Jump to content



ΤΡΕΧΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ !!!


BeetleJuice

Recommended Posts

Κοιταξτε στα μουλτιραμα τρελαθηκαν εντελως

20 ευρω κατω το καλιτερο μπλοκ της silverprop !!! (απο 80 ευρω σε 59)

τοχανε ξανακανει με τα tagan

ειναι μονο για σημερα οποιος προλαβε προλαβε

εγω χτυπησα ενα μολις

Tec ready με ετοιμο ανταπτορα χαλκου για πελτιε , μπρουτζος στο καπακι , χαλκος μασιφ ο πατος , 6 καναλια ροης στον πατο, μπεκ ροης στο καπακι ,ολοι οι ανταπτορες μαζι για ολα τα socket amd

ελπιζω να βοηθησα κανενα που ετοιμαζοταν για αγορα

πριν ενα μηνα ειχε 90 ευρω και το κοιτουσα απο τη βιτρινα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

ξεκινησε 90 , πηγε τωρα 80 και σημερα ειδικα 59

δεν ξερω πως γινεται ,ΑΠΑΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΑ

μαλλον θα εχουν τους λογους τους που το κανουν

με την εμπειρια που εχω απο το προηγουμενο μπλοκ λεω οσοι θελουν να πανε σε νερο να το χτυπησουν ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ

μακαρι ναχε τετοιες προσφορες καθε μερα σε διαφορετικο ειδος :clap: :clap:

λινκ

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=WaterCPUcooling&cp_id=48117

τωρα που το σκεφτομαι , τοσο εχει το μπλοκ για gpu , εβαλαν στην τιμη του gpu block το cpu block !!!

δεν βαζουν και το gpu block 30 ευρω (θαθελα...)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα επειδη εγω εχω το ενα μοντελο παρακατω ξερω για τι μιλαμε

τωρα απο κει και περα αν εχεις κατι εναντια στο μπλοκ μπορεις να το πεις

εγω εστειλα γιατι πριν μια βδομαδα εγινε θεμα ολοκληρο γιαυτα τα μπλοκ

για μενα σε ποιοτιτα και τιμη απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΑΥΤΗ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ

το ποστ εγινε για ενημερωση του φορουμ και οχι για να ξανατσακωθουμε

ο τσακωμος για μπλοκ γινεται σε αλλο ποστ θυμαμαι καλα

:D :D

και για οποιον εχει αμφιβολια ας δει τη μετρηση στον οδηγο υδροψυξης του φορουμ που ειναι οτι πιο ουδετερο ,το μπλοκ απλα σκιζει και οποτε θες του πετας και πελτιε χωρις μετατροπη

Link to comment
Share on other sites

απατη δεν ειναι....μαλιστα ειναι μονο για παραγγελειες μονο απο ιντερνετ-τηλεφωνο και πρεπει απαραιτητα να στο φερουν και σπιτι!!!(δωρεαν φυσικα).Απλα ακολουθουν μια πολιτικη που μας συμφαιρει!:D

Link to comment
Share on other sites

τυγχανει να εχω ενα πολυ καλο κονε μεσα στα μουλτιραμα.

οταν τον ρωτησα για τις συγκεκριμενες τρελες πτωσεις τιμων μου ειπε τα εξης

''οι προσφορες για τα μουλτιραμα ειναι μεσο προωθησης και διαφημισης.Ειναι τετοιος ο σχεδιασμος των προσφορων που η ζημια απο τις χαμηλες τιμες σε καθε ειδος υπο ημερησια προσφορα υπερκαλυπτεται απο την διαδοση της φημης και του ονοματος της εταιριας με αναλογη αυξηση των πωλησεων''

με λιγα λογια μου εξηγησε οτι μιας και τα μουλτιραμα μπαινουν στον χωρο του case modding watercooling κλπ θελει να κανει ενα απλοχερο ξεκινημα για να κερδισει την αγορα.μπορει να κοστισει καπως σε περιορισμο των εσοδων αλλα σιγουρα δεν θα καταστρεψει την εταιρια.

εγω προσωπικα το βρισκω πολυ σωστη κινηση.

Αν και η κουβεντα μου μαζι του ξεκινησε απο την περιεργεια μου μηπως παιζει καποιο αλλο κολπο πισω απο τις κινησεις αυτες επιχειρηματολογησε οπως σας ειπα.

Link to comment
Share on other sites

εγω το χτυπησα παντως

οσοι πιστοι προσελθετε

με τετοιες προσφορες αμα εχεις τα ματια σου ανοιχτα φτιαχνεις συστημα με πολυυυυυυ λιγοτερα λεφτα

φαντασου κερδος ενα εικοσαρικο στο καθε κομματι απο το πισι σου

Link to comment
Share on other sites

Mε γειά το μπλοκάκι ! καλόοοοοοοοοοο.

Τώρα αν είναι γιατί δεν πουλησε όπως πολύ σωστά ειπε ο ea6gka , μας Συμφέρει / . :D

όπως και νάχει παίρνεις κόσμημα lol δεν παίρνεις προχειροκατασκευή .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.