμμετέχουν.

Για να διατηρήσουμε την ίση μεταχείριση που είναι το πιο σημαντικό στοιχείο θα πρέπει να γίνεται μόνο μια αλλαγή ανά αυτοκίνητο και αυτό έγκαιρα.(βλέπε Jagermeister)

Για του χρόνου θα αναθεωρήσουμε - προσθέσουμε τους κανονισμούς και θα επιτρέπεται μια μόνο αλλαγή ανά ομάδα αλλά όσες φορές θέλουν, δηλαδή 3 οδηγοί ανά ομάδα και θα τρέχουν όποιοι δύο θέλουν

με την προϋπόθεση ότι δεν έχουν τρέξει με άλλη ομάδα.

 

Άρα djkostas και όποιοι άλλοι ήταν έτοιμοι θα το οργανώσουμε από τον επόμενο αγώνα.

Σορρυ παιδιά αλλά ο Ιάσονας πιστεύω ότι έχει δίκιο

 

Τρέχουν μόνο αυτοί που αναγράφει το 1ο ποστ

Έγινε επεξεργασία από thazio
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

εγω υπολογιζα να γεννησουμε σε 2 βδομαδες ρε συ gomar :D

ειχα καιρο να μπω στο gatherings και περιμενα πως και πως το αυριανο γιατι και μενα μ αρεσε η ολη οργανωση και η πολυ μεγαλη και αξιολογη δουλεια με τα σκιν. αλλα καταλαβαινεις :)

 

edit. ασε που δουλευω και στην εταιρια του σκιν ρε παιδι μου!! να ρωτησω τωρα θα χασω τελειως το δικαιωμα συμμετοχης? πως θα γινει?

Έγινε επεξεργασία από fuz10n
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να γινω ο κακος  της παρεας , αλλα διαφωνω και δε μου αρεσει η ιδεα να γινονται ανταλλαγες οδηγων , η να αλλαζουν τελευταια στιγμη οδηγοι επειδη καποιος δε μπορει.

Εχουμε πει πως στο cup να ειμαστε και πιο αυστηροι γενικα.Και στους κανονες.Τι τους εχουμε "υπογραψει" τοτε ;

Μπορει καποιος οδηγος να περιμενει οντως μια απουσια ενος αλλου οδηγου για να καλυψει θεσεις , να παρει ποντους και να εκμεταλλευτει τη κατασταση..

Αν ηξερα οτι θα υπηρχε αυτη η δυνατοτητα , θα πηγαινα το ταξιδακι μου μιας και ειμαι ελευθερος απο δουλεια τωρα, θα ελεγα σε καποιον να παρει τη θεση μου χωρις να υπαρχει προβλημα.Θα εχανα ποντους , αλλα η ομαδα μου θα τους διατηρουσε.

Θα με πειτε "πως κανεις ετσι , απλα ενα παιχνιδι ειναι.." Ναι ενα παιχνιδι δε λεω ,αλλα οταν βγαινουν pdf με κανονες το αντιμετωπιζειςμε αλλη σοβαροτητα.

Ο σκοπος ειναι να γεμισουμε τις θεσεις pit η να διεξαχθει σωστα το cup?

Οκ μπορειτε να με πειτε παραξενο και κακο.Δε με νοιαζει αληθεια.Το cup ειναι cup και το gathering το εχουμε για τα ρεπο μας.

Αν καποιος νομιζει οτι το παιρνω σοβαρα , του απανταω , ναι το παιρνω.Δε κρυβομαι.

Αν δημιουργω προβλημα σε ολη τη παρεα , μπορω να αποσυρθω.

 

Υ.Γ Κωστα μη το παρεις προσωπικα σε καμμια περιπτωση.Γενικα μιλαω.

 

Eίναι σωστά αυτά που γράφεις συμφωνώ κι εγώ και επαυξάνω ,παιχνιδάκι παιχνιδάκι αλλά σε λίγο θα μας κατηγορήσει η σύζυγος πως αμελούμε τα καθήκοντά μας .

Επίσης πολύ θά θελα να λάβουν μέρος όλοι αλλά τώρα που το σκέφτομαι θα ναι το άγχος  μεγάλο με κάποιους πολύ γρήγορους στις πρώτες θέσεις και σίγουρα το ανταγωνιστικό μας ένστικτο θα μας οδηγήσει σε παράτολμες η λάθος ενέργειες γιατί έναν εγωισμό τον έχουμε εκείνη τη στιγμή δεν βλέπουμε τίποτα μπροστά μας παρά μόνο τη νίκη :p:D

Μπράβο στον Ιάσονα που ήταν ειλικρινής χρειάζεται αρετή και τόλμη η ελευθερία . :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Στο acrl εφαρμόζεται το εξής σύστημα: για κάθε συμμετοχή οι παίκτες παίρνουν 1 βαθμό.

Οι παίκτες με τους περισσότερους βαθμούς συμμετοχής έχουν προτεραιότητα στους επόμενους αγώνες/σεζόν.

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2:11 με medium δεν ειναι άσχημα. Αν καταφέρεις να κρατήσεις ρυθμό σταθερά στο 2:09 για 14 γύρους, θα είσαι αρκετά ψηλά.

 

Λογικά πάντως στον αγώνα θα έχουμε καλό grip οπότε οι χρόνοι θα βελτιωθουν σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.