Jump to content



[Greek Gatherings 8-7-2016] RUF Yellowbird vs Shelby Cobra @ Monza


Recommended Posts

Track: Monza
Rivals: RUF Yellowbird vs Shelby Cobra 427 S/C

 

maxresdefault.jpg

 

VS

 

Shelby-Cobra-2-1024x576.jpeg

 

TIME OF DAY: 08:30

WEATHER: Mid Clear

AIR TEMP: 30-32c

TARMAC TEMP: 33-36c

GRIP: 97% στο practice, θα αυξάνεται αργά και σταθερά

Tyre blankets: On

 

PRACTICE: 21:00 (70 λεπτά)

QUALIFY: 22:10 (20 λεπτά)

RACE: 22:30 (18 γύροι)

 

  • Πρέπει να έχουμε τουλάχιστον 2 ρόδες μέσα στα όρια της πίστας (λευκές γραμμές).
  • Αν έχουμε επαφή με άλλον οδηγό με δική μας υπαιτιότητα, του παραχωρούμε σε ασφαλές σημείο τη θέση μας.
  • Προσοχή όταν ξαναμπαίνουμε στην πίστα μετά από έξοδο. Κοιτάμε πρώτα πίσω μας και στο χάρτη.
  • Προσοχή όταν βγαίνουμε από τα pits!
  • Κανόνες αγωνιστικής συμπεριφοράς + video

 

  • Για καλύτερο spatial awareness προτείνεται το Helicorsa Application (DOWNLOAD)
  • Προτείνεται η χρήση DISCORD με Push to Talk (ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΔΩ)

Αν αποδειχθεί πως τα αυτοκίνητα έχουν πάνω από 2 secs διαφορά θα επιλέξουμε το ένα από τα 2, έχω την εντύπωση πως είναι πολύ κοντά όμως.

Αν μπορείτε δοκιμάστε τα και ενημερώστε, δεν έχω οθόνη μέχρι την Δευτέρα.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον combo.

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων όμως, θέλω να ενημερώσω ότι ΔΕΝ θα μπορέσω να είμαι μαζί σας αυτή την Παρασκευή γιατί έχω επαγγελματικές υποχρεώσεις (συνέδριο αντιπροσώπων) οι οποίες θα με κρατήσουν μακριά...

Καλή διασκέδαση!!!!

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, troffeo said:

Ναι Στέλιο, αλλά δυστυχώς αυτή την Παρασκευή δουλεύω ρε φίλε...

Εγώ δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα, στον Jim απαντούσα, ο οποίος έγραψε 

27 minutes ago, liakjim said:

Αν γίνει Παρασκευή, θα είμαι απών. Have fun.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι αν, αφού τότε αποφασίσατε πως θα γίνονται...

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι αν, αφού τότε αποφασίσατε πως θα γίνονται...

Επειδή το πολλ είχε δείξει ισοψηφία ( κ ίσως Πέμπτη ), κάποιος είπε ότι θα λέει αυτός που βάζει αν θα είναι Πέμπτη ή Παρασκευή.

Προσωπικά, απλά ενημέρωσα ότι την συγκεκριμένη Παρασκευή θα είμαι απών.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, liakjim said:

Επειδή το πολλ είχε δείξει ισοψηφία ( κ ίσως Πέμπτη ), κάποιος είπε ότι θα λέει αυτός που βάζει αν θα είναι Πέμπτη ή Παρασκευή.

Προσωπικά, απλά ενημέρωσα ότι την συγκεκριμένη Παρασκευή θα είμαι απών.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πρέπει να υπάρχει σταθερότητα στη μέρα. Δε γίνεται να αλλάζει κάθε βδομάδα η μέρα διεξαγωγής του αγώνα γιατί δημιουργεί σύγχυση σε πολλούς που δεν έχουν όρεξη να διαβάζουν κάθε τρεις και λίγο το φόρουμ για να δούνε τι ώρα θα τρέξουν. Άμα δεν μπορείς να τρέξεις αυτή την Παρασκευή, δε θα τρέξεις. Νext time δε θα μπορεί άλλος. Δε μπορούμε να κάνουμε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, tasosmich said:

Ή το κομπο ειναι πολυ δυσκολο ή εγω ειμαι πολυ κουλος... Περιμενω να δω χρονους και απο αλλους οδηγους... Πιστευω θα τριβω τα ματια μου... :o

To combo είναι  δύσκολο 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, akis_z80 said:

Πρέπει να υπάρχει σταθερότητα στη μέρα. Δε γίνεται να αλλάζει κάθε βδομάδα η μέρα διεξαγωγής του αγώνα γιατί δημιουργεί σύγχυση σε πολλούς που δεν έχουν όρεξη να διαβάζουν κάθε τρεις και λίγο το φόρουμ για να δούνε τι ώρα θα τρέξουν. Άμα δεν μπορείς να τρέξεις αυτή την Παρασκευή, δε θα τρέξεις. Νext time δε θα μπορεί άλλος. Δε μπορούμε να κάνουμε κάτι.

Οπως πολυ σωστα ειπε ο Δημητρης οτι υπηρχε ισοψηφια.Ετσι ειχα προτεινει, να επιλεγει την ημερα ο επικεφαλης του combo.Συμφωνησε και ο Παναγιωτης σε αυτο.Μπορει να μην συμφωνω με την τακτικη αυτη γιατι πολυ σωστα λες οτι δημιουργει συγχυση σε πολλους (ηταν κατι που ειχα πει και εγω ο ιδιος στον panosdimp σε pm τοτε) αλλα ηταν η καλυτερη δυνατη λυση σε ολη αυτη την ανακατωσουρα που εγινε με τα polls.
Απο εκει και περα μιας και οι τελευταιοι αγωνες εγιναν Παρασκευη ας συνεχισουμε Παρασκευη

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tasosmich said:

Ή το κομπο ειναι πολυ δυσκολο ή εγω ειμαι πολυ κουλος... Περιμενω να δω χρονους και απο αλλους οδηγους... Πιστευω θα τριβω τα ματια μου... :o

Εδώ μπορείς να δεις τους χρόνους που έχουν γίνει στο server εώς τώρα:

http://managerdc8.rackservice.org:50299/lapstat

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.