Jump to content



[Greek Gatherings 28-2-2016] Donington National - BMW Z4 E89 S1


fatalara

Recommended Posts

Για αυτό δεν πήγαινα μία (26PSI). Μαμημένο tyre model 5.

 

H πίστα δεν μου αρέσει ιδιαίτερα. Βασικά το update. Πού πήγαν οι λακούβες? Άσε που κόβεις παντού αν θες.

 

Το αμάξι απίστευτο. Θα το προτιμούσα φυσικά με street tyres για να γουστάρουμε στο drift.

 

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Αν το παιχνίδι άφηνε να τοποθετήσεις objects στις πίστες με δυο τρείς πινελιές γινόταν άνετα rally cross.

Εεε είπα να το δοκιμάσω για να ξεφύγω απο το wolves και για να προσπεράσω liakjim και billy κάποια στιγμή.:redface:

-3 με 4 " δίνει το S πριν την ευθεία εκκίνησης τερματισμού, αν το πάρεις καλά χωρίς φρένο και κατεβάσεις 3η να τραβάει και στο χώμα:D

Καλά τα υπόλοιπα κοψιματάκια εκεί που είναι τα μπλέ χαμηλά κερμπς λίγο πολύ όλοι τα πήρατε...

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, akis_z80 said:

Μεγάλη επιτυχία το combo! Κάθε βράδυ διασκέδαση.

Από το 35:50 αρχίζει η δράση (warning low rez). Κάπου εκεί πέρα γίνεται και ένας γύρος 1:20:9χχ.

 

Μπραβο, σταθεροτατος.
Ειχα τοσα νευρα χθες με το lag σου (εκανε σπασιματα) που φοβομουν να ερθω πολυ κοντα.(για την αρχικο γυρο λεω που πλησιαζουμε αρκετα) Πηγαινες μπρος πισω , δε μπορουσα να υπολογισω.
Μετα αφου ανοιγεις, αρχιζει το κυνηγητο.Παλι στο ιδιο σημειο μου ανοιγεις.Νιωθω οτι θα το βρω το σωστο το πατημα παντως.Μετα ακολουθησε  η εξοδος και εκανα rage quit (που σαι στελιο ; :p ) και επεσα για υπνο.Δε μπορουσα καθολου παραπανω.Παντως ειμαι στο 1.21.5 σταθερα (οι καλοι μου γυροι πεφτουν στο .3  / .4
Το 20 θελει δουλεια πολυ

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

@GoMaR δεν έχω πειστεί τελείως ότι έφταιγε η σύνδεσή μου γιατί και το stream μου έλεγες ότι κάνει buffering ενώ άλλοι το έβλεπαν smooth. Θα δοκιμάσω και σήμερα μετά το wamta πάντως για να μην έχουμε παρατράγουδα την Κυριακή!

 

Το ντόννυ(:P)  ξεγελάει σε κάποια σημεία λόγω φάρδους. Αν μπεις πιο γρήγορα από όσο πρέπει στη στροφή και μετά αναγκαστείς να αφήσεις γκάζι στην έξοδο, χάνεις πολλαπλάσιο χρόνο από αυτόν που κέρδισες. H λύση για να πέσουν οι χρόνοι είναι slow in fast out. Μπαίνουμε με τέτοια ταχύτητα ώστε να μη χρειαστεί το παραμικρό άφημα γκαζιού από το apex και μετά. Έκανα spectate χθες και είδα αρκετούς να αφήνουν γκάζι μετά το apex γιατί έμπαιναν με πολλά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fuz10n said:

οντως πολυ καλο. οπως ειπα και στον djκωστα μεσα μου θυμισε αρκετα εκεινο με το cobra!

Το'πε, το'πε !! :lol:

 

Πολύ ωραίο και εύκολο combo!

Εύκολο τουλάχιστον να πας γρήγορα, αν και για απόλυτο χρόνο χρειάζεται να αποφύγεις και το παραμικρό γλίστρημα, κάτι όχι και τόσο εύκολο με την Z4.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, GoMaR said:

@akis_z80 μονο με εσενα ειχα προβλημα ! ειχες μονιμα 100 ping και σε εδειχνε  σα να επαιζες με gamepad και μπρος πισω :p

Ήταν βράδυ και τα πεντάλ κάνουν θόρυβο :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα ενα αυτοκινητο να μην ειναι πολυ γρηγορο ουτε αργο ευκολο αλλα παιχνιδιαρικο, να μπορεις να το μαζεψεις αν εισαι σαν εμενα π.χ και να μπορεις να κανεις κατι παραπανω αν εισαι πιο ικανος οδηγος, ελπιζω να το πετυχα.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο combo Ηλια! Ειχα σκοπο να την βαλω και γω(την gp ομως) στο combo μου οποτε τωρα πρεπει να την αλλαξω...:p:p

 

Δυστυχως δυσκολα να προλαβω να μπω την Κυριακη...θα γινουν ωραιες μαχες ειναι σιγουρο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.