Jump to content



[Tango X] Series 1 - Race 1/5


racer

Recommended Posts

μακραν ο πιο ομορφος κωλος! :hehe: (fullsize για να δειτε)

 

Screenshot_bmw_m3_e30_nurburgring-sprint

@Thodoris1884 στην τριτη φωτογραφια διακρινω προσπαθεια για cut του φιλου μου @racer  :p

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ρεκόρ επαφών χθές, λούνα-πάρκ έγινε, έχει το παιχνίδι hit-counter? :p

Ο επόμενος αγώνας θα είναι καλύτερος, μην στεναχωριέστε

 

Κάνω report τον εαυτό μου, έχω πατήσει τη 4, 3-4 φορές και την 6 μία φορά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


 

57 minutes ago, spyder said:

Ρεκόρ επαφών χθές, λούνα-πάρκ έγινε, έχει το παιχνίδι hit-counter? :p

Ο επόμενος αγώνας θα είναι καλύτερος, μην στεναχωριέστε

 

Κάνω report τον εαυτό μου, έχω πατήσει τη 4, 3-4 φορές και την 6 μία φορά

Report για τα τρακαρίσματα μόνο (όπως αυτού που έκανε ο gomar σε μένα :P), τα cuts θα τα δούνε για όλους έτσι και αλλιώς.

 

BTW @GoMaR όλα τα skins είναι πανέμορφα εκτός από 1

1zb6o13.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Κατά αρχήν θέλω να ζητήσω πάλι συγγνώμη για το ακούμπημα (ηλίθιο εντελώς...ρε π@##$% μου) στον Θέμη που πήρε μαζί και τον Spyder και τους χάλασα τον αγώνα...

 

Πραγματικά το ενιαίο είναι ότι καλύτερο...

Μακάρι να μαζευόμαστε πάντα τόσοι με ίδια αυτοκίνητα.

Για τον αγώνα δεν έχω να πω και πολλά αφού τα χειρότερα έγιναν στην αρχή...

Έπαιξα και λίγο με τον Θέμη αλλά γενικά είχα ψυχολογία πάτο.

Το αυτοκινητάκι φοβερό.

 

 

Στις παρατηρήσεις να πω πως αυτή η μέθοδος που μαθαίνουμε την πίστα την τελευταία στιγμή είναι λίγο τύχη για το τι θα σου

κάτσει και αν θα προλάβεις να κάνεις 5 ή 30 γύρους πριν τον αγώνα γεγονός που κάνει πολύ μεγαλύτερη διαφορά από το αν θα κάνεις 50 ή 100 (αν το μαθαίναμε 1 ημέρα πριν για παράδειγμα)

Χθες μια χαρά μου πήγε και ήμουν μέτριος από λάθη δικά μου.

 

Δυστυχώς δεν θα τρέξω κατά 90% στους 2 επόμενους γιατί έκατσε ένα σεμινάριο και τελειώνει 20:00 στο κέντρο οπότε...αν μπω, θα μπω για να έχετε on board πλάνα και να φαίνονται όλοι :)

 

Μπράβο στον Θοδωρή και στους άλλους εκεί μπροστά και κρίμα για αυτούς έμειναν τελευταία στιγμή από μλκια...

 

Ιάσονα και Τάσο ευχαριστούμε!

 

Θα επανέλθω προπονημένος στον 4ο αγώνα... (όλο λόγια είμαι...)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια και απο μενα...Πολυ ωραιος αγωνας αν και δεν το περιμενα, Ε30 με το nirb internasional ωραιο combo κατεμε:)

Μπραβο στους νικητες! και στους διοργανωτες! :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lazy Dog said:

@liakjim μια φορα μπορεις να μου πεις οτι ισως φρεναρα λιγο αργοτερα αλλά δεν φταιω εγω αν για να στριψετε για Σμυρνη πρεπει να ανοιχτειτε μεχρι τις Ηνωμενες Πολιτειες...ειδα κενο κ μπηκα.

 

Δεν θα σχολιασω τιποτα αλλο για τον αγωνα....τουλαχιστον 3 φορες με πεταξαν εξω....

 

Πανω που εβρισκα ρυθμο, ξανα επιαναν θερμο τα λαστιχα.....μπαααααμ εξω παλι.

 

Και το ωραιο ειναι οτι τα ακουσα κ απο πανω....

 

Για να μην το κουραζουμε(ως συνηθως) λοιπον, ας πουμε οτι φταιω εγω κ ας τελειωσει το θεμα εδω...

 

 

Είναι κρίμα που για κάποιον λόγο δεν μου δουλεύει το OBS με το AC.

 

Αλλά είναι λίγο υπερβολικό να λες οτι σε πέταξαν έξω κατά την ταπεινή μου γνώμη.

 

Αν κάποιος έχει όρεξη τα συμβάντα που είχα είναι στους γύρους 3 17 18 21 22 24.

