Jump to content



27" ή 32" οθόνη σε 2560x1440 ανάλυση, [ αγορά ]


Recommended Posts

  • 2 months later...

Λέω σιγά-σιγά ν'ανέβω σε ίντσες... YT , browsing, games (non competitive / AC Valhala, tlou,re4,hogwards) , ταινίες.

Σκέφτομαι αυτήν την οθόνη με τιμή ταβάνι για τα δεδομένα μου αυτόν τον καιρό.

 

Το σύστημα είναι της υπογραφής. Τι λέτε, αξίζει;

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, το μέλος biker έγραψε:

Λέω σιγά-σιγά ν'ανέβω σε ίντσες... YT , browsing, games (non competitive / AC Valhala, tlou,re4,hogwards) , ταινίες.

Σκέφτομαι αυτήν την οθόνη με τιμή ταβάνι για τα δεδομένα μου αυτόν τον καιρό.

 

Το σύστημα είναι της υπογραφής. Τι λέτε, αξίζει;

Μια χαρά απλά μην περιμένεις true HDR. Είναι ψιλομούφα αλλά στα games κάνει διαφορά. 

Επίσης ,δες την από δω. 

Όπως βλέπεις αυτή έχω και την ε΄χια πάρει 130€ περισσότερο τον Μάρτη. Οπότε για την τιμή που την βλέπω, με κλειστά μάτια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μια χαρά απλά μην περιμένεις true HDR. Είναι ψιλομούφα αλλά στα games κάνει διαφορά. 

Επίσης ,δες την από δω. 

Όπως βλέπεις αυτή έχω και την ε΄χια πάρει 130€ περισσότερο τον Μάρτη. Οπότε για την τιμή που την βλέπω, με κλειστά μάτια

Ωραίος! Οπότε το προχωράω από dell.

Ευχαριστώ πολύ.

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/10/2023 at 10:28 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μια χαρά απλά μην περιμένεις true HDR. Είναι ψιλομούφα αλλά στα games κάνει διαφορά. 

Επίσης ,δες την από δω. 

Όπως βλέπεις αυτή έχω και την ε΄χια πάρει 130€ περισσότερο τον Μάρτη. Οπότε για την τιμή που την βλέπω, με κλειστά μάτια

 

Επανέρχομαι.. η οθόνη είναι άψογη . Thanks  @tommybertsen !!!

Έγινε επεξεργασία από biker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σ'αυτά τα χρήματα την είχες πάρει χθες χωρίς 2η σκέψη 🤣

ήθελα να αντικαταστήσω την 2η 32αρα, ήμουν έτοιμος να πατήσω το κλικ όταν είδα την τιμή αλλά κρατήθηκα 😂

θα περιμένω για του χρόνου να δω τιμές σε oled (32'' - 40'')

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος sstav έγραψε:

αυτό περιμένουμε όλοι...μια FLAT 32αρα OLED true HDR στα 240hz...ως τώρα έχουν γ4μ#@$@$@ να βγάζουν 34 38 40 42 49 ιντσες /curved με ότι μαλακία έχουν φανταστεί

Θεωρώ υπερβολή το 4K στις 32"...

Ακόμη και στο μισό μέτρο, χαμένα πάνε τα pixels, και σε productivity και σε gaming...

  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος idonthave έγραψε:

σ'αυτά τα χρήματα την είχες πάρει χθες χωρίς 2η σκέψη 🤣

ήθελα να αντικαταστήσω την 2η 32αρα, ήμουν έτοιμος να πατήσω το κλικ όταν είδα την τιμή αλλά κρατήθηκα 😂

θα περιμένω για του χρόνου να δω τιμές σε oled (32'' - 40'')

Ρε την πήρα 450 και δεν το μετάνιωσα. Στα 330 που'χει τώρα είναι ΕΓΚΛΗΜΑ :hehe: Και η πρόταση μου'ρθε απ'τον @DEADLAZARUS. Κοιτούσα ένα σωρό οθόνες (ήθελα κάτι σε 1440p @144 ας πούμε) αλλά όλες οι επιλογές ξέφευγαν και αυτή ήταν η πιο ισορροπημένη (και από reviews και από μπάτζετ). Η οθονούλα είναι υπερτεράστια αναβάθμιση απ'αυτή που είχα.

Αυτή που είχα ωστόσο (μια HP E273Q) είναι από τα πιο τίμια μόνιτορ στα λεφτά που κόστιζε και για ~60hz οθόνη, που δεν είναι καν gaming oriented. Το DELL είναι πολύ δυνατό σε αυτά τα λεφτά απλά HDR ας μην περιμένει όποιος κι αν την έχει στο στόχαστρο. Υπάρχει, στα παιχνίδια η διαφορά είναι εμφανής αλλά όχι κάτι το συνταρακτικό (όπως το να πας να δεις true hdr και να μείνεις κάγκελο)! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος sstav έγραψε:

αυτό περιμένουμε όλοι...μια FLAT 32αρα OLED 4Κ true HDR στα 240hz...ως τώρα έχουν γ4μ#@$@$@ να βγάζουν 34 38 40 42 49 ιντσες /curved με ότι μαλακία έχουν φανταστεί

Έρχονται 2024:

Asus PG32UCDM

MSI MAG 321UPX

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.