Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Just now, gousias1979 said:

εχω GTX 770 στη μπετα επαιξα τωρα γιατι μου λεει οτι δεν υποστηριζω dx11? και οτι δεν μπορω να παιξω? τι παιζει?

Μμμμ... κρίμα... 'Ελα να παίτσουμε BFH και κατά τα Χριστούγεννα σου φέρνει ο Άη Μπίλυς μια καινούρια και παίζουμε μαζί :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι λετε αλλα το game για μενα τα σπαει. Οσο προλαβα να παιξω, μια χαρα "δουλευαν" οι medics παντως. Απανταχου παροντες και healαραν η εκαναν revive κανονικα. Γενικα, εγω θα το χαρακτηριζα διαμαντι συγκρινομενο με την τοσο σαβουρα που εχουμε φαει στη μουρη με τα online fps. Γραφικαρες, ωραιοι χαρτες και ωραια οπλα οσα προλαβα να παιξω. Σε βαζει στο κλιμα του πολεμου. Οχι κουτουρου πιου πιου, η ψευτομαγκιες με 100 κιλα αχρηστης εξαρτυσης.

 

Απο performance επισης μια χαρα. Ολα ultra απο default και σε 1080p η 980ti μαζι με τον 4790Κ το παιζει κοντα στο 120αρι χωρια ιχνος stuttering tearing και λοιπα τραβαλα. Ελπιζω να μην κλαψει κανεις. Η κι αν κλαψει να μην ακουστει απο κανεναν και να μην αλλαξει τιποτα.

 

Εδωσα 40ευρωπουλα και αξιωθηκα να μην το μετανιωσω ουτε στο ελαχιστο!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι λετε αλλα το game για μενα τα σπαει. Οσο προλαβα να παιξω, μια χαρα "δουλευαν" οι medics παντως. Απανταχου παροντες και healαραν η εκαναν revive κανονικα. Γενικα, εγω θα το χαρακτηριζα διαμαντι συγκρινομενο με την τοσο σαβουρα που εχουμε φαει στη μουρη με τα online fps. Γραφικαρες, ωραιοι χαρτες και ωραια οπλα οσα προλαβα να παιξω. Σε βαζει στο κλιμα του πολεμου. Οχι κουτουρου πιου πιου, η ψευτομαγκιες με 100 κιλα αχρηστης εξαρτυσης.
 
Απο performance επισης μια χαρα. Ολα ultra απο default και σε 1080p η 980ti μαζι με τον 4790Κ το παιζει κοντα στο 120αρι χωρια ιχνος stuttering tearing και λοιπα τραβαλα. Ελπιζω να μην κλαψει κανεις. Η κι αν κλαψει να μην ακουστει απο κανεναν και να μην αλλαξει τιποτα.
 
Εδωσα 40ευρωπουλα και αξιωθηκα να μην το μετανιωσω ουτε στο ελαχιστο!


Θα συμφωνήσω απολύτως!
Από τις λίγες φορές που χάρηκα που έκανα preorder!
Και έτσι όπως το βλέπω θα με κρατήσει για καιρό!

Sent from Icecrown Citadel

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dr_Nikiforos said:

@denz εγώ με off βλέπω 5-7 λιγότερα fps σταθερά ingame.

Έχω την εντύπωση ότι πάει καλύτερα με DX11.

AMD HD7970 έχω. 

Οι υπόλοιποι με CGN τι λέτε; 

Έγινε επεξεργασία από denz
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος, με AMD και τελευταιους drivers, θεμα στην AMIEN που βγαινει στο deploy map μια μεγαλη κοκκινηλα και στο ιδιο το map σε κατι στενα ειναι σα τα γραφικα να χουν παρει LSD? DX11 ολα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Grisos said:

Εχει καποιος, με AMD και τελευταιους drivers, θεμα στην AMIEN που βγαινει στο deploy map μια μεγαλη κοκκινηλα και στο ιδιο το map σε κατι στενα ειναι σα τα γραφικα να χουν παρει LSD? DX11 ολα αυτα.

Ναι μια τεράστια εκτυφλωτική κοκκινίλα. Με το που απομακρύνεσαι από το σπίτι ή δεν το κοιτάς εξαφανίζεται.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.