 

Τώρα για το σχόλιο του ¨είδα φως κ μπήκα¨ με τη γραμμή που είχαμε στην Κ1....

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στους πρώτους. Ωραίος αγώνας, αλλά για μένα κουραστικός. Για κάποιο λόγο σε στροφές που έπαιρνα χωρίς πρόβλημα με πέταξε 2-3 φορές και έτσι έμεινα πίσω μετά για αρκετούς γύρους να τρέχω μόνος. Δεν ξέρω γιατί στην κατηφόρα εκεί μετά τον τεματισμό, στον έναν γύρο σταματάει πιό νωρίς και στον επόμενο γύρω με πάτημα φρένου στο ίδιο σημείο βγαίνει εκτός. Μπορεί να μην πάταγα εγώ καλά το φρένο, δεν ξέρω. Γενικά θα ήθελα ένα πιό σταθερό και μοντέρνο αμάξι για αυτο το cup αλλά οκ! :angry:

Έγινε επεξεργασία από Stathis1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα κατάφερα κ το ανέβασα κιόλας

 

 

@Lazy DogΠέραν του περιστατικού που φρέναρες νωρίτερα κ δεν μπόρεσα να σε αποφύγω δεν διακρίνω να σε πέταξα κάπου έξω.Άρα λοιπόν αν αποσύρεσαι επειδή σου χάλασα τον αγώνα ξαναδές το βίντεο μήπως κ βρεις κάποιο λάθος στην οδήγησή σου.Μαγνητάκι....:lol:

 

Έβαλα επίσης κ το χτύπημα που είχα με τους 2 Γιώργηδες.:kiss2:

 

Τα incidents πως τα βλέπω στο σέβρερ?

 

Βαρέθηκα να σβουρίζω...:hehe::amen:

5 hours ago, Stathis1 said:

Συγχαρητήρια στους πρώτους. Ωραίος αγώνας, αλλά για μένα κουραστικός. Για κάποιο λόγο σε στροφές που έπαιρνα χωρίς πρόβλημα με πέταξε 2-3 φορές και έτσι έμεινα πίσω μετά για αρκετούς γύρους να τρέχω μόνος. Δεν ξέρω γιατί στην κατηφόρα εκεί μετά τον τεματισμό, στον έναν γύρο σταματάει πιό νωρίς και στον επόμενο γύρω με πάτημα φρένου στο ίδιο σημείο βγαίνει εκτός. Μπορεί να μην πάταγα εγώ καλά το φρένο, δεν ξέρω. Γενικά θα ήθελα ένα πιό σταθερό και μοντέρνο αμάξι για αυτο το cup αλλά οκ! :angry:

 

Το ίδιο θέμα είχα κ γω αλλά με την κατάσταση των ελαστικών δεν ξέρω τι να υποθέσω?

 

Η Κ1 πάντως είναι πολύ μπλέξιμο ιδίως με roadcar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εχω δακρυσει με το βιντεο replay απο @sosna....... :rofl:

Η ποιοτητα και οι ληψεις του βιντεο σε συναρτηση με τα περιστατικα και τα οδηγικα κατορθωματα των εμπλεκωμενων, με τελειωσαν, λεμε, βραδυατικα..... :rofl::rofl:

 

Link to comment
Share on other sites

Κ μετά έχεις τον Άκη να σου λέει για την ραγισμένη του αεροτομή :hehe::hehe:

 

Εδώ εμένα μου ράγισε ολόκληρο το σασί :lol::(

 

Για την ιστορία πάντως δεν έκαμα ριπόρτ κ ούτε πρόκειται να κάνω αφής έκανα κ γω τις μ@λακίες μου,αλλά όχι κ να αφήνουμε υπαινιγμούς,το θεωρώ κατάτις τραβηγμένο.

Έγινε επεξεργασία από sosna
Link to comment
Share on other sites

@sosna like για το vid. Δάκρυσα και εγώ! Αγαπημένη στιγμή στο 4:00 που συμπλεκτάρεις μπας και ξυπνήσει ο κινητήρας..

Για περισσότερη απόλαυση έβαλα και μουσική υπόκρουση

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, akis_z80 said:

@sosna like για το vid. Δάκρυσα και εγώ! Αγαπημένη στιγμή στο 4:00 που συμπλεκτάρεις μπας και ξυπνήσει ο κινητήρας..

Για περισσότερη απόλαυση έβαλα και μουσική υπόκρουση

 

έχω λιώσει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για το παραπάνω βίντεο. Στο πρώτο περιστατικό τελικά ποιος φταίει? Με μπερδεύουν κάτι τέτοια ώρες ώρες και χάνω θέσεις μερικές φορές. Ένα παρόμοιο περιστατικό μου έτυχε με τον Lazy και εμένα στη Brands Hatch και τελικά είχα αφήσει πολύ χώρο και δίκαια το εκμεταλλεύτηκε,όπως και σε αυτό το βίντεο,απο τη δεύτερη κάμερα μου φαίνεται πως ο Lazy δε φταίει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.