Jump to content



Ιστοσελίδα


Jonys

Recommended Posts

Φτιάχνω μια σελίδα αυτόν τον καιρό με server σε ενα pc μου με 128kb upload και θέλω να δώ αν δουλεύει για αυτό αν μπορείτε δοκημάστε αυτό link και πείτε μου αν δουλεύει. :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 14:03]

Πανιά τις έβαλες? :hehe:

LoL :jump:

Όταν την πατάω εγώ μου την ανοίγει αλλά για να λες ψεύτικη κάτι θα ξέρεις για πές μου πώς βρίσκεις το κανονηκό ip?????

Link to comment
Share on other sites

Ψεύτικη ip = Εσωτερικού δικτύου, μη προσβάσιμη από εξωτερικά δίκτυα.

Εδώ μπορείς να δεις την ip σου. Αν έχεις router θα πρέπει να κάνεις nat για να μπορέσουμε να δούμε τη σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 14:57]

παλι εχουμε το γνωστο-αγνωστο φαινομενο κατα το οποιο οι admins περιπαιζουν τον δυστυχο χρηστη...

προς παραδειγματισμο παραθετω μια ιστιοσελιδα...

μ@λ@κι@ αστείο είναι αυτό οι κανόνες του forum λένε να γράφεις Ελληνικά και πώς λέγετε ένα website στα Ελληνικά ιστιοσελίδα.:TD:

Τέλος πάντων ας μπούμε στο ψητό έκανα τις οδηγίες απο εκεί και μου λέει να τρέξω σε command την εντολή ipconfig /alll και για ip μου βγάζει 10.0.0.7 στο ένα 10.0.0.1 στο άλο που έχει και τους drivers και 10.0.0.3 στο άλλο:help:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jonys [Χθες, στις 23:52]

μ@λ@κι@ αστείο είναι αυτό οι κανόνες του forum λένε να γράφεις Ελληνικά και πώς λέγετε ένα website στα Ελληνικά ιστιοσελίδα.:TD:

φιλε Jonys χωρις παρεξηγηση

δεν μαρεσει να διορθωνω τους αλλους

αλλα επειδη σε βλεπω να εκνευριζεσαι

θα σου επισημανω οτι σου ξεφυγε επανειλημενα ενα επιπλεον Γιωτα

ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ειναι η κανονικη λεξη...

απο τον ιστο + σελιδα

και οχι το ιστιο....=πανι (ναυτ.)

ΥΓ.με την ευκαιρια, διορθωσε και τον τιτλο του thread εαν δεν σου κανει κοπο....

Link to comment
Share on other sites

καλά μην παιδεύεστε τα έκανα μια χαρά όλα αλλά θέλει username και κωδικό του modem και ο αδερφός μου δεν μου τα δίνει μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να τα βρώ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jonys

καλά μην παιδεύεστε τα έκανα μια χαρά όλα αλλά θέλει username και κωδικό του modem και ο αδερφός μου δεν μου τα δίνει μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να τα βρώ?

κάτι ξέρει ο αδερφός σου.

Αρχική απάντηση από flameboy

Ναι, κανε reset το router και θα εχει παλι το αρχικο Password ;)

μετά θα το καταλάβει όμως (ο αδερφός)

Link to comment
Share on other sites

Τα κατάφερα!!!! αλλά ποιό port να χρησιμοποιήσω για inside και ποιό για outside? (για μια απλή σελίδα)

(είναι βλάκας είχε βάλει να είναι remembered από το pc του και μιας και λείπει στην σαλόνηκα σκέφτηκα να το δοκημάσω έτσι άλωστε κακό δεν είναι μια σελίδα φτιάχνω δοκημαστηκά για να δώ τι upload rate χρηάζεται περίπου να πάρω μια adsl κατάληλη)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.