Jump to content



Τελευταία νέα για το Polaris της AMD


Recommended Posts

πριν 2 λεπτά, το μέλος PANOSMAMBAX έγραψε:

Κοιτα δεν θα κατσω να γραφω εδω που δεν γραφω,διαβασα ολα τα Post σου χρονια και το μονο που εκανες ειναι να λες διαφορες σαχλαμαρες και να κανουν φορματ στο pc λογο του λογισμικου σου,και οτι το vulkan θα αντικατασταθει με το OpenGl και διαφορα,οποτε αστοο...δεν σε παίρνει

Αν διαβασες οπως τα εγραψες, παλι λαθος διαβασες...

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος PANOSMAMBAX έγραψε:

Κοιτα φιλε αμα εχεις δει υπάρχουν πολλά sites forum με reviews που τα περνούν από εταιρίες και βλεπουμε συνεχως σε καθε reviewer διαφορα benchmarks

προτιμώ τα πληρωμένα forum, παρά τα πράσινα μυαλά στο μπλέντερ.. άντε λοιπόν δίπλα στο θέμα της πράσινης να σου πουν τι τρομερή κάρτα έχεις και μη χαλάς το θέμα εδώ, απλά για να μας πεις ότι δεν θα ξαναπάρεις κόκκινη κάρτα.. γιατί αλήθεια, δε βρίσκω γατί να κλάψει.. και πρόσεχε τους τρόπους σου γιατί δεν ξέρεις κανέναν και δεν έχεις κανένα δικαίωμα να λες στον καθένα ότι λέει σαχλαμάρες.. ακόμα κι αν έχεις nvidia κάρτα.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις ποιος άρχισε να υβρίζει. Φυσικά και εχω την 980τι ακομα δεν προκύπτει να την ακουμπήσει από τώρα σε 2 χρονιά η amd  

Έγινε επεξεργασία από PANOSMAMBAX
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος PANOSMAMBAX έγραψε:

Μπορείς να δεις ποιος άρχισε να υβρίζει. Φυσικά και εχω την 980τι ακομα δεν προκύπτει να την ακουμπήσει από τώρα σε 2 χρονιά η amd  

Θα σου ηταν ευκολο σε παρακαλω να κανεις quote το ποστ που υβριστικες ?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις μπερδευτεί λίγο.. Συγκρίνεις μήλα με πορτοκάλια. Είναι σαν να συγκρίνεις έναν skylake i3 με έναν haswell i7 και να βγάζεις τον i3 σκουπίδι επειδή δεν πιάνει τις επιδόσεις του παλιού με τα 22nm.
Αν το Vega της AMD δεν προσπεράσει την προηγούμενη γενιά της nvidia τότε θα έχει αποτύχει παταγωδώς.

Μέχρι τότε οι συγκρίσεις δηλώνουν ότι δεν καταλαβαίνουμε για τι μιλάμε...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος yanni έγραψε:

Αν πάει στο δίπλα thread θα του πουν ότι η 980Ti του ψόφησε τώρα που βγήκε η 1070. Άσε το παιδί εδώ να νιώσει λίγο καλύτερα.

 

 

On a more serious note

AMD Radeon RX 480 Power Consumption Concerns Fixed with 16.7.1 Driver

 

 

 

Δεν ξερεις τι τιμη την πηρα και δεν εχω μια καρτα αλλα 2.Και ναι εχει πεθανει λες να εχεις δικαιο ε?ουτε ξερεις τι καρτα ειναι φιλε.Πανε παιξε με της AMD  https://www.youtube.com/watch?v=TNNroT3BRqo.δες και αυτο 

 

Έγινε επεξεργασία από PANOSMAMBAX
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, PANOSMAMBAX said:

Δεν ξερεις τι τιμη την πηρα και δεν εχω μια καρτα αλλα 2.Και ναι εχει πεθανει λες να εχεις δικαιο ε?ουτε ξερεις τι καρτα ειναι φιλε.Πανε παιξε με της AMD  https://www.youtube.com/watch?v=TNNroT3BRqo

Σου ζητήθηκε να δώσεις ένα ποστ στο οποίο θεωρείς ότι υβρίστηκες και έδωσες ένα ποστ στο οποίο σου θίξαμε την κάρτα.

 

Nothing more to say...

Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος yanni έγραψε:

Επικοινωνείς καθόλου; Κατανοείς καθόλου τι σου γράφουμε; Είσαι άσχετος και χάνουμε τον χρόνο μας, ή απλά τρολάρεις; 

Πάντως δεν έχω και άλλα κουλουράκια από το ΑΒ. Τα ξόδεψα όλα στο προηγούμενο ποστ.

Αυτο εδω τι ειναι φιλε?

Link to comment
Share on other sites

χαχα καλά το γυρνάμε?και η ειρωνεία τι έχεις να πεις?και αυτό έχεις να το καλύψεις?Επειδη εγώ δεν ειρωνεύομαι και απαντάω ορθά θέλετε να σας ειρωνευτο και εγω?Θέλετε να δείτε ποιος είναι ο χαρακτηρησμος μου?δεν κρύβομαι

Έγινε επεξεργασία από PANOSMAMBAX
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, PANOSMAMBAX said:

χαχα καλά το γυρνάμε?και η ειρωνεία τι έχεις να πεις?και αυτό έχεις να το καλύψεις? 

Μπαίνεις στο thread για να διαφημίσεις την κάρτα σου ή να κάνεις πλάκα ή απλά να ξεκινήσεις flame. Γράφεις ανακρίβειες και αγνοείς αυτά που σου γράφουν οι άλλοι. Δεν θα έπρεπε να έχεις παράπονο. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PANOSMAMBAX said:

Δεν μπήκα να διαφημίσω

Αλλά;

 

Quote

μπήκα να σας πω να πάρετε Nvidia να μην έχετε προβλήματα γιατί η Nvidia ειναι όπως και να κάνουμε τοπ.

 

Α!... ναι, εντελώς άλλο αυτό. ΟΚ, καλό βραδύ. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

PANOSMAMBAX

Εχεις καποια βαθυτερη γνωση του θεματος, η ο μονος λογος που λες οτι η Nvidia ειναι τοπ πηγαζει απο την προσωπικη σου χρηση 2 ημερων σε μερικα απο τα παιγνιδια που εσυ παιζεις σε συγκριση με την AMD που ειχες στα ιδια παιγνιδια ?

 

Μιας  και εγω εχω στην κατοχη μου απο 6 καρτες για καθενα απο οποιοδηποτε μοντελο εφτιαξε στην ζωη της η ATI/AMD και απο 3 καρτες απο οποιοδηποτε μοντελο εφτιαξε στην ζωη της η Nvidia, εχω καποιες δικες μου αποψεις, οι οποιες δεν αναλωνονται μονο στο 'βουτυρο'...

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.