Jump to content



Race 3 Cup 4/10/2015 @Silverstone GP


thazio

Recommended Posts

Κανένας , ειναι δική σου μεχρι το τελος του cup εκτος και το ζητήσεις αλλά απο τον επόμενο αγώνα και χωρίς να ξαναλλάζεις μετα.

Εχω νοπές τις μνήμες της υπεροχης αλλα εξοντωτικής καταστασης στο σπιτι σου και απορώ πως θα το κάνεις...?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως και γω θα μπω χωρις καθολου προπονηση.Θα προσπαθησω τουλαχιστον να κανω εναν αγωνα οσο γινεται σταθερο και φυσικα να μην χαλασουμε τον αγωνα των πρωτων.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια σε ολους.
Χαιρομαι που συνεργαστηκα αψογα με τον teammate μου αυτη τη φορα και που κερδισαμε και τα χαμενα δευτερολεπτα απο την ποινη που ειχε φαει.
Μπραβο στον Δημητρη για αλλη μια φορα που επαιξε τοσες ωρες με gamepad και κερδισε αξια την θεση του.
Να ευχαριστησουμε για αλλη μια φορα τον thazio για την διοργανωση και για τα skins!

 

Υ.Γ θα ανεβασουμε και screenshots απο το 1-2 της JPS και απο τους δυο αγωνες!! Ετσι η ομαδαρα :D
:p

 

Να προσθεσω επισης και τα μπραβο στον Zenor που με λιγο practice ηταν βαρβατη απειλη!

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους!!!

Ιδιαίτερα ο 2ος αγώνας ήταν όλα τα λεφτά!!!

Εκτός από τις μάχες μπροστά, είχα την τύχη να περάσω όμορφα στην "ουρά" του grid, όπου απόλαυσα ωραίες και καθαρές μάχες με Γιάννη (περισσότερο) και Billy!!!

 

Μπράβο και στον Θάνο για την άψογη διοργάνωση!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και από μένα στο διοργανωτή και στην ομάδα της jps ήταν αχτύπητη , και οι δύο αγώνες ήταν καλοί ,για μένα ο δεύτερος ήταν όλα τα λεφτά , ταχύτατος ο zenor παρ΄ολίγο να απειλήσει τον Τάσο ,πολύ καλή η μάχη μας μέχρι το τελευταίο εκατοστό του δευτερολέπτου.

Ταχύτατος και ο arkoudadis  περάσαμε όμορφα στον πρώτο αγώνα εκείνος πέρασε καλύτερα τελικά :D .

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά ήταν υπέροχα σήμερα!!!

 

Ο 1ος αγώνας δεν μπορούσε να πάει καλύτερα. Ο συναγωνιστής μου, έβγαλε εκτός μάχης τον μισητό Παναγιώτη και άδραξα την ευκαιρία που μου έδωσε η καλή εκκίνηση. Μετά, το υπέροχο setup μου, μαλακό με την φθορά των ελαστικών, με έφερε σε μια άνετη και ανέλπιστη 3η θέση. :lol:

 

Ο 2ος πιο ζόρικος αλλά σαφώς πιο απολαυστικός. Ψυχικά δηλαδή, διότι παρόλο το μασάζ στα δάχτυλα στο διάλειμμα, η πίεση 10KN/cm^2 που ασκούσα μπας και πάει το αναθεματισμένο πιο γρήγορα, μου προκάλεσε αφόρητο πόνο και αγκύλωση στα δάχτυλα. Κυρίως η δεξιά σκανδάλη/γκάζι.

Ως αποτέλεσμα ένα λαθάκι να φέρει τον Thazio κ Άρη ξανά μπροστά μου. Ο Άρης είχε την ευγενική καλοσύνη να με αφήσει (δις) να περάσω, έχοντας λαθάκια.

Στον τελευταίο γύυρο λοιπόν, βρέθηκα στα 25εκ από τον προφυλακτήρα του Thazio και με slip streaming πέρασα μπροστά. Για τα φρένα έσφιξα τα δόντια ώστε να πολεμήσω την αγκύλωση αλλά μάταια. Επαφή. Ευτυχώς σχετικά ανέπαφη και πιο πολύ ευτυχώς που ο έχων το γενικό πρόσταγμα ( και το βιβλίο με τα ποινολόγια) λέει πως ήταν καθαρό :D :D :D  .

Μακάρι να ήταν πιο καθαρό ακόμα.

 

Συγχαρητήρια στους νικητές και πιο πολύ στον Thazio για την διοργάνωση.

 

Εις το επανειδείν!!!

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους, νομίζω πως κάναμε την ζωή των αγωνοδικών εύκολη με 2 πολύ καθαρούς αγώνες!!!

 

Συγχαρητήρια στους οδηγούς της JPS για εξαιρετική τους απόδοση και στους 2 αγώνες με τα 1-2 τους!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δει ακομα το replay απο τον 2ο αγωνα..αλλα αν τελικα χτυπησα απο πισω τον christod το εκανα γιατι ειχε lag (εβλεπα κατι 150) και στο ts δεν ακουγοταν καθαρα τι μου ελεγε το παιδι..

Εγω δεν καταλαβα παντως να υπηρχε επαφη μεταξυ μας.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.