Jump to content



[Spotify] Ομαδικη συνδρομη family pack


Recommended Posts

Το spotify εχει family pack  με 11 ευρω /μηνα και δινει προσβαση σε 6 λογαριασμους-ατομα.

Ενδιαφέρετε κανείς να κάνουμε ομαδική αγορά συνδρομης ?

Ειμαστε ηδη 3 ατομα.

(μπορω να αναλαβω τη πληρωμή μονο αν μου κανετε κατάθεση στη Πειραιώς)

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγώ.

Προτείνω είτε εξάμηνο είτε έτος.

 

Απορία: θέλει καινούριο account ή θα λειτουργίσει πάνω σε κάποιο που ήδη έχουμε?

 

edit: μάλλον θα μείνω ορφανό εγώ. :p

Έγινε επεξεργασία από MasterCommander
Link to comment
Share on other sites

Count me in! 

Θα σε βολευε αν σου προπληρωνα-με ενα χρονικο διαστημα μεγαλυτερο απο ενα μηνα; Δηλαδη ας σου βαλει οποιος θελει ενα ποσο που αντιστοιχει σε 6μηνες η ενα χρονο προκειμενου να μην πηγαινει καθε μηνα για καταθεση, και να μην ψαχνεσαι κι εσυ καθε μηνα με ολους ξεχωριστα..

Link to comment
Share on other sites

Καντε 2η ομαδικη παιδια μιας και υπαρχει ενδιαφερον. ;)

 

Όποιος συμφωνεί με το να μου κανει καταθεση καθε μηνα στη Πειραιως (δωρεαν με winbank)  (ή καθε 2ο μηνα  ) με την αντιστοιχη συμμετοχή , καλως :)

Οπως εγραψα πριν , δε το εχω επιβεβαίωσει ομως , δεν υπαρχει δυνατοτητα αγορας 6μηνη / 12μηνης στο πακετο αυτο

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να αναλαβω τετοια ευθύνη :) 

Στο winbank υπαρχει δυνατοτητα σε ημερα και ωρα που οριζει ο χρηστης να γινεται αυτοματα η αποστολη εμβασματος, οποτε θα σε βολευε κατι τετοιο για να μην ξεχνιεσαι

 

Θα στειλω πμ στους συμφωνούντες με τον ορο που έθεσα πανω , αν προχωρήσω :)

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Κι εγώ κανόνισα με άλλα άτομα και φτιάξαμε family pack και συνεννοούμαστε μέσω κλειστής ομάδας στο facebook για τις επαναπληρωμές μας (6μηνη ή ετήσια συνδρομή).

 

Έχει ενδιαφέρον το spotify γενικά. Μαζί με Windows Media Player (τοπική βιβλιοθήκη) κι ένα YouTube για κομμάτια πιο σπάνια, έχουμε πρόσβαση σε σχεδόν ό,τι τραγούδι θέλουμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αλλά και εγώ ψάχνω για αλλά 2 άτομα γιατί έχω κάποιους γνωστούς και ψήθηκαν, ώστε να συμπληρώσουμε 6αδα για να μας βγει πιο φθηνά .

Ερώτηση προς αυτούς που έχουν το family pack ,πληρώνεις ένα λογαριασμός ο βασικός και απλά συνδέει τα άλλα account στον αρχικό λογαριασμό ?

Σε περίπτωση που κάποιος έχει από παλιά spotify ,πρέπει να κάνει κάνει καινούργιο ή μπορεί έτσι απλά να μπει στο family pack?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Οποιος απο δω ειναι ενταξει (θα προτιμηθουν ατομα που γνωριζω ηδη) και ενδιαφερεται εχω ενα slot για premium που περισσευει. Ανανεωση καθε 10 του εκαστοτε μηνος.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, YDinopoulos said:

Μαριε, ΙΣΩΣ να θελει η γυναικα.... Σου λεω το βραδακι για σιγουρια

 

Εμφανιστηκε ο @panoc Γιαννη. Απλα μου εστειλε ΠΜ. Λογικα θα προχωρησει με τον Πανο. Αν εχω κατι αλλο ενημερωνω. Ευχαριστω

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.