Jump to content



[Greek Gatherings 20-3-2016] Imola - Nissan GTR GT3


fuz10n

Recommended Posts

56 minutes ago, liakjim said:

 

  • Σε ένα σοβαρό league θα σε πέταγαν έξω, ή ένα μηνάκι στο RD . Απαράδεκτος ο τρόπος που μπήκες στην πίστα μετά το spin. Κατέστρεψες τον αγώνα μερικών που ακολουθούσαν. Φώναζες κ από πάνω...γιατί?

Ρε Δημητρη, πραγματικα τι λες ; Σιγα μην μου εκαναν και unistall to AC :hehe:

Εννοειται φωναξα γιατι μου χαλασε ο αγωνας.Σταματησα περασατε ολοι , ειδα οτι δεν ερχεται κανεις ξεκιναω.(φανταστηκα οτι ο αλλος απο την στροφη θα δει την κινηση μου)ΑΡΓΗΣΕ να στριψει το αμαξι , πεφτει πανω μου.Ειναι απλο.Φταιξιμο δικο μου, ζητησα συγνωμη στον Ηλια μετα στο τσατ..Ουτε συνηθιζω να οδηγω ετσι, ουτε ξανα εχω κανει τετοιο λαθος η γενικα βαρβατα λαθη.
Τωρα τις υπερβολες για αποβολη και ban δε τις σχολιαζω..

 

edit: και τι εννοεις μερικων ; Εμενα και του Ηλια ;
 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Σε report , είχες φάει μηνάκι στο RD.

Φώναξες σαν να φταίει κάποιος άλλος. Έτσι νόμισα μέχρι που είδα το replay.

Δεν έπεσε πάνω σου. Εσύ βρέθηκες στην γραμμή του.

Κρίμα να γίνονται αυτά.

Ως παράδειγμα προς αποφυγήν αναφέρθηκε. Τίποτα άλλο.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Κατέστρεψες τον αγώνα μερικών που ακολουθούσαν.

 

πριν 5 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

edit: και τι εννοεις μερικων ; Εμενα και του Ηλια ;

Eμενα, παντως δε με χαλασες καθολου, κουναγα και μαντηλι οταν περασα :hehe: 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφος αγώνας!! Ξανά συγνώμη @panosdimp για το dive bomb θα μπορούσα να είχαμε συνεχίσει με ωραία μάχη πιστεύω, αλλά μετά το φιλάκι που έδωσα στο τοίχο έχανα 1 sec στο δεύτερο sectror :/

 

Βλέποντας το replay πάντως αν δεν πετούσα πάνω από τα κερμπ και αν έδινες 1/4 του μέτρου ακόμα θα συνεχίζαμε τον αγώνα μας χωρίς απώλειες :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, liakjim said:

Σε report , είχες φάει μηνάκι στο RD.

Φώναξες σαν να φταίει κάποιος άλλος. Έτσι νόμισα μέχρι που είδα το replay.

Δεν έπεσε πάνω σου. Εσύ βρέθηκες στην γραμμή του.

Κρίμα να γίνονται αυτά.

Ως παράδειγμα προς αποφυγήν αναφέρθηκε. Τίποτα άλλο.

 

 

Κανε με report να φαω ενα μηνα εδω :hehe:

Πραγματικα Δημητρη, με αφηνει παντελως αδιαφορο για το τι γινεται στο RD. Καρφι δε μου καιγεται.
Αν θες να παιξουμε με τις λεξεις για το ποιος επεσε η το ποιος μπηκε στη γραμμη δεν εχει νοημα οταν εχω παραδεχτει ο ιδιος οτι ειναι δικο μου λαθος.Με το που βγηκα εστειλα συγνωμη στον Ηλια.
Αναγνωριζω τα λαθη μου,δεν ειμαι ξεροκεφαλος.


@wolves

 κριμα, δεν ειχες και το logo της canon :hehe:

 

Μπραβο στον Παναγιωτη και στον Γιωργο.Ξεχασα να το γραψω!

