Jump to content



rar & zip files with password


Recommended Posts

καλησπέρα.

Υπάρχει κάποιο site ή δωρεάν χωρίς ιούς πρόγραμμα με το οποίο να μπορώ να βρω τον κωδικό που είχα βάλει σε κάτι πολύ παλιά μου αρχεία rar & zip ακόμα και αν ήταν σε ascii code?

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο και τις απαντήσεις σας

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Ρε  με δουλευεις????

 

Εγω μιλαω σοβαρα κι εσυ απαντας δουλευοντας τον αλλον?

Μπραβο τροποι.

 

Αν θυμαμαι καλα ειχα βαλει εναν 4ψηφιο ascii κωδικο.

 

Υπαρχει καποιο site που να κανει την ολη εργασια ποιο γρηγορα?

 

Αυτο το aapr που λες ειναι καλο? Υποστηριζει ascii χαρακτηρες?

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς σε δουλεύω ?

 

Σου λέω.

AARP = το πρόγραμμα που χρειάζεσαι.

 

Και σου λέω πως αν έχεις κωδικό με length ( αριθμό χαρακτήρων ) μεγάλο ( π.χ. 10 χαρακτήρες που δεν είναι μόνο νούμερα ) θα χρειαστείς ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ για να σπάσει ο κωδικός.

Η δουλειά γίνεται πιο γρήγορα με password cracking farms, δεν ξέρω κάποιο site συγκεκριμένα αλλά με λίγο google θα βρείς κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βαζωντας αυτο " AAPR" στο google κοιτα που με βγαζει.

 

Ειναι λοιπον αυτο το σωστο site γι' αυτο που ζητησα?

 

Δεν νομιζω γι' αυτο μην πρσπαθεις να ειρωνευτεις καποιον που κανει μια σοβαρη ερωτηση.

 

Αν ξερεις απαντα αν οχι προσπερνα το τοπικ δεν ειναι υποχρεωτικο να απαντας σε καθε τοπικ.

 

Αν πραγματικα ξερεις και δεν με δουλευεις μπορεις να μου βρεις ενα site το οποιο να ψαχνει να βρει εναν 4ψηφιο ascii κωδικο σε rar αρχειο?

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Μαθε να χρησιμοποιεις το google και οχι τσατιλες.

Μαθατε ολα να ειναι στο πιατο, δε θα παθεις τιποτα να πας μεχρι τη κατσαρολα.

 

 

Έγινε επεξεργασία από panoc
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, panoc said:

Μαθε να χρησιμοποιεις το google και οχι τσατιλες.

Μαθατε ολα να ειναι στο πιατο, δε θα παθεις τιποτα να πας μεχρι τη κατσαρολα.

 

Μην τον δουλευεις και εσυ!!!
Επρεπε ηδη να το ειχες κατεβασει στον υπολογιστη του :p

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ξερω να δουλευω το google.

 

Οριστε τι μου εβγαλε και επειδη η πρωτη σελιδα μαλλον ηταν ακυρη πατησα στην δευτερη.

 

Αν εννοουσες το "Advanced Archive Password Recovery" τοτε δεν φταιω εγω αν τα γραφεις μισα και οχι ολοκληρα.

 

Και το εχω ηδη δοκιμασει αυτο το προγραμμα με την μεθοδο brute force και με ολους τους χαρακτηρες δεν βρηκε καν τα 2 γραμματα f7 σαν κωδικο και θα βρει 4ψηφιο κωδικο ascii.

 

Δεν νομιζω.

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Εγω πως συμπεριφερομαι?

Αν δηλαδη καποιος εσενα σου πει συντομογραφια καποιου προγραμματος που τυχαινει να υπαρχει και αλλη εταιρια με αυτο το ονομα εσυ θα εισαι οκ με αυτο?

 

Εχει κανονικη ονομασια το προγραμμα και λεγεται "Advanced Archive Password Recovery" οχι aapr.

πριν 2 λεπτά, το μέλος panoc έγραψε:

Ετσι -> ΚΛΙΚ <- κανουν αναζητηση στο google, με οσες περισσοτερες πληροφοριες γινεται. Αλλα ειπαμε κουραση η διαδρομη τραπεζι - κατσαρολα.

Καλο ειναι να διαβαζεις τι εχει γραψει ο αλλος ΠΡΙΝ απαντησεις και σχολιασεις κιολας.

 

Δες λιγο ποιο πανω τι χω γραψει και μετα σχολιασε.

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Τι κριτηρια να βαλω ρε απο τη στιγμη που ζητας κατι αν σου δωσει ο αλλος σωστα στοιχεια το βρισκεις χωρις κριτηρια στην αναζητηση του google και π... τωρα αν ο αλλος βαριεται να σου γραψει τον πληρη τιτλο του προγραμματος αυτο ειναι αλλου παππα ευαγγελιο.

Πολυ το ζαλισαμε αν ξερει καποιος κανα site που να μπορει να μου βρει τη 4ψηφιο ascii κωδικο εχω βαλει στο rar αρχειο μου και του ειναι ευκολο ας το αναφερει εδω να το δοκιμασω.

 

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Αν βαριεται αυτος που σε βοηθαει και αντι να εκτιμησεις τη προσπαθεια του (εστω και μισα που τα εγραψε) τοτε εσυ τι κανεις που δεν μπηκες καν στον κοπο να ψαξεις στο google????

Μηπως θες να σου πουμε και τους κωδικους απο τα αρχεια σου ;;

Link to comment
Share on other sites

Και για να εξηγησω. Οταν ζητάτε βοηθεια εδω μεσα αυτος που σας απανταει δεν ειναι ουτε υπαλληλος σας αλλα ουτε του κολλατε ένσημα. 

Αν γνωριζει σας δειχνει το δρομο. Αν θα πατε με χελωνα ή με πυραυλο στη λυση ειναι επιλογη σας. 

 

Ρε και λοιποι χαρακτηρισμοι λοιπον προς ατομα που προσφερουν αφιλοκερδος τις γνώσεις τους εδω μεσα δε γινονται δεκτα και σε οποιον αρεσουμε.

 

Αυτα.-

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.