Jump to content



[Greek Gatherings 20-3-2016] Imola - Nissan GTR GT3


fuz10n

Recommended Posts

Κριμα παντως η καλη εκκινηση που εκανα. Πραγματικα απο τους καλυτερους πρωτους γυρους μου (εστω και μισος)

Lazy πραγματικα σου αφησα ολη την εσωτερικη δικια σου..Και συ απλα με εσπρωξες εκτος...Αψυχολογητο..Αν μπορει καποιος να βαλει το ριπλει να το ξαναδω και γω μηπως εκανα και γω κατι και πανω στην αγωνια της στιγμης που διαφευγει.

Link to comment
Share on other sites

Είχα ξεχάσει τι αυτομαστίγωμα είναι το assetto. Αυτός ο αγώνας ήταν καλή υπενθύμιση. Τα medium slicks μονίμως στους 65 βαθμούς, οδήγηση στον πάγο, ποινές κουκουρούκου και ffb μηδέν. Καληνύχτα.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gchristod said:

Είχα ξεχάσει τι αυτομαστίγωμα είναι το assetto. Αυτός ο αγώνας ήταν καλή υπενθύμιση. Τα medium slicks μονίμως στους 65 βαθμούς, οδήγηση στον πάγο και ffb μηδέν. Καληνύχτα.

Αμ έχει δίκιο ο  @mad_dogΓιάννη είσαι αργό σαληγκάρι ,ακούς εκεί σου φταίει η αρκαδούρα που παίζουμε .:p:)

Μπράβο στους ήρωες που παρέμειναν στην πίστα ,ρε παιδιά μη φεύγετε με την πρώτη ατυχία είναι αντιαισθητικό αν μη τι άλλο :)

Α και αφήστε τις δικαιολογίες του τύπου δεν είναι σοβαρό το πρωτάθλημα της Κυριακής σας εκθέτουν :p

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@GeoF1 για τσεκαρε..

 

https://drive.google.com/file/d/0BzCgGt0wbtgbdlE3QmdiR3dhbkk/view?usp=sharing   

 

 

Μπραβο σε ολα τα παιδια για τον αγωνα! @wolves Κωστα sorry για το χτυπημα απο πισω..ελπιζω να μην σ εκανα χοντρη ζημια.

 

Πανω που σε ψιλοεφτανα(ειχα μειωσει στο 1.7 sec αν θυμαμαι καλα) εφαγα ποινη οποτε εκει σε εχασα..κριμα και θα ειχαμε μαλλον καλη μαχη..

Έγινε επεξεργασία από Billys
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο και απο μενα σε οσους τερματισαν...

Μπραβο και στον Πανο για την νικη...

 

@Billys ολα κομπλε, σχεδον καθολου ζημια.

(καποια στιγμη ξαναβαλτε 100 το damage, γιατι καλα θα κανει να μας κραζει ο τρελοσκυλος και θα χει και δικιο)

Οταν εφαγες το πεναλντυ, πανηγυρισα λεμε, γιατι ειχα αρχισει και ιδρωνα.  Φωναξα και NEMESIIIIIIS (αν εχεις δει το αναλογο βιντεο θα καταλαβεις) :hehe:

 

Θα συμφωνησω και εγω με τον Πανο για τα rage quit. 

Δηλαδη εμεις στη γαλαρια να μη χαρουμε ποτε ετσι; :T:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

πριν 46 λεπτά, το μέλος gchristod έγραψε:

Είχα ξεχάσει τι αυτομαστίγωμα είναι το assetto. Αυτός ο αγώνας ήταν καλή υπενθύμιση. Τα medium slicks μονίμως στους 65 βαθμούς, οδήγηση στον πάγο, ποινές κουκουρούκου και ffb μηδέν. Καληνύχτα.

 

Ελα βρε Γιάννη, συγκρίνεις sim με arcade ???

Πες μου που τερμάτισες να ανέβει το ηθικό μου για τον αγώνα του Σαββάτου.
 

Spoiler

 

Kαι το τρελό είναι ο jimmy έχει το θράσος να κάνει σύγκριση ελαστικών με το rF2 !!!

