Jump to content



Μηχανακι για θεσσαλονικη


artyom

Recommended Posts

Εχω βρει μπολικα SH αλλα ολα απο μαγαζια αυτα που με βολεβουν απο αποψη τιμη,km,κατασταση αλλα υποψιαζομαι οτι ολα τα μαγαζια η τουλαχιστον τα περισσοτερα,κατεβαζουν KM ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

ναι εδώ κατεβάζουν ιδιώτες.

 

αλλά το καταλαβαίνεις απ' την κατάσταση του και βάση λογικής ένα μηχανάκι 10ετίας δύσκολα θα έχει (όχι απίθανα) 15000χλμ Όπως και ένα μηχανάκι με 30000χλμ δεν δικαιολογείτε ναχει νύχι στη δισκόπλακα κλπ.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδα SH απο κοντά.

Δυστυχως εχει πολυ μικρο χωρο-πατωμα.Kαι εγω το πατωμα δε το θελω επειδη μαρεσει αλλα λογω δουλειας.Να βαζω,μια εργαλειοθηκη,ενα σακιδιο,κουτες και τα σχετικα.

Δυστυχως η ευτυχως η πιο κοντινη λυση ειναι το sym symphοny που ανεφερα παραπανω.Θα πηγαινα στο yamaha cygnus x αλλα λογο χρονολογιας και μονον δε το διαλεγω.

Θα ενημερωσω next days με το τι εγινε :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος artyom έγραψε:

 

Δυστυχως εχει πολυ μικρο χωρο-πατωμα.Kαι εγω το πατωμα δε το θελω επειδη μαρεσει αλλα λογω δουλειας.Να βαζω,μια εργαλειοθηκη,ενα σακιδιο,κουτες και τα σχετικα.

say no more, σ'εχω ένα μικρό κομψό αναδιπλούμενο να κάνεις δουλειά , έμπειρα και ατσαλάκωτα ->

 

ebcargo.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@artyom το σκαράμπεο πόσο το βρίσκεις 2400 κούτα; πολύ τίμια λύση για 200άρι με 19 άλογα. Το σκέφτομαι και γω για μηχανάκι πόλης γιατί συγκριτικά με πάπια είναι σαφώς πιο άνετο στους μεγάλους δρόμους.

Link to comment
Share on other sites

κάπου εκει τασο,2500-2400 το μοναδικο με 2+2 χρονια εγγυηση.

Το μονο που δε μαρεσει ειναι οτι εινια μεγαλο και βαρυ με σχεση τα αλλα 2.Ειναι 60kg αν δεν κανω λαθος πιο βαρυ και αποσο εχω δει απο φωτο πιο ογκωδεις.

Ασε που ολοι αμεσα αλλαζουν βαριατορ μολις το παρουν γιατι η εκκινιση εχει μετα τα 20km.

Kymco μαλλον το ξεχναω...εχουν τελειωσει ολα τα 200αρια απο ελλαδα,και απτη νεα χρονια θα σταματησει το 200αρι και θα παραγεται μονο το 300αρι.Ετσι με ειπε δλδ ο μαγαζατορας.

Link to comment
Share on other sites

κοίτα δεν τοχω οδηγήσει το σκαράμπεο το 200 αν και θα κοιτάξω να το κάνω μια βόλτα από βδομάδα και να σου γράψω εντυπώσεις, γιατί σ αυτά τα λεφτά τα 18-19 άλογα που βγάζει δεν παίζουν αλλού. Στην Αθήνα τουλάχιστον είναι σημαντικό να τραβάει λίγο, τα 150άρια με τα 10-12 άλογα είναι οριακά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω κι εγώ αν πας στα 2000:

http://www.car.gr/8579703-fiat-punto

 

Και χώρο στα πόδια (χ4) και χώρο πίσω και ιδανικό για πόλη, αν κάποιος σου κάνει τζαρτζάρισμα απέχεις από αριστερά 30-40 πόντους και από δεξιά 1 μέτρο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.