Jump to content



LIDL Αθηνα


skelos1416003162

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Skelos καλά έκανες και το πόσταρες, μην ακούς τι λένε οι κακεντρεχείς...

[endu]καλά ρα spc, παντούφλες απτα lidl κιας είν κια μπαλουμένες ρα[/endu]

3 πήρες?? άντε, άλλα 37 και σαρανταποδάρισες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

http://www.lidl.gr/gr/index.nsf/pages/c.o.oow.20050324.p.dermatinespantofles

χτύπησα ήδη 3 (η μία είναι για rma)

ROFL LMAO λεμε , καλα εκανες και πηρες πολλες ισως καμμια απο αυτες να μην εινια καλα κομματια και να σε κρατανε πισω:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ROFL LMAO λεμε , καλα εκανες και πηρες πολλες ισως καμμια απο αυτες να μην εινια καλα κομματια και να σε κρατανε πισω:hehe:

Φίλε Γιώργο, δεν με κρατάει τίποτα τώρα που πήρα τα τελευταία εξαρτήματα για το water cooling:

http://www.lidl.gr/gr/index.nsf/pages/c.o.oow.20050328.p.uewryusetpotims

Και για περίπτωση διαρροών μάλιστα πήρα τα εξής:

http://www.lidl.gr/gr/index.nsf/pages/c.o.oow.20050324.p.adiabroxounisex

http://www.lidl.gr/gr/index.nsf/pages/c.o.oow.20050328.p.galostesunisex

@ RootX:

http://www.lidl.gr/gr/index.nsf/pages/c.a.nis.index

Link to comment
Share on other sites

Το Lidl θεωρειται απο τις μεγαλυτερες αλυσιδες στην γερμανια μαζι με το aldi.Το ποιος το εχει ειναι μεγαλη ιστορια και δεν ειναι ενας σιγουρα , στην ελλαδα παντως ειναι ελληικων συμφεροντων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Χθες, στις 16:17]

ROFL LMAO λεμε , καλα εκανες και πηρες πολλες ισως καμμια απο αυτες να μην εινια καλα κομματια και να σε κρατανε πισω:hehe:

Θέλουν και στρώσιμο δεν πάνε έτσι απλά , πρώτα βάζεις την μία κάνεις κανα 10 χλμ . μετά την άλλη άλλα 10 χλμ.

Και τέλος τις βάζεις dual και πάς τρέχοντας 5 χλμ . :hehe: :hehe: ????? :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία μην υποτιμάτε τα lidl. Αυτή η νοοτροπία φθηνό => κακό είναι καταστροφική για την τσέπη. Τα lidl είναι η μοναδική αλυσίδα που σέβεται το χρήμα και τον χρόνο του καταναλώτη. Η ποιότητα τον προίοντων είτε είναι διατροφής είτε είναι οικιακής χρήσης είτε ηλεκτρονικά πάντα ήταν σε πολύ καλά επίπεδα. Εξάλλου κατά κύριο λόγο πληρώνεις την ποιότητα αλλά δεν πληρώνεις το logo. Όταν πηγαίνεις στην μεγαλύτερη αλυσίδα supermarket που είναι ΜΟΝΟ στην αττική και όλα τα προιόντα διατροφής είναι ολλανδικά και βέλγικα και τα χρυσοπληρώνεις τότε νομίζεις οτί αγόρασες και ποιότητα και logo. Κατά την άποψη μου αγοράζεις μόνο logo.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Ρε παιδία μην υποτιμάτε τα lidl. Αυτή η νοοτροπία φθηνό => κακό είναι καταστροφική για την τσέπη. Τα lidl είναι η μοναδική αλυσίδα που σέβεται το χρήμα και τον χρόνο του καταναλώτη. Η ποιότητα τον προίοντων είτε είναι διατροφής είτε είναι οικιακής χρήσης είτε ηλεκτρονικά πάντα ήταν σε πολύ καλά επίπεδα. Εξάλλου κατά κύριο λόγο πληρώνεις την ποιότητα αλλά δεν πληρώνεις το logo. Όταν πηγαίνεις στην μεγαλύτερη αλυσίδα supermarket που είναι ΜΟΝΟ στην αττική και όλα τα προιόντα διατροφής είναι ολλανδικά και βέλγικα και τα χρυσοπληρώνεις τότε νομίζεις οτί αγόρασες και ποιότητα και logo. Κατά την άποψη μου αγοράζεις μόνο logo.

θα σε δυσαρεστησω αλα τα παντα στο lidl ειναι ελεεινης ποιοτητας.

θα το δικαιολογησω πρωτα με τη κοινη λογικη.

Τα Carrefour ειναι επισης μεγαλα...μεγαλυτερα..δεν εχουν ομως τις τιμες του LIDL

Γιατι αυτο δε δινει γνωστα προιοντα ? Μα φυσικα δε μπορει να πετυχει καλυτερες τιμες απο τους αλλους...οποτε φτιαχνει δικα του...

Για να δουμε τα δικα του...Αν αγορασεις καταλαβαινεις....προκειται ειτε για τροφιμα ειτε για απορυπαντικα για μαυρα χαλια ! Να σε ρωτησω τωρα...Η σερβια βγαζει λαχανικα ? Το ιρακ αλευρι ? διαφορες πολεις στην ανατολη...(που ως γνωστον ειναι πολυ προχωρημενες και εξοχως μολισμενες...διπλα τους περνανε ποταμια) ..μηπως με το νερο αυτων ποτιζοντα χωραφια με ρυζι ? (αν εχετε δει ενα συγκεκριμενο επεισοδιο του "εικονες" στον apha θα καταλαβατε γιατι λεω...

Αυτοι που τα παραγουν πρεπει να ζησουν..η ποιοτητα ομως ειναι χαλια ? ..Τι κανουν ? τα πουλαν σε εξευτελιστικες ...ποιος τα περνει...το lidl..to dia κτλ κτλ

Χειροπιαστες αποδειξεις...

Οι θειοι μου "ζουνε" γερμανια ..πανω απο 30 χρονια

Παντα lidl...και εδω που ερχονται ...lidl...το κεφαλι αγυριστο !!...μια ζωη ποιοτητα 0...δε μου φανηκε περιεργο που η θεια μου πεθανε με καρκινο 60 χρονων και χωρις καμια κληρονομικοτητα (θα μου πειτε ειναι αποδειξη...οχι...απλη ενδειξη). Ο θειος μου...στα 65 του ισως πασχει απο την ιδια νοσο...εχει τεραστια προβληματα υγειας και καμια κληρονομικοτητα επισης...φυσικα δεν καπνιζαν ..και ο θειος μου ..γυμναστης !!

Το lidl ομως lidl...

O σοφος ελληνικος λαος λεει...οτι πληρωνεις περνεις !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.