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Georgiadis Giorgos said:

Πολύ όμορφος αγώνας!! Ξανά συγνώμη @panosdimp για το dive bomb θα μπορούσα να είχαμε συνεχίσει με ωραία μάχη πιστεύω, αλλά μετά το φιλάκι που έδωσα στο τοίχο έχανα 1 sec στο δεύτερο sectror :/

 

Βλέποντας το replay πάντως αν δεν πετούσα πάνω από τα κερμπ και αν έδινες 1/4 του μέτρου ακόμα θα συνεχίζαμε τον αγώνα μας χωρίς απώλειες :D

Σωστά αλλά πιο πριν έπρεπε να εκτισεις την ποινή σου εκτός αγωνιστικής γραμμής αν το χες κάνει θα είχα πάρει μεγάλη διαφορά. :D

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε Δημητρη, σε καθε αγωνα γινονται σοδομα και γομορα , σε καθε αγωνα τις περισσοτερες φορες οι ιδιοι και ιδιοι εμπλεκονται σε στουκες , λαθη , δε ξερω και εγω τι..
Σε καθε αγωνα οι εμπλεκομενοι ¨τσακωνονται" στο φορουμ για τα μεταξυ τους και τωρα ερχεσαι εσυ (που δεν εισαι και εμπλεκομενος , αλλα οκ..το ξεκινας εσυ) και μου λες για αποβολες και bans και ολα αυτα ως παραδειγμα προς αποφυγη σε μια απο τις ελαχιστες φορες που εκανα σοβαρο λαθος;;;
Σαφως και θα παρεξηγηθω.
Καληνυχτα

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

Α και αφήστε τις δικαιολογίες του τύπου δεν είναι σοβαρό το πρωτάθλημα της Κυριακής σας εκθέτουν :p

 

Εγω το ειπα αυτο και ο σημερινος αγωνας το αποδεικνυει περιτρανα.

Για να το θεσω σωστα δεν φταιει οτι δεν ειναι σοβαρο φταιει το οτι δεν αντιμετωπιζεται σοβαρα. Υποτιθεται οτι τις κυριακες μαζευομαστε για να κανουμε το κεφι μας χωρις να μας πιεζει κατι και τελικα κανουμε περισσοτερα λαθη απο οτι οταν πιεζομαστε. Στην φαση με τον Gomar ο Gomar ελεγε "δεν παιζει ολοκληρη ευθεια θα με δουν και θα με αποφυγουν" εγω ελεγα "δεν παιζει ολοκληρη ευθεια θα με δει και θα σταματησει" να κανω αποτομα αριστερα δεν γινοταν γτ ημουν εκτος πιστας και γλιστουσε μονο με φρενο θα γλιτωναμε αλλα οταν καταλαβα οτι δεν με εχει δει και πατησα φρενο ηταν αργα... μετα που τα εξηγησαμε στο chat κλαιγαμε. 

Την επομενη κυριακη κατεβειτε στον αγωνα ολοι με ενα πραγμα στο μυαλο σας... τρεχουμε χαλαρα προσεχουμε γυρω μας και αναπτυσσουμε τα ενστικτα μας, βλεπουμε που ειναι ο αλλος και μαθαινουμε που θα σκασει στην εξοδο της στροφης βαση του πως μπαινει, δεν χρειαζεται helicorsa ουτε βελακι απο τη στιγμη που δεν ειναι μπροστα σου ουτε στους καθρεφτες σου ειναι διπλα σου. Ελατε στον αγωνα και τσεκαρετε τους γυρο σας αφηστε τους χρονους και αποκτηστε εμπειρια στο θεμα τοποθετηση στην πιστα, δεν ειναι δυνατον μετα 2 χρονια με αγωνες καθε εβδομαδα να χτυπανε αυτοκινητα στις εσοδους και εξοδους των στροφων.

 

Καληνυχτα σας τα λεμε την τεταρτη.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GoMaR said:

Σαφως και θα παρεξηγηθω.

