Jump to content



Ενίσχυση σιδερένιας πόρτας αποθήκης


Recommended Posts

14 hours ago, kpetros said:

Μπειτε στο καναλι locklab στο youtube να δειτε ο τυπος πως ξεφτυλιζει τις κλειδαριες οποιαδηποτε κατηγοριας ..... 

επειδή είμαι στην δουλειά και πρόσβαση στο youtube δεν έχω ... (μόνο το χάσιμο χρόνου στα φατσοβιβλία επιτρέπονται--ασταδιαλαα...) 

 

εχω ακούσει καλά λόγια για τις abloy...εχει και για αυτές??

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Η φορά περιστροφής έχει να κάνει με την γλώσσα που μπαίνει και βγαίνει όχι με τον μηχανισμό

Σύμφωνοι αλλά με το να έχω τον μηχανισμό σκέτο πάνε σε μία μέγκενη κ να τον στριφογυρίζω συνεχώς δεξιόστροφα δεν πρόκειτε να ξεκλειδώσω έτσι καμμία πόρτα νομίζω. :D

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος dpolal έγραψε:

Σύμφωνοι αλλά με το να έχω τον μηχανισμό σκέτο πάνε σε μία μέγκενη κ να τον στριφογυρίζω συνεχώς δεξιόστροφα δεν πρόκειτε να ξεκλειδώσω έτσι καμμία πόρτα νομίζω. :D

 

Επέλεξε τυχαία να τον γυρίσει δεξιόστροφα. Χωρίς την γλώσσα γυρνάει όπως θέλεις

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

επειδή είμαι στην δουλειά και πρόσβαση στο youtube δεν έχω ... (μόνο το χάσιμο χρόνου στα φατσοβιβλία επιτρέπονται--ασταδιαλαα...) 

 

εχω ακούσει καλά λόγια για τις abloy...εχει και για αυτές??

Ο τυπος εχει 1100+ βιντεο με κλειδαριες που σπαει , δεν μπορω να ξερω (και να σου πω την αληθεια δεν θα θυμομουν κιολας μιας και το βλεπω που και που και οχι σοβαρα ωστε να συγκρατω ) . Παρολαυτα ανοιγει απο το πιο απλο μηχανισμο , μεχρι την πιο εξωγηινη customια . 

 

Γενικα αυτο που εχω "μαθει" ειναι πως ΟΛΑ ανοιγουν , η διαφορα ειναι στο αμα σου παρει μερικα δευτερολεπτα ή μερικα λεπτα (ποσο μαλλον και αν ο αλλος εχει εξασκηθει πανω σε εναν τυπο κλειδαριας )

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος dpolal έγραψε:

Κλειδαράς είσαι ;;;;;

:):):) 

Όχι κλειδοκράτορας  : P

Για να καταλάβω, αν σου χαλάσει κλειδαριά πληρώνεις μάστορα; Δεν έχεις αλλάξει ποτέ;

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν έχει τύχει να μου χαλάσει ποτέ κ όταν κάποτε χρειάστηκε να αλλάξουμε την κλειδαριά στην πόρτα ασφαλείας στο σπίτι αναγκαστικά φέραμε μάστορα καθώς έπρεπε να ξηλωθεί η μισή πόρτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδιά δεν υπάρχει πλέον απαραβίαστη κλειδαριά... ουσιαστικά πρέπει να φτιάξουμε ηλεκτρονικές κλειδαριές οι οποίες θα ανοίγουν μόνο με πατώντας τους σωστούς αριθμούς... Οι κλειδαριές κυλίνδρου ανοίγουν εάν κάποιος είναι επαγγελματίας ληστής. Μόνο οι υπέρυθρου αισθητήρες μπορούν να κάνουν κάποια δουλειά...  για παράδειγμα κοιτάξτε εδώ *********   ποιος θα παραβιάσει κάτι τέτοιο;  Παρακαλώ μην θεωρηθεί διαφήμιση.... Απλά δείχνω σε τι επίπεδο έχει φτάσει πλέον η ασφάλεια όσον αφορά τις πόρτες ασφαλείας. 

Έγινε επεξεργασία από karmen1983
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και καλώς ήρθατε στην κοινότητά μας. Επειδή όμως η άμεση διαφήμιση απαγορεύεται από τους όρους χρήσης που συμφωνήσατε κατά την εγγραφή σας, θα σας παρακαλέσω αν θέλετε να προωθήσετε τα προϊόντα σας να επικοινωνήσετε με κάποιον από τους admins του Forum ή στο email παρακάτω

 

Παράθεση

Απαγορεύεται ρητά το spamming είτε δημόσια είτε μέσω προσωπικών μηνυμάτων, με άμεσο ή έμμεσο τρόπο όπως επίσης και η διαφήμιση εταιρειών, υπηρεσιών και προϊόντων κάθε είδους χωρίς την σύμφωνη γνώμη των Administrators. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την διαφήμιση θα πρέπει να απευθυνθείτε με email στο webmaster at TheLab.gr.

 

Ευχαριστώ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.