Jump to content



Δίπλωμα οδήγησης


panos 12

Recommended Posts

Πως δεν πάω και χαίρομαι που όλοι έξω ξέρουν να βάζουν καλά το αμάξι, τι όμορφα λέω παρκαρισμένα τα αμάξια στην σειρά ωραία κοντά στο πεζοδρόμιο πως έμαθαν όλοι αυτοί και εμείς δεν μπορούμε να μάθουμε 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος panos 12 έγραψε:

Λοιπόν παιδιά τι λέτε να κάνω τελικά; να κάνω μαθήματα με αυτόν ή να φύγω;  αν φύγω όμως και πάω σε άλλον είναι και τα 100€ για την επανεξέταση 

Εγώ θα έφευγα. Αν κάτσεις μη γκρινιάζεις μετά ότι κόπηκες πάλι όμως.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πήγα τελικά σε αυτόν που έδωσαν οι 2 φίλοι μου και ο πατέρας μου, του είπα την κατάσταση και με είπε σε αυτόν βρήκες να πας βρε αγόρι μου; είναι λίγο ιδιόρρυθμος και ότι έφυγαν κι άλλα παιδιά, δεν ξέρω αν είναι αλήθεια και πως θα τον πω τώρα να με δώσει την καρτέλα μου πίσω; 

 

και το κακό είναι ότι αν πάω στον άλλον πρέπει να πληρώσω και τα 100€ για επανεξέταση και να κάνω ίσως και κάποια μαθήματα θα μου βγει πάνω από 1000€  ότι δούλεψα τα δίνω για το δίπλωμα την ώρα που έχω και ένα πτυχίο αγγλικών στην μέση πραγματικά είμαι σε απόγνωση δεν το περίμενα έτσι για τα σήματα λέγαμε στην αρχή η οδήγηση βγήκε δύσκολη  

Έγινε επεξεργασία από panos 12
Link to comment
Share on other sites

Βρε άντε πήγαινε και πες του για λάδι να ξεμπερδευεις ...

Όλη η Ελλάδα έχει λαδωσει τον ποπό της άντε τώρα !

 

Και αν σου πει μα μου σου του αν δεν περάσεις την επόμενη φορά πες του παίρνω την καρτέλα μου και φεύγω .

Για αρχι ρωτά για λάδι ...

 

Δεν εξηγήτε αυτό πόσοι εξεταστές είναι κάθε φοράρά  που δίνεις αν είναι ένας απλά κάνει χαβαλε μέχρι να του πείτε για λάδι !!!

Γιατί όπως είπαμε 150€ παράβολο η κάθε εξέταση πορείας δεν έχεις δώσει πχ 450€ για τρεις εξετάσεις άρα κάτι άλλο βρωμάει

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά είμαι κάθετα αντίθετος σε λάδωμα για οποιαδήποτε συναλλαγή... Το μόνο που πετυχαίνεις είναι να διαιωνίζεις μία άρρωστη κατάσταση.

Κατά τα άλλα, το εάν είναι καλύτερα να μείνεις ή να φύγεις μόνο εσύ μπορείς να το αποφασίσεις. Όμως η καρτέλα είναι δικιά σου και στα θέματα δουλειάς δεν χωράνε ντροπές. Τη θέλεις? Τη ζητάς.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Βρε άντε πήγαινε και πες του για λάδι να ξεμπερδευεις ...

Όλη η Ελλάδα έχει λαδωσει τον ποπό της άντε τώρα !

 

Και αν σου πει μα μου σου του αν δεν περάσεις την επόμενη φορά πες του παίρνω την καρτέλα μου και φεύγω .

Για αρχι ρωτά για λάδι ...

 

Δεν εξηγήτε αυτό πόσοι εξεταστές είναι κάθε φοράρά  που δίνεις αν είναι ένας απλά κάνει χαβαλε μέχρι να του πείτε για λάδι !!!