Κοίτα τον που παρεξηγιέται κιόλας ....

Καλά κάνει ο Jimmy και σε ξεμπροστιάζει γιατί δεν ήταν οδηγικό λάθος, αλλά λάθος συμπεριφοράς.

Τι θα πει θα με δει και θα κάνει ακρή? Σιγά μην έβαζε και το turbo boost του KIT για να σε περάσει από πάνω ρε!!!!

ΠΟΤΕ δεν κάνουμε αναστροφή πάνω στην αγωνιστική γραμμή, ακόμα και μόνοι μας να είμαστε στην πίστα.

Δεν ξέρω καν αν πρέπει να αναφερθώ στο γεγονός πως αν στο έκαναν εσένα αυτό, η κρεβατομουρμούρα δεν θα είχε σταματημό.

Και αν μιλάω με γρίφους ... Υπάρχει και όπισθεν, Κόναν ...

 

'Ασε το άλλο, μπαίνω, χαλάω τον αγώνα κάποιου από τον πρώτο γύρο και μετά βγαίνω, ωραίος και gentleman ...

Όχι ρε να κάτσεις εκεί και να τερματίσεις τελευταίος, οι ...βλακείες... πληρώνονται.

 

24Η ban από μένα στον @GoMaR . Μήν τολμήσεις να μπείς σήμερα στον server!!!  :angry:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ρε λέμε έκανα λάθος τι δε καταλαβαίνετε?το κατάλαβα αμέσως και το είπα.Τέλος!Θα ασχολείστε ακόμα με το λάθος μου αλανθαστα μου παλικάρια; Δείτε πρώτα τα δικά σας Αλλά ξέχασα, ουδείς αλάνθαστος. Επίσης δε χρειάζεται να ξεμπροστιασει κανένας κανέναν Γιατί το μονο που καταφέρνει είναι να ξεμπροστιαζει τον εαυτό του. 

 

Και Κώστα μάλλον δεν έχεις καταλάβει τον λόγο του θυμού μου σύμφωνα με αυτά που γράφεις

Καλημέρα τεκνα μου

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω διαγραφή του GoMar από:

 

1. To Forum του thelab

2. Διαγραφή από την ελληνική κοινότητα racers

3. Nα προχωρήσει στο uninstall του AC

4. Μπορεί να έρθει σε εμάς την ειρηνική και φιλική κοινότητα rF2

 

Eκεί δεν έχει αντιπαραθέσεις. Σαν δημοκρατική κοινότητα εγώ αποφασίζω για τις ποινές και τα υπόλοιπα. Κανείς δεν μιλάει και είμαστε όλοι μια χαρούμενη ατμοσφαιρα.

Μάλιστα οι οδηγοί προτείνουν πίστες και αν δεν μου αρέσει βάζω εγω όποια θέλω.

Δημοκρατικές διαδικασίες και φιλικο περιβάλλον.

Κάθε 2ο Σαββατο τον μήνα μαζί σας.

 

Η φιλική κοινότητα του rF2.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Για το χαλαρά δεν ια απαντήσω ο καθένας το βλέπει όπως θέλει. 

Για τον Ιάσονα θα πω πως αφού είδα το ριπλέυ κατέληξα στο εξης. 

Είναι εμφανής η πρόθεσή του να περιμένει να περάσουν αυτοί που έρχονται και περνάμε εμείς που ακολουθούσαμε μετά υπάρχει ενα κενό που θέλει να εκμεταλευτει  γκαζωνει αλλά η αρκαδούρα δεν γυρίζει και τον πάει κάθετα απέναντι η πρόθεσή του για μένα είναι εμφανής ήθελε να μπει γρήγορα τέρμα αριστερά. 

Συμπέρασμα φταίει η αρκαδούρα και σαν άνθρωπος που είναι τελικά έκανε ενα μικρό λάθος στις εκτιμήσεις του.

Σιγά που δεν τα κάνετε ατα σοβαρά πρωταθλήματα αυτά. 

