Jump to content



Καφετο κορσα @σαβκο


GoMaR

Recommended Posts

Σήμερα Τετάρτη κ καμία ανταπόκριση.

Θα την κάνω την πρόταση.

Θα ξαναπροτείνω το Verde. Ειλκρινά αν το σκεφτεί κανείς, συνδιάζει, τοποθεσία ( ενδιάμεσα ) , πάρκινγκ.

Ελπίζω μόνο να βρούμε.

Η άλλη λύση είναι να πάμε για φαί.

Αν σας αρέσει η πολίτικη κουζίνα, προτείνω αυτό http://www.ask4food.gr/estiatoria/14428-tamam#restaurant-name

Έχω πάει, είναι πολύ καλό, εύκολο πάρκινγκ, πάνω στην εθνική .

Καταρχάς ψηφίστε για φαί ή καφέ.

http://doodle.com/poll/az9riiexqshumked

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ τότε μερικά πιθανά μέρη: Το Saint Etienne στον Άγιο Στέφανο έχει άνετο πάρκινγκ και είναι εύκολα προσβάσιμο από εθνική αλλά λίγο μακρυά.

Για πιο κοντά ίσως τα φλοκα στην Πεύκη στο δημαρχείο? Χαλάνδρι-Κηφισια-Μαρούσι γίνεται πανικός με το παρκάρισμα, εκτός κι αν ξέρει κάποιος καμιά καβάτζα. Το Verde είναι ωραίο μαγαζί αλλά Παπάγου δεν ξέρω αν βολεύει.

Υ.Γ. Καφές για μένα.

Έγινε επεξεργασία από sud1500t
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ τότε μερικά πιθανά μέρη: Το Saint Erienne στον Άγιο Στέφανο έχει άνετο πάρκινγκ και είναι εύκολα προσβάσιμο από εθνική αλλά λίγο μακρυά.

Για πιο κοντά ίσως τα φλοκα στην Πεύκη στο δημαρχείο? Χαλάνδρι-Κηφισια-Μαρούσι γίνεται πανικός με το παρκάρισμα, εκτός κι αν ξέρει κάποιος καμιά καβάτζα. Το Verde είναι ωραίο μαγαζί αλλά Παπάγου δεν ξέρω αν βολεύει.

Υ.Γ. Καφές για μένα.

Χαχα, εκεί δίπλα μένω! Εγώ παιδιά δεν είναι σίγουρο ότι θα έρθω (ή αν έρθω θα είναι για πολύ λίγο) γιατί παρουσίασε χτες κάποιο πρόβλημα υγείας η γυναίκα μου και όπως καταλαβαίνετε τα φορτώνομαι όλα εγώ μέχρι να καλυτερέψει (άσε το ψυχολογικό). Κανονίστε όμως εσείς και αν το επιτρέπουν οι συνθήκες θα έρθω.

Link to comment
Share on other sites

Βερδε οντως ωραιο μερος , ευκολο παρκινγκ , απλα αλλα φοβαμαι πως αν βρεξει θα μαζευτει πολυς κοσμος μεσα.
Καφε καλυτερα , αλλα και στο φαι δε λεω ποτε οχι :D
Προτεινω κοντα στα μερη του Αρη (περαστικα της να ειναι και θα χαρουμε να σε δουμε!) για να του ειναι και πιο ευκολο να ερθει αν ξεκλεψει χρονο
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χαχα, εκεί δίπλα μένω! Εγώ παιδιά δεν είναι σίγουρο ότι θα έρθω (ή αν έρθω θα είναι για πολύ λίγο) γιατί παρουσίασε χτες κάποιο πρόβλημα υγείας η γυναίκα μου και όπως καταλαβαίνετε τα φορτώνομαι όλα εγώ μέχρι να καλυτερέψει (άσε το ψυχολογικό). Κανονίστε όμως εσείς και αν το επιτρέπουν οι συνθήκες θα έρθω.

 

Πριν 8 χρόνια έμενα Κολοκοτρώνη & Τομπάζη :) Περαστικά στη σύζυγο. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα μπορεσω αυριο...

 

Οποια Παρασκευη κανονισετε παντως ειμαι μεσα :)

 

@Aris Teidis, περαστικα να ειναι αγορινα ^_^

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

Δυστυχώς λόγω δουλειάς, αύριο θα είμαι Καλαμάτα....

Αν υπάρξει επιστροφή σε Normal ώρα, χωρίς να μπορώ να υποσχεθώ, θα το παλέψω...

 

Σε περίπτωση που δεν τα καταφέρω, εύχομαι να περάσετε υπέροχα!!! και ελπίζω στην επόμενη...

 

 

@Aris Teidis πολλά περαστικά!!!

Έγινε επεξεργασία από troffeo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω ότι πολλοί Τελικά δε μπορούν, να το αναβαλουμε για την επόμενη βδομάδα; ο σκοπός είναι να μπορούνε οι περισσότεροι.

να μη ρίχνει και καρέκλες!

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.