Jump to content



G.G. 2017 - Audi S1 @ Donington GP 6/11/2016


Billys

Recommended Posts

πριν 58 λεπτά, το μέλος acct έγραψε:

Κανονίστε να ξαναρχίσουμε να βλέπουμε αναφορές από τα μέρη σας.

  Reveal hidden contents

I was never here.

 

Εννοείται πως το 'έγραψα χαριτολογώντας.

Έπρεπε να βάλω φατσούλα (μαμώ τις φατσούλες)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τερμάτισα με κόκκινα μπρος. Πίσω σένια πράσινα σε γόμα και μπλέ σε θερμοκρασία αφού δεν εδινε και καθόλου με τις πίσω...

Αν είχε μαύρα μαύρα θα τανε.

Έγινε σε καναν άλλον ή φταίνε οι συγκλίσεις που βάζω στα σετάπ μου???

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλός αγώνας. Ωραίες μάχες με τα καινούργια παιδιά.

@Lylankor και @uhu. γκουχ γκουχ, Piconfig????, γκουχ γκουχ, pit lane time γκουχ γκουχ

Όχι πως το χρειαζόσασταν δλδ.

Το σωστό ήταν αυτ'ο που κάνατε με το καύσιμο.

@Lylankor, τόσο γρήγορος. Απίστευτος

 

ee018c1878e4d1ddf76305689114bfed.png
Α ναι , φατσούλα γιατί κυκλοφορούν και περίεργοι...:D:p:kiss2:

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος uhu έγραψε:

Στον τελευταίο μπήκαμε ρε.

Επειδή ο Ιάσωνας και ο Ακης δεν ξέρουν να πληκτρολογήσουν.

:hehe:

Καλά ο Ακης με την κάσκα δικαιολογείται.

Άσε εμένα μου έπεσε το ποντίκι (δεν έχω κάπου να το στηρίξω) και έχασα το κόκκινο κουτί μπαίνοντας και έκανα όπισθεν!!!

Πανωλεθρία. :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος liakjim έγραψε:

Άσε εμένα μου έπεσε το ποντίκι (δεν έχω κάπου να το στηρίξω) και έχασα το κόκκινο κουτί μπαίνοντας και έκανα όπισθεν!!!

Πανωλεθρία. :hehe:

Και εβαλες και μισο αγώνα fuel και πάλι ο gomar δε σε εφτασε ....:p

Link to comment
Share on other sites

Όπα εγώ είμαι foul, πότε είπαμε για το pitconfig? Έλειπα από Παρασκευή και οδηγούσα 4 ώρες να προλάβω να τρέξω και μπήκα τρέχοντας μόλις άρχισε το qual. Αλλά και πάλι μου φαίνεται πολύ η διαφορά, το γεμίσατε τέρμα στην αρχή? Εγώ το γέμισα full και είχα υπολογίσει να βάλω άλλα 10l, και τα λάστιχα έγιναν σχεδόν ταυτόχρονα. Θα αρχίσω να μπαίνω discord... συνήθως δεν μπαίνω καθαρά για λόγους αυτοσυγκέντρωσης.

 

Ανεβάζω και το replay από το τελευταίο sector του fastest lap μου που ήταν μέσα στον αγώνα. Άκη το δε φαίνεται η διαφορά στο lap comparison το έλεγα πριν κάνω το γύρο που πέρασα το S κομάτια :p Το κόλπο ήταν στις 2 αργές στροφές στο τέλος (νομίζω μόνο από αυτές κέρδισα..). Τα περισσότερα lap τα έβγαλα invalid στην έξοδο της 1ης στροφής νομίζω ειδικά όταν άρχισαν να χάνουν τα λάστιχα :whistling:

 

Και περίμενα να βγεί ο Ιάσονας πολύ κοντά γιατί είχα αρχίσει να χάνω από λάστιχα και μπήκα 2 γύρους μετά... αλλά πουθενά, τον τράκαραν σκεφτόμουν :hehe:

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το επαιξα μαλακα για να μου βγει ο αγωνας χωρις πιτ,αλλα εκανα μαλακια και καρφωσα πρωτη μετα απο μια εξοδο που ειχα και δεν αφησα γραναζι.

Κριμα,γιατι ειχα πολυ ωραιες μαχες ειδικα με @VeRDeGR ,συγγνώμη που σε κοπανησα 4-5 φορες, ζοριζομουν πολυ.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τα invalid σε εμένα ήταν στη στροφή που έβαλε βίντεο ο Άκης και κάποια στη πρώτη στροφή που κυνηγούσα τον λυλ.

Εγώ δεν έπαιξα Καλά και δε το ευχαριστήθηκα.Δεν είχα εμπειρία από πιτ στοπ και όχι μόνο αυτό, μπαίνοντας τσακιζω το αμάξι μπρος και πλαι(ασχημα κιόλας)και μετά δε θυμομουν τη λογική.αν πρέπει πχ να πατήσω κάποιο κουμπι η Όχι.

με όλη αυτή τη χασούρα, βρεθηκα πίσω από τον Άκη.ξενερωσα άσχημα!

μετα το αμάξι δε μαζευόταν λογω ελαστικων.αν βρισκόμουν μπροστά του πάλι στη ίδια διαφορά, θα με έφτανε Γιατί σίγουρα είχε καλύτερα λάστιχα.

Επίσης, να ζητήσω συγγνώμη από τον Άκη που είδα ότι με άφησε  στην αρχή Αλλά ένιωθα ότι δεν είχα τον έλεγχο του αμαξιού.

Επίσης όταν μπήκα πιτ, είχα 2,5 δευτερόλεπτα με τον λυλανκορ, μετά που βγήκα ήταν 20+ και περίμενα να μειωθεί η διαφορά περιμένοντας να μπει Αλλά δεν...Για αυτο ήμουν σίγουρος ότι δε μπήκε.

anyway

να καλωσορισουμε και τα νέα παιδιά και τις πολύ καλές επιδόσεις τους και θα χαρούμε να τους ξανα δούμε.

Καλήμερα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.