Jump to content



[Greek Gatherings 29-11-15] Road America, GT cars, Corvette C7R, Audi R8


Stathis1

Recommended Posts

Με έψησες, το κατεβάζω.

 

Πάνο βάλε αρκετά σύννεφα και βλέπουμε, 1-2 κλίκ κάτω από το φουλ.

H φωτο είναι με heavy clouds.

Υπάρχουν τα

mid clear , αυτό που παίζουμε

light clouds

mid clouds

heavy clouds

Μια ιδέα είναι να έχεις και τα 3 με rotation κ με άλλη ώρα

πχ στο practice τα light clouds

στο qualy τα mid clouds

στο race τα heavy clouds.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παίδες όντως δεν υπάρχουν πέναλτυ κρίμα γιατί η πίστα είναι πανέμορφη .

Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνουμε ,αν δώσουμε το λόγο μας πως δεν θα παραβιάσουμε τα όρια της πίστας με παραπάνω από δύο ρόδες εκτός και δεν μιλάμε για race incident του τύπου δεν με φτάσανε τα φρένα τότε ας την κρατήσουμε αλλιώς την αλλάζουμε με μία που θα έχει πέναλτυ .

Link to comment
Share on other sites

^^

Κάτι μου λέει ότι δεν σου αρέσει η πίστα Δημήτρη.

 

Πάντως δεν νομίζω να υπάρχουν πολλά σημεία που να μπορεί να κόψει κανείς, άντε να πατήσει λίγο πιο έξω και στα περισσότερα σημεία έχει χορτάρια. Τώρα που την τρέξαμε λίγο μιά χαρά. Σκεφτείτε το και πείτε τι θέλετε, το εναλλακτικό combo το έχω έτοιμο. Αλλά ίσως είναι καλό να δοκιμαστέι λίγο.

Έγινε επεξεργασία από Stathis1
Link to comment
Share on other sites

^^

Κάτι μου λέει ότι δεν σου αρέσει η πίστα Δημήτρη.

Πάντως δεν νομίζω να υπάρχουν πολλά σημεία που να μπορεί να κόψει κανείς, άντε να πατήσει λίγο πιο έξω και στα περισσότερα σημεία έχει χορτάρια. Τώρα που την τρέξαμε λίγο μιά χαρά. Σκεφτείτε το και πείτε τι θέλετε, το εναλλακτικό combo το έχω έτοιμο. Αλλά ίσως είναι καλό να δοκιμαστέι λίγο.

Ε τότε μια χαρά.

Η πίστα είναι πολύ καλή για mod.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Απιστευτα απολαυστικο track. Μην το αλλαξετε please....pretty please :kiss:

 

Δυο(ισως κ τρια) σημεια υπαρχουν που μπορει καποιος να "κλεψει" αλλά τουλαχιστον στα δυο αν χτυπησεις στα εσωτερικα kerbs, πας για τσαι

 

Ειναι ομως τοσο γρηγορη πιστα που δεν σου παει το χερι να κοψεις....

Link to comment
Share on other sites

 

Όσοι θέλουν να βάλουν το mod, ακολουθήστε τις αναλυτικότατες οδηγίες του και πριν από αυτό κάντε backup όπως έχω γράψει εδώ http://www.thelab.gr/topic/168043-assetto-corsa-tips-and-tricks/#entry2464058

 

Αν κάποιος τα κάνει μαντάρα και θέλει να τα βγάλει, μπορώ να του σηκώσω κάπου τα original αρχεία.

 

Κάποιος θα πει, ας κάνω file integrity. Ναι οκ, αλλά όσοι αρέσκονται στα πειράγματα, θα χάσουν τις αλλαγές και αλλού.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δε βγάζετε το R8 να παίξουμε και εμείς που δεν έχουμε το Dream Pack 2; Επειδή δε μπαίνω στους αγώνες για να μην σας χαλάσω το παιχνίδι (απλά παίζω να περάσει η ώρα, aka ελάχιστες ώρες και απειρία στο παιχνίδι) δε με πολυαπασχολεί αλλά μπαίνω που και που, όποτε παίζω δλδ, στο server.

Link to comment
Share on other sites

Απαιτητικούλη σε κόβω ή είναι η ιδέα μου :D !

Πάρε βρε συ το dlc να δεις την υγειά σου, με τα πολλά στη φυλακή και με τα λίγα μέσα .

Μην έχεις πρόβλημα αν είσαι άπειρος αρκεί να κάνεις στην άκρη :p  και σιγά σιγά η πολύ γρήγορα θα μάθεις ! :)

Κόπιασε και μεγειά το dlc αξίζει τα ελάχιστα ευρουλάκια του με το παραπάνω!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@panosdimp, εμενα τυλιξε μου για το σπιτι μια Glickenhaus SCG003.

Δε θα την παλεψει με τα gt2 (τουλαχιστον στα χερια μου) αλλα ειναι πιο ασφαλης για μενα, συν οτι ψοφαω για τον ηχο της...

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

                   CARS

            ks_audi_r8_lms  

            bmw_m3_gt2  

            ferrari_458_gt2  

            ks_corvette_c7r  

            p4-5_2011  

            ks_glickenhaus_scg003

 

Πάρε ότι θες από αυτά ελεύθερα μίστερ fatalara

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.