Jump to content



LanParty στην Πατρα


unstoppable

Recommended Posts

Θα μαστε εκεί!Unsto για τι παιχνίδια να προτεοιμαστώ να παίξουμε?

Από άδεια DVD πόσα να πάρω καμια κατοστάρα δεν φτάνει ε?οπότε θα πάρω κανα 2 δίσκους 200-άρηδες!

Α και από ότι είδα δεν επιτρέπονται τα desktop ηχεία.Καλό για να μην κουφαθούμε εκεί μέσα όπως άλλες φορές

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kagelar34

Θα μαστε εκεί!Unsto για τι παιχνίδια να προτεοιμαστώ να παίξουμε?.....

Οτι θελει ο λαος

Αρχική απάντηση από kagelar34

.......Από άδεια DVD πόσα να πάρω καμια κατοστάρα δεν φτάνει ε?οπότε θα πάρω κανα 2 δίσκους 200-άρηδες!......

Εγω θα ειμαι με 300+GB στους σκληρους + 50+ DVDs με games

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ηλικιακο οριο φιλαρακο!! Μεχρι 80αχρονοι επιτρεπονται και υπαρχει και οριο βαρους! Ανω των 30 κιλων. Εσυ κι ο Ντινος κοβεστε! Ελατε τον Σεπτεμβρη να ξαναδωσετε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 10:13]

Υπαρχει ηλικιακο οριο φιλαρακο!! Μεχρι 80αχρονοι επιτρεπονται και υπαρχει και οριο βαρους! Ανω των 30 κιλων. Εσυ κι ο Ντινος κοβεστε! Ελατε τον Σεπτεμβρη να ξαναδωσετε!

Αμ δε θα ξανακάνουμε κανένα cafe meeting ?????

Θα σου δείξω εγώ τι εστί Dagalidis.....

Εγώ με τον Ντίνο μαζί σύγουρα καλύπτουμε το όριο των κιλών..... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 10:19]

Ετσιιιιιιιιιιιιιι:hehe: :hehe:

Οχι θα μας την βγεί τώρα ο SLN και θα μας πεί για την ηλικία και τα κιλά μας....

Παίζουμε ένα Multiplayer να δούμε ποιός τρέχει ποιό γρήγορα στο COD UO ????? :tomato:

Link to comment
Share on other sites

εγώ ο κακομοίρης πως θα έρθω? πρέπει να κουβαλήσω και την 17αρα crt και το κουτί... όσον αφορά το "Για ενεργειακούς λόγους, προτιμήστε ο,τιδήποτε απαιτεί λιγότερη ηλεκτρική ενέργεια λειτουργίας." αυτό φαίνεται λίγο αδύνατο για όλους μας!

Link to comment
Share on other sites

Ελα τσιρο!!

Τι εννοεις ενεργειακα χαμηλοτερο συτημα???... Αντιθετα με την πλειοψηφια εδω μεσα, εγω εχω ενα pc !!!! Και οθονη θα φερουμε??? Ναι καλα, την κουβαλαω την 22"αρα crt ανετα...

Ναυαγει η ιδεα του lanparty... Την γλιτωσα την σφαλιαρα απο την γυναικα!! :)

Link to comment
Share on other sites

το pixelshow το έχω υπ όψην μου..το λανπαρτυ όχι..δεν δουλέυει και το λινκ του..θα περάσω για δούλεμα στον ανάπηρο gamer usntop :p ...μιας κ πια είμαι μέσα στο pwn και λανπάρτυ κάνουμε κάθε βράδυ :p ζήλευε SLN..έτσι όπως και το stacker μου που κάθε φορά που έρχεσαι μου το ματιάζεις..:p χάρηκα που είδα όλους τους "πατρινούς" να μιλάνε..ζείτε ρε?κομπλέ ;p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Θα γίνει τελικά το lan party? Αν ναι τι παιχνίδια θα έχετε να ξέρουμε αν είναι να έρθουμε!

θα γίνει κανονικά, χθες που μπ΄ηκα είχε 50 αιτήσεις και οι περισσότεροι δεν δηλώνουν καν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.