Jump to content



Greek Gatherings Server 2018


PolomanGR

Recommended Posts

@PolomanGR 11/9 που θα εχει ολοκληρωθει η τελικη λιστα, θα βαλεις δημοσια την λιστα των συμμετεχοντων με mentions και το ποσο που αντιστοιχει ανα ατομο.
Θα τους κυνηγας εστω και για 3-4Ε γιατι οποιος δε πληρωσει ενω εχει δηλωσει θα πρεπει να τα βαλεις απο την τσεπη σου.Ετσι εκανα εγω τουλαχιστον.Δεν ειναι ντροπη.Ντροπη ειναι να μην εμφανιστουν :)

H πληρωμη στον σερβερ γινεται μεσω paypal.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα βγει αποφαση για 4,5Ε πχ  στον καθενα και αρχιζει ο κοσμος και βαζει λεφτα απο 4,5, μετα αν καποιος δε πληρωσει θα πρεπει μετα ξανα μανα απο την αρχη ο κοσμος να βαλει την διαφορα;
Σε καμμια περιπτωση δε θα γινει αυτο.
Δημοσια θα λεμε οτι πληρωσαμε, θα εχουμε μια λιστα.Θα την ανανεωνω εγω και ολοι θα ξερουμε ποιοι πληρωσαν και ποιοι οχι.
Απλο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ φέτος δεν θα συμμετέχω στην παρέα σας  :( καθώς λόγω σπουδών θα λείπω εξωτερικό... Έχω πουλήσει και τον εξοπλισμό σε έναν φίλο όποτε θα τον ενημερώσω αν θέλει να συμμετέχει... Ωστόσο εννοείται πως είμαι μέσα  στην πληρωμή του server και μπορεί καμία φορά να μπαίνω για spectate... 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, tasosmich said:

Παιδιά εγώ φέτος δεν θα συμμετέχω στην παρέα σας  :( καθώς λόγω σπουδών θα λείπω εξωτερικό... Έχω πουλήσει και τον εξοπλισμό σε έναν φίλο όποτε θα τον ενημερώσω αν θέλει να συμμετέχει... Ωστόσο εννοείται πως είμαι μέσα  στην πληρωμή του server και μπορεί καμία φορά να μπαίνω για spectate... 

Καλες σπουδες αγορινα!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα θα βγάλω την λίστα με τα άτομα και το ποσό,και θα δώσω και 2 τροπους να στείλετε.

Επίσης θα κάνουμε καινούργιο poll με την ημέρα,και αφού ψηφιστεί και με την ώρα,όπως κάθε χρόνο.

 

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν είπα να παγιωθεί ο αγώνας Κυριακή .

Απλά ο σερβερ είναι εκεί και κάθεται, είναι πληρωμένος, ο κόσμος έχει ψιλο-επιστρέψει οπότε γιατί να μην τρέξουμε αύριο ένα race?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.