Jump to content



Ποια κονσόλα (κορίτσια 8 & 10 ετών)


Recommended Posts

Βασικά τους αρέσουν τα παιχνίδια τύπου just dance, δεν τις εχω δει να κολάνε με παιχνίδια στο pc (έχουν), αλλά πιο "action" παιχνίδια τυπου χτυπιέμαι-Wii

 

Το θέμα είναι ότι κλείνει η Nortec και δεν ξέρω αν αυτό είναι για καλό ή κακό. Κατα τα άλλα πήγαινε σε τύπο Wii, WiiU, ps move κτλ.

 

Τι λέτε ? Δεν ξέρω ακόμα αν θα αγοραστεί από Ελλάδα ή Αγγλία/Γερμανία και δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό αφού θα είναι από EU.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wii με χίλια ,συνάδελφος κοριτσοπατερας.

Αν δεν το σηκώνεις πολύ οικονομικά πας στο κλασσικό wii όπως κι εγώ, το χακαρεις μόνος σου και δεν ξανασχολεισαι.

Εγώ σώθηκα.

Έγινε επεξεργασία από das
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Xbox για κοριτσάκια βρε; τσάμπα τα λεφτά ,το wii είναι κλασικά παιδικό και αθώο ,με έμφαση στα οικογενειακα παιχνίδια για να παίζουμε όλοι μαζί στο σαλόνι .

Και φυσικά όλα τα mario bros mario kart και αλλά mario πράγματα που τα πιτσιρίκια κάνουν χαρακίρι για παρτη τους

Ξέχασα να πω πως εγω πήρα μεταχειρισμένο, έχει στο ινσομνια με τους τόνους, και έτοιμα ( αν με πιάνεις [emoji14] ) και απείραχτα, εγώ δεν είχα ιδέα και το έκανα μόνος .

Αν σε χαλάει η ιδέα κοιτάς για wii u ,αλλά πας σε αλλά budget .ότι θες ρωτα αν το αποφασίσεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα 500όσια τoυ xbox1 δεν με ψήνουν, με 2ο controller & 1 game έγιναν 600 :D

 

 

 

Wii με χίλια

Moνο Wii Mini βρ'ισκω που ειναι .... http://www.eurogamer.net/articles/df-hardware-nintendo-wii-mini-review

 

παω μια βόλτα insomnia

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.