Jump to content


Assetto Corsa Competizione


liakjim

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Πηρε φίλος Quest 2 και πηγα χθες απο εκει.Εχω δοκιμασει dk1,εχω το rift cv1,pimax 4k,rift s.
το Quest ειναι απλα το πρωτο headset που το φορας  και λες,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ναι πεντακαθαρη εικονα....το fov ειναι ιδιο μακαρι να ηταν λιγο μεγαλυτερο.
Το rift cv1 ειναι για να το πετας απο το μπαλκονι απλα...Αρχαιο.Ευτυχως ειναι χαρισμενο και δεν το πληρωσα.

δοκιμασα Competizione με 2060 και τα βρηκε σκουρα.Με medium low ετρεχε καλα αλλα το οπτικο κομματι χαλασε αρκετα.Αλλα και παλι με αυτον το τιτλο κατι δεν παει καλα.

Θυμαμαι στο δικο μου cv1 το competizione ποτε δεν ηταν καλο σαν vr εμπειρια.Εβαζα το asseto corsa και ειδικα το raceroom ειναι ΑΛΛΟΥ σε αισθηση και φυσικα πιο ελαφρυ.
Εχει φυγει για αγορα απο αμαζον με τιμολογιο οταν θα ειναι διαθεσιμο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/12/2020 at 10:11 ΜΜ, το μέλος ΛΑΜΠΡΟΣ έγραψε:

Πηρε φίλος Quest 2 και πηγα χθες απο εκει.Εχω δοκιμασει dk1,εχω το rift cv1,pimax 4k,rift s.
Λογικά στα επίπεδα του rift S πρέπει να είναι αλλά έχεις το έξτρα ότι παίζεις κάποια παιχνίδια χωρίς PC!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

έβαλα να παίξω αντί για practice ένα αγώνα δέκα λεπτών με 24 αυτοκίνητα . Κολλούσε και τα frames ήταν 45 με 50 .Το usage me vsync ήταν ίδιο κατά τη διάρκεια του αγώνα γύρω στο 67 τις εκατό . 

Είναι μπαγκαρισμένο ? Όταν κάνω practice μόνος όλα λειτουργούν σωστά . Όταν παίζω επίσης στη δεύτερη οθόνη βλέπω ορισμένα βίντεο . 

Ευχαριστώ . 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Αργεί, αλλά είναι έτοιμο. Ναι κατά όπως όλα δείχνουν θα 'ναι το τελευταίο.

Ναι, έφυγε ο Άρης, να ηρεμήσει και να πάρει κάνα "φράγκο" παραπάνω.
Άφησε πίσω guides για τους επόμενους.
Δύσκολο να βρεθεί αξιόλογος αντικαταστάτης.

Και άλλαξε ριζικά το BOP στο τελευταίο update.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
On 29/1/2024 at 7:50 ΠΜ, το μέλος jumaru99 έγραψε:

Ναι, έφυγε ο Άρης, να ηρεμήσει και να πάρει κάνα "φράγκο" παραπάνω.

Ναι, τον είδα στου YouTube που το έλεγε... Δεν είπε όμως που θα κάνει "μεταγραφή" ή αν θα κάνει κάτι δικό του... Ξέρουμε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

On 28/2/2024 at 9:25 ΠΜ, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

Ναι, τον είδα στου YouTube που το έλεγε... Δεν είπε όμως που θα κάνει "μεταγραφή" ή αν θα κάνει κάτι δικό του... Ξέρουμε κάτι;

upload-2024-1-17-14-27-40.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.