I E Ρ Ο Σ Υ Λ Ι Α !!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάμε στα θετικά:

  • Εκπληκτικός αγώνας. Υπέροχη φανταστική μάχη με τον Παναγιώτη ( @rapid_fast ). Στην μέση του αγώνα είχα καλύτερο ρυθμό κ τον πέρασα. Εκείνος ανέκαμψε κ με πέρασε στον τελευταίο γύρο!!! Του έκανα divebomb στην προτελευταία στροφή, του έδωσα πίσω την θέση και τερματίσαμε με photofinish με 0.005 δευτ διαφορά!!!! Σε ευχαριστώ

Αρνητικά :

  • Δυστυχώς πάλι βλέπω περίεργες συμπεριφορές. Πολύ κρίμα σε αγώνα των 45' να πετάμε έξω άλλους στον 1ο γύρο... @Lazy Dog, πέταξε τον @GeoF1. Κρίμα ρε συ. Έκανες λάθος πριν, έχασες θέσεις, δεν πειράζει , δώσε την στροφή κ τον ξαναπερνάς πιο κάτω. Εγκατέλειψες κ όλας. Μετά ο Ιάσονας @GoMaR. Σε ένα σοβαρό league θα σε πέταγαν έξω, ή ένα μηνάκι στο RD . Απαράδεκτος ο τρόπος που μπήκες στην πίστα μετά το spin. Κατέστρεψες τον αγώνα μερικών που ακολουθούσαν. Φώναζες κ από πάνω...γιατί?
  • Netcode. Τα έχουμε ξαναπει. Ο Παναγιώτης στο 1 μέτρο πίσω μου, ξαφνικά γίνεται ένα πήδημα κ πέφτει πάνω μου...κρίμα.
  • Physics. Θέλει update άμεσα. Τα λάστιχα μπούζι.

Συγχαρητήρια στον @panosdimp για την νίκη κ στον @Georgiadis Giorgos για τους χρόνους του.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mad_dog said:

O Πάνος κέρδισε τελικά...

Και έβαλα τα λεφτά μου στον rapid...

 

Ο Γιάννης που τερματισε τελικά ?

 

Πάτα βρε την υπογραφή μου να δεις .

Δεν χρειάζεται να γλύφεις τον έχουμε σίγουρο τον rapid fast

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

@GeoF1 δεν σε ειδα καμαρι΄μ...προσπαθουσα να κρατησω το αυτοκινητο στα ορια της πιστας. :amen:

 

Οταν ακουμπησαμε καταλαβα οτι υπαρχει αυτοκινητο διπλα μου.

 

Καθαρο το λαθος μου...

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Lazy Dog said:

@GeoF1 δεν σε ειδα καμαρι΄μ...προσπαθουσα να κρατησω το αυτοκινητο στα ορια της πιστας. :amen:

 

Οταν ακουμπησαμε καταλαβα οτι υπαρχει αυτοκινητο διπλα μου.

 

Καθαρο το λαθος μου...

 

 

Έχεις το helicorsa? Αν το είχες, θα το γλιτώνατε. Αν ναι ίσως σου θέλει ρύθμιση. Δεν μπορεί αλλιώς.

1 hour ago, gchristod said:

Είχα ξεχάσει τι αυτομαστίγωμα είναι το assetto. Αυτός ο αγώνας ήταν καλή υπενθύμιση. Τα medium slicks μονίμως στους 65 βαθμούς, οδήγηση στον πάγο, ποινές κουκουρούκου και ffb μηδέν. Καληνύχτα.

Σε όλα συμφωνώ εκτός από το bold. Εάν δεν μιλάει απλά ο θυμός, έχεις λάθος ρυθμίσεις.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ελα βρε Γιάννη, συγκρίνεις sim με arcade ???

Πες μου που τερμάτισες να ανέβει το ηθικό μου για τον αγώνα του Σαββάτου.

Βασικά δεν συνέκρινα τίποτα, λίγο χολίτσα έβγαλα[emoji14]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα συμφωνώ εκτός από το bold. Εάν δεν μιλάει απλά ο θυμός, έχεις λάθος ρυθμίσεις.

Δημήτρη έχω δοκιμάσει άπειρες ρυθμίσεις. Τις δικές σου έχω τον τελευταίο καιρό, βελτίωση μεν, κάκκιστο ffb δε.

Edit: Για να εξηγήσω: ffb υπάρχει. Αλλά πολλή άχρηστη πληροφορία, canned effects χάριν εντυπωσιασμού, έλλειψη της χρήσιμης ουσίας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.