Jump to content



Assetto Corsa Competizione


liakjim

Recommended Posts

Εντάξει, το παιχνίδι είναι τρομερό.
Με είχε απογοητεύσει στην αρχή του early Access, και το έκανα uninstall μέχρι και χθες που το εγκατεστησα ξανά.
Μου αρέσει πολύ και φαίνεται ότι έχει γίνει σοβαρή δουλειά και είναι ένα ολοκληρωμένο πακέτο.

Το μόνο όμως ρε παιδιά που μου έκανε λίγο αρνητική εντύπωση, το ffb του, το νιώθω λίγο 0-1 , σχεδόν καθόλου γραμμικό, σαν να έχεις μόνιμα ένα βαρύ τιμόνι.

Το έχει διαπιστώσει άλλος αυτό?



Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος wargasm έγραψε:

Το μόνο όμως ρε παιδιά που μου έκανε λίγο αρνητική εντύπωση, το ffb του, το νιώθω λίγο 0-1 , σχεδόν καθόλου γραμμικό, σαν να έχεις μόνιμα ένα βαρύ τιμόνι.

Το έχει διαπιστώσει άλλος αυτό?

Πάντα έπαιζα στο 100% στο ffb. Δεν παρατήρησα κάτι παρόμοιο, από την 0.1 κιόλας. 

 

Στα του game, πολύ ωραία και ενδιαφέροντα σχεδόν όλα τα αυτοκίνητα. Το καθένα έχει το δικό του χαρακτήρα και νομίζω το BOP που έχουν κάνει είναι καλό. Χρειάζεται βέβαια χρόνος ακόμα για να το δούμε σε βάθος και σίγουρα θα φάει balance στη συνέχεια.

 

Στα αρνητικά, προβλήματα εξακολουθούν να υπάρχουν. Προσωπικά πιστεύω πως η ουσιαστική "v.1.0" θα έλθει με την εισαγωγή του 2019 content.

Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2019 at 7:56 AM, wargasm said:

Εντάξει, το παιχνίδι είναι τρομερό.
Με είχε απογοητεύσει στην αρχή του early Access, και το έκανα uninstall μέχρι και χθες που το εγκατεστησα ξανά.
Μου αρέσει πολύ και φαίνεται ότι έχει γίνει σοβαρή δουλειά και είναι ένα ολοκληρωμένο πακέτο.

Το μόνο όμως ρε παιδιά που μου έκανε λίγο αρνητική εντύπωση, το ffb του, το νιώθω λίγο 0-1 , σχεδόν καθόλου γραμμικό, σαν να έχεις μόνιμα ένα βαρύ τιμόνι.

Το έχει διαπιστώσει άλλος αυτό?



Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 τσέκαρε το dynamic dampening k caster σε καθε αυτοκίνητο 

18 hours ago, fatalara said:

Τι σου θυμιζουν δηλαδη?

μα κ συ......  :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Προλαβα δοκιμασα λιγο σημερα, και επειδη βαριομουν να μπω κανονικα, ξεκινησα την καριερα. 

 

Πολυ καλο,με πολυ ωραια αισθηση το supertroffeo,δεν δοκίμασα gt3 ακομα, αλλα δεν καταλαβαινω γιατι κραζετε το ffb, ειναι αισθητα καλυτερο πλεον απο AC1. 

 

Ελπιζω αυριο μεθαυριο να προλαβω να κανω και κανονικο αγωνα. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, PolomanGR said:

Προλαβα δοκιμασα λιγο σημερα, και επειδη βαριομουν να μπω κανονικα, ξεκινησα την καριερα. 

 

Πολυ καλο,με πολυ ωραια αισθηση το supertroffeo,δεν δοκίμασα gt3 ακομα, αλλα δεν καταλαβαινω γιατι κραζετε το ffb, ειναι αισθητα καλυτερο πλεον απο AC1. 

 

Ελπιζω αυριο μεθαυριο να προλαβω να κανω και κανονικο αγωνα. 

Η αισθηση οταν χανεις το grip και οταν το ξαναβρισκεις ειναι οτι χειροτερο εχω δοκιμασει

με τα υπολοιπα δεν εχω θεμα,

καλο ειναι το παιχνιδη

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δεν παει αργα γιατι βιαζετε ......:)

Αλλα για να ριξει θερμοκρασιες και πιεσεις ελαστικων.

τωρα οσον αφορα το competizione πραγματικα δεν με τραβα να παιξω απο την εκδοση 0,6 και μετα,

 

Link to comment
Share on other sites

https://clips.twitch.tv/ColorfulNimbleGoatSwiftRage?fbclid=IwAR3RGbWSHRFtxwz01iL8oBomwp0NeO8hQwOZ0t8SFjnKcNSw3xClodKIFOo

o Aris λεει θα το φτιαξει ο  αλλος ...οτι ναναι.?‍♂️

 

 

kittyCapture.PNG

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.