Jump to content



Τελευταία νέα για το Polaris της AMD


Recommended Posts

ανησυχητικό που δεν έχουν βάλει ήδη pre-orders κλπ στα πλαισιο-eshop..... ελπίζω να μην αργήσουν να φέρουν ελλάδα γιατί έχω πεθάνει από αγωνία να δω τιμές αλλά και κυρίως γιατί δεν έχω κάρτα 20 μέρες τώρα :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 έχουμε και λέμε πήρα την απόφασση να πάρω κάποια στιγμή και μαι 460 για τον πατέρα μου .... έχει μια 5870  ... εφόσον 460 >>>>>>>>> 5870 :p και από watt άστο εκεί γίνετε το έλλα να δεις :D

 

και μετά θα πάρω και την 4870 που έχω τώρα στο δικό μου pc για να κάνω την δουλειά μου, και την 5870 θα πάω να τις καρδάρω και θα πουλήσω το κάδρο μετά 10.000 ευρώ όλο και κάποιος κατεστραμμένος θα βρεθεί :p

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, yanni said:

Ας ελπίσουμε ότι οι κάρτες θα είναι καλύτερες από την διαφημιστική καμπάνια τους. Αλλιώς θα πηγαίνουν από το ένα BSOD στο επόμενο.

ΑΑΑΑ, αααααα εμενα μου αρεσε το βιντεακι παντως  :p

 

Θα αλλαξω και το logo μου εδω στον λαμπη για support  :hehe:

 

Μακαρι να ειναι και η καρτες καλες, και να γινει και ενα ωραιο launch χωρις παρατργουδα, στο χερι τους ειναι. :amen:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

AMD RX 480 Hits US Stores, Supply 25x Larger Than GTX 1080 At Launch

 

Quote

Interestingly, yesterday a Microcenter branch in Overland Park Kansas revealed to a customer that they’re receiving a shipment of 100 RX 480 cards on the 28th of June. That’s exactly 25 times as many GTX 1080 cards the same branch had at launch, which was only four.

Σαν ζεστά ψωμάκια ξεπουλάνε οι Pascal λέμε. :hehe::hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, INFLAMESGOHAN said:

2k Θελω να δω τι θα bencharoyneee 

Τα έχουμε πεί και για 2Κ και 4Κ.... αυτές οι κάρτες θα πυροβολάνε σε 1080p (για τα λεφτά τους), σε 2Κ με κάποιες παραχωρήσεις και ανάλογα το game! Σε 4Κ παιχνίδια τύπου Overwatch μονάχα :p εκτός βέβαια εάν κάποιος ευχαριστιέται να παίζει με sub 30 fps Ultra settings... :p 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, INFLAMESGOHAN said:

τι 4κ ρε αδελφε ουτε καν γι αυτο λεω θελω να δω τι θα κανουνε σε 2κ  !! ;)

Δεν κατάλαβες... σκέψου οτι κάποιος μπορεί να θελήσει να ανοίξει το VSR για 2Κ ή 4Κ πχ. στα αντίστοιχα φυσικά monitor! Απλά του λέω τι να περιμένει οτι θα δεί! ;) 

 

Φίλε @ARMAGEDDON τόσα πόστ και βίντεο έχουν ανέβει... ΟΛΟΣ ο κόσμος ξέρει οτι αυτές οι κάρτες θα είναι TOP 1080p performers... εγώ απλά απαντώ σε εκείνους που έχουν απορίες για 2Κ ή 4Κ τι να περιμένουν... μην τρελαίνεστε ορισμένοι!

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι δεν προκειτε να δω οτι βγαζει η 1070-1080 αλλα να ειναι σε κοντινα επιπεδα ενδιαμεσα σε 980 + 390χ  και προφανως σε τιμη VFM γτ θελω να παω να χτυπησω μια 2κ οθονη και μια καρτουλα !!! τωρα ποια.... θα δειξει απλα περιμενω κ εγω να μαθω :D εχω τοσα παιχνιδακια να παιξω που δεν κρατιεμαι 30 χρονων μαντραχαλος :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, INFLAMESGOHAN said:

Ξερω οτι δεν προκειτε να δω οτι βγαζει η 1070-1080 αλλα να ειναι σε κοντινα επιπεδα ενδιαμεσα σε 980 + 390χ  και προφανως σε τιμη VFM γτ θελω να παω να χτυπησω μια 2κ οθονη και μια καρτουλα !!! τωρα ποια.... θα δειξει απλα περιμενω κ εγω να μαθω :D εχω τοσα παιχνιδακια να παιξω που δεν κρατιεμαι 30 χρονων μαντραχαλος :D

Έκει θα παίξει μπαλίτσα... με OC πάντα και φυσικά σε παιχνίδια που δεν θα περιλαμβάνουν Nvidia CrapWorks... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, INFLAMESGOHAN said:

btw black goku θα φαει πολυ ξυλο !! κυριακη θα  παρω και POPKORN :D Στο θεμα μας  αν καταφερει η καρτουλα να παει στα 1350 με 1400 που δν το κοβω  θα παραγει Δυνατα FPS 

Έχω κάνει την προσωπική μου πρόβλεψη... 1300-1350 Max υπολογίζω εγώ στις reference που βγαίνουν τώρα... δεν περιμένω να δώ τρελά πράγματα... όσο για το άλλο που είπες.. έχει Σάββατο 3 το πρωί live... ξύλο δεν θα πέσει σε αυτό τόσο, στο επόμενο με τον φίλο μου τον black! :p 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα στα 1350 σου λεω οτι ειναι το μαχ οβερκλοκ σε refernce καρτουλα με 80 μαξ θερμοκρασιες θα παιζει ανετοτα σε 2κ απλα καιγομαι ρε συ να δω τι θα βγαλουν απο τιμες ελλαντα γτ ειλικρινα σου λεω αμα ειναι 350 τιμη τοτε παω σε 1070 refernce και εχω το κεφαλακι μου ησυχο... οσο για το φιλο μας τον Μαυρο σε αυτο το θα παιχτουν σφαλιαρες γτ ειναι 3-4 ακομα και μετα διακοπες .... θα βρω το λινκ να στο στειλω σε PM

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.