Πάντως Ιάσονα το κλίμα είναι περισσότερο περιπαιχτικο μη ψαρώνεις κάνε οτι θα κανε ο Vitas. 

Αλλά να προσέχεις όταν θα τρέχεις στα σοβαρά πρωταθλήματα γιατί θα χεις πρόβλημα :-P :-P :-P :-D 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Αλλά να προσέχεις όταν θα τρέχεις στα σοβαρά πρωταθλήματα γιατί θα χεις πρόβλημα :-P :-P :-P :-D 

Σοβαρά πρωταθλήματα εννοεί εμας στο rF2...

 

Har har har

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω διαγραφή του GoMar από:

 

1. To Forum του thelab

2. Διαγραφή από την ελληνική κοινότητα racers

3. Nα προχωρήσει στο uninstall του AC

Κλαίω.... [emoji28] [emoji28] [emoji28]

Επίσης να προσθέσω μαστίγωμα στο Σύνταγμα προς παραδειγματισμό όλων [emoji12] [emoji12]

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Κακώς παρεξηγήθηκες. Φυσικά ουδείς αλάνθαστος. Απλά τα λάθη μας είναι καλό να αναφέρονται, προκειμένου να τα αποφύγουμε οι υπόλοιποι στο μέλλον.

Τα περί ποινής πχ στο RD το ανέφερα, ώστε να γίνει εμφανής , η σοβαρότητα του συγκεκριμένου λάθους. Τίποτα άλλο.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος fatalara έγραψε:

Ελατε στον αγωνα και τσεκαρετε τους γυρο σας αφηστε τους χρονους και αποκτηστε εμπειρια στο θεμα τοποθετηση στην πιστα, δεν ειναι δυνατον μετα 2 χρονια με αγωνες καθε εβδομαδα να χτυπανε αυτοκινητα στις εσοδους και εξοδους των στροφων.

Ποσο δικιο εχεις.

Αυτο το φωναζω καιρο τωρα κατα τη διαρκεια της εβδομαδας.

Λιωνουν ολοι στα hot laps και δεν τρεχουμε αγωνες να ψηθουμε. Μαθαινουμε αυτοκινητο και πιστα, αλλα οχι σε συνθηκες αγωνα.

Εμενα δε με χαλαει καθολου, συνεχιστε το ετσι. Απο 10ος στο qualify (και 35ος απο ολους τους χρονους που καταγραφηκαν στον σερβερ) τερματισα 6ος χωρις να κουραστω καν.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, fatalara said:

Ελατε στον αγωνα και τσεκαρετε τους γυρο σας αφηστε τους χρονους και αποκτηστε εμπειρια στο θεμα τοποθετηση στην πιστα, δεν ειναι δυνατον μετα 2 χρονια με αγωνες καθε εβδομαδα να χτυπανε αυτοκινητα στις εσοδους και εξοδους των στροφων.

 

Eχεις δίκιο του το φώναζα του Ιάσονα που πας ρε άπειρο και αργό σαληγκάρι έτσι χωρίς αγώνες και εμπειρία .:p

Όσο για τα πρωταθλήματα και τους απίστευτους χρόνους που κάνει είναι απλώς φήμες η αλήθεια είναι αυτή που είδατε χθες κύριοι !

Εμένα το μόνο που με χάλασε είναι που έφυγε γιατί ο φίλος μου ο @wolvesθα είχε τη δυαντότητα να τερματίσει πριν από αυτόν .:p:D

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

 τερματισα 6ος χωρις να κουραστω καν.

Kαλά αυτό πως έγινε πάλι...ή σταμάτησαν οι άλλοι ή τράκαραν...δεν γίνεται αλλιώς...

Wolfie, για έλα το Σαββάτο σε εμάς τους έμπειρους να καταλάβεις αγώνα...θα σε αφήσω να με προσπεράσεις για να μην αισθάνεσαι οτι είσαι αργός και σαλιγκάρι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.