Γιατί όπως είπαμε 150€ παράβολο η κάθε εξέταση πορείας δεν έχεις δώσει πχ 450€ για τρεις εξετάσεις άρα κάτι άλλο βρωμάει

Κοίταξε λάδωμα λέει δεν παίρνει αυτό μου το τόνισε πριν ακόμα γραφτώ σε αυτόν, και η αλήθεια είναι ότι ούτε και εγώ δεν ήθελα να λαδώσω, από την άλλη όμως δεν περίμενα και αυτή την κατάσταση πίστευα ότι θα έκανα τα 12 μαθήματα και θα περνούσα,  δυστυχώς όμως για έναν καθρέπτη κόπηκα, μετά ήτανε άλλοι εξεταστές, την τρίτη φορά πάλι διαφορετικοί, και τώρα πάλι ήτανε ο ίδιος που ήτανε την δεύτερη φορά με την διαφορά ότι τις οδηγίες τις έδινε γυναίκα. Μου λέει η κοπέλα που έχεις κοπεί Πάνο; λέω παρκάρισμα οπιστογωνια, άλλα δυστυχώς πάλι έχασα την γωνία την ίδια πάλι που είχα και την προηγούμενη φορά 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω τι να κάνω με το δίπλωμα, να μείνω σε αυτόν και να κάνω μαθήματα; γιατί έτσι με είπε ότι αν θέλω να με ξανά βάλει πρέπει να κάνω τουλάχιστον 2. Από την άλλη αν πάω σε έναν άλλον εκεί πληρώνεις τα 100€ άλλα με την δεύτερη φορά περνάνε τα παιδιά εκεί απ ότι ξέρω, είναι και οι αλλαγές που θα γίνουν και θα είναι ποιο δύσκολα μετά, πραγματικά δεν ξέρω 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Ποσο κανει το μαθημα Πανο ?

Το μάθημα έχει 30€ στον άλλον έχει 25 άλλα πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω εξελίχθηκε σε θρίλερ αυτό το δίπλωμα, κανένας δεν πήγε 4 φορές να δώσει, αν κρίνω την πρώτη φορά εκεί ήτανε η μεγάλη ευκαιρία μου, αυτοκτονία πραγματική ήτανε αυτό που έγινε, μέχρι και οι εξεταστές ήτανε έτοιμοι να γράψουνε ότι πέρασα, αρα κατα τυχη με βγηκαν τοτε το παρκάρισμα και η γωνία, από τότε δεν τα ξανά έβγαλα  

Link to comment
Share on other sites

Πολλοι εχουν παει και 4 και 5 φορες μην σε παιρνει απο κατω αυτο. Θα προτεινα να κανεις τα 2 μαθηματα που θελει και δωσε για μια

και τελευταια φορα με αυτον τον δασκαλο. Πες του το κιολας, να εχει την καρτελα σου ετοιμη σε περιπτωση που δεν περασεις ξανα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:

Πολλοι εχουν παει και 4 και 5 φορες μην σε παιρνει απο κατω αυτο. Θα προτεινα να κανεις τα 2 μαθηματα που θελει και δωσε για μια

και τελευταια φορα με αυτον τον δασκαλο. Πες του το κιολας, να εχει την καρτελα σου ετοιμη σε περιπτωση που δεν περασεις ξανα.

Αυτό θα κάνω είναι  και η ποιο σωστή λύση νομίζω, να ξανά δώσω μια τελευταία φορά  να κάνω και κανα 2 μαθήματα να δούμε πως θα πάει και αν πάλι κοπώ φεύγω και πάω στον άλλον αλλα να με κανει στην γωνια και στο παρκαρισμα μονο εκει, αμα ειναι να με πει παλι οχι να θα τα κανουμε ολα δεν εχει νοημα  

Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

ηθελα να ξερα, δεν εχεις κανεναν φιλο, φιλη, συγγενη να πατε να λιωσετε στις δοκιμες σε μια αλανα; 

Α γειά σου, αυτή τη απορία είχα και εγώ. Το πολύ να του πει σου βάζω και 10€ βενζίνη ή να κεράσεις καφέδες και νερά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μονόδρομος σε όλα, με τους συγγενείς δεν έχουμε επαφές, έναν φίλο που έχω κι αυτός δεν δέχεται να δώσει το αμάξι του φυσιολογικό νομίζω. Τώρα το θέμα είναι θα με ξανά βάλει τον είπα να κάνουμε μαθήματα λέει αν προλάβεις κανα 2 με 1 να κάνεις, από την άλλη με πρότεινε να ξανά νοικιάσω αμάξι να κάνω μάθημα, πήγε πήρε  και καινούρια καρτέλα γιατί η παλιά γέμισε. Το θέμα είναι  να είχα ένα αμάξι δικό μου το οποίο υπάρχει άλλα λόγω ότι εχει έξοδα δεν μπορούμε να το βγάλουμε, τότε θα είχα περάσει άνετα 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.