Jump to content



[Greek Gatherings - 9/11/2015] Lotus Type 49 @ Salzburgring


racer

Recommended Posts

Οποιος μιλαει για γραφικα , μαλλον δεν εχει δει την Αγελαδα στην πιστα μεσα!

mo0o0o0

Τη milka ?

Μη δεις θυληκό εσύ να μας τις φας όλες ,εγώ πάντως περνόντας της έκλεισα το ματάκι και αυτή μου μούγκρισε προκλητικά ,το πιθανότερο είναι να μας παίζει όλους αφού τό κανε και σε σένα .

Πφφ  έτσι είναι όλες φίλε μου συφίλες...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Με την πολυτιμη βοηθεια του @GoMaR, εψες εριξα 3 ολοκληρα δευτερα μεσα σε λιγους γυρους :kiss2: ...Καταφερα να πεσω στο 1.23 απο 1.26 που εκανα

 

Δεν εχω χρονο ρε φουστη μου αυτη την εβδομαδα για προπονηση, αλλιως θα μπορουσα να ριξω κι αλλο το χρονο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Weather Salzburgring

post-63928-0-78839500-1446798947_thumb.p

O server είναι έτοιμος με τις παραπάνω θερμοκρασίες που ήταν περίπου οι ίδιες με αυτές που είχα βάλει όλη τη βδομάδα ,91 % το grip στο practice όπως το παρήγγειλε ο Τάσος .

Θα κάνω restart με password το βράδυ αργά .

Πληροφορίες για τις ώρες ανατρέχετε στην αρχική σελίδα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μιας κι έχουμε ξιφύγ και τρέχουμε σε βουκολική πίστα με προκλητικές αγελάδες και promotika φωντομοντέλα σας αφιερώνω ένα τραγουδάκι που είναι κοντά στο κλίμα των τελευταίων ημερών.

Kαλό αγώνα και όνειρα γλυκά ! :D 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν το γκριπ το θεωρείτε λίγο κανένα πρόβλημα να ανέβει και στο 93-94%, ίσως να το παράκανα λίγο :p

 

τι το παρακανες ; δε βλεπεις ; ολοι τα μαζευουν και φευγουν ! 3-4 ατομα θα τρεξουν:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν ειναι και το πιο ευκολο αυτοκινητο, προτεινω να ξεκινησει με τουλαχιστον 95%...ειδαλλως μας βλεπω ολους να κανουμε παρεα με την Clarabelle στην φουρκετα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.