Jump to content



Recommended Posts

edit ας γραψω το πιο προσφατο χομπι μου - η ενασχοληση με την cosmote

 

1. εχω 50ρα vdsl απο το δεκεμβρη λειτουργει μια χαρα

2. ιουλιο πεφτει στα 10-17

3. παω διακοπες κλπ ¯\_(ツ)_/¯

4. αυγουστο αρχιζω τη γκρινια. γινεται αιτημα για βλαβη, ερχονται, δε παιρνω απαντηση, συνεχιζω τη γκρινια

5. οι τεχνικοι ειπαν οτι δεν γινεται να εχετε πλεον 50 εκει, ειστε στο εως 24

6. μα εχω συμβολαιο 50

7. μετα απο γκρινια, με βαλανε στο 24 με νεο συμβολαιο φτηνοτερο, και με γκρινια πηρα πισω παγια για ιουλιο αυγουστο (για το γαμωτο - 16 ευρω ηταν)

8. μετα απο 1 εβδομαδα μου βγαζει προσφορα fiber 50 στα ιδια λεφτα με ιουλιο..........ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΙΟΥΛΙΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ

9. τη δεχομαι.

10. 11/10, συγχαρητηρια το προγραμμα σας ειναι ενεργο απολαυστε ταχυτητες 50

11. η ταχυτητα ειναι παλι εως 24 (εςω 10 θα ελεγα αλλα οκ)

12. νεο αιτημα για βλαβη, νεα μη απαντηση ποτε μετα τους "ελεγχους"

13. προσπαθω να ξεκινησω γκρινια αλλα δε μπορω. στο τηλ αναμονη πανω απο μια ωρα, στο chat δε μπαινει κανεις 8 ωρα ολοκληρα.

 

ευτυχως first world problems kai me 5mbps κανουμε δουλεια εδωπερα...

 

καλημερα και παλι παω για σερβις

Έγινε επεξεργασία από fuz10n
  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Όποιον πάροχο και να διαλέξεις, πάντα υπάρχει η πιθανότητα να σου βγει κάποια στιγμή το ίδιο σκάρτος.

 

284_1_tsiprasvskoulis.jpg.3b631f9da358cb686817fafcfcab6952.jpg

 

Το πιάσατε το υπονοούμενο, ε;

 

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος fuz10n έγραψε:

edit ας γραψω το πιο προσφατο χομπι μου - η ενασχοληση με την cosmote

 

1. εχω 50ρα vdsl απο το δεκεμβρη λειτουργει μια χαρα

2. ιουλιο πεφτει στα 10-17

3. παω διακοπες κλπ ¯\_(ツ)_/¯

4. αυγουστο αρχιζω τη γκρινια. γινεται αιτημα για βλαβη, ερχονται, δε παιρνω απαντηση, συνεχιζω τη γκρινια

5. οι τεχνικοι ειπαν οτι δεν γινεται να εχετε πλεον 50 εκει, ειστε στο εως 24

6. μα εχω συμβολαιο 50

7. μετα απο γκρινια, με βαλανε στο 24 με νεο συμβολαιο φτηνοτερο, και με γκρινια πηρα πισω παγια για ιουλιο αυγουστο (για το γαμωτο - 16 ευρω ηταν)

8. μετα απο 1 εβδομαδα μου βγαζει προσφορα fiber 50 στα ιδια λεφτα με ιουλιο..........ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΙΟΥΛΙΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ

9. τη δεχομαι.

10. 11/10, συγχαρητηρια το προγραμμα σας ειναι ενεργο απολαυστε ταχυτητες 50

11. η ταχυτητα ειναι παλι εως 24 (εςω 10 θα ελεγα αλλα οκ)

12. νεο αιτημα για βλαβη, νεα μη απαντηση ποτε μετα τους "ελεγχους"

13. προσπαθω να ξεκινησω γκρινια αλλα δε μπορω. στο τηλ αναμονη πανω απο μια ωρα, στο chat δε μπαινει κανεις 8 ωρα ολοκληρα.

 

ευτυχως first world problems kai me 5mbps κανουμε δουλεια εδωπερα...

 

καλημερα και παλι παω για σερβις

 

Το ότι είναι καρμα για το ότι έβαζες RGB βασανιστήρια στην πεθερά δε το σκέφτηκες ποτέ ασουμε.

 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος honda22 έγραψε:

Αυτή η Ρήτρα Αναπροσαρμογής έτσουξε τελικά.

 

@ΔΕΗ

 

Μη λες αυτό το λέξη γιατί με προκαλείς να εγκληματήσω και θα θεωρηθείς  υποκινητής. 

 

Καλημέρα.

 

Spoiler

1. Όποιος δημόσια με οποιονδήποτε τρόπο ή μέσω του διαδικτύου προκαλεί ή διεγείρει σε διάπραξη πλημμελήματος ή κακουργήματος και έτσι εκθέτει σε κίνδυνο τη δημόσια τάξη τιμωρείται με φυλάκιση έως ένα έτος ή με χρηματική ποινή.
2. Με φυλάκιση τιμωρείται η πράξη των προηγούμενων παραγράφων αν είχε ως άμεσο επακόλουθο την τέλεση εγκλημάτων.
3. Όποιος αδιαφορεί να λέει καλημέρα στο Π.Ο.Θ. διαταράσσει τη δημόσια τάξη και τιμωρείται με φυλάκιση έως ένα έτος ή με χρηματική ποινή.

 

kyr-geloiografia-dei-anatimiseis.jpg.ed8bfe79b6eeeff0e959165d3a33686c.jpg

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

?

 

εντωμεταξυ πρωτη φορα μαλλον πετυχαινω να μην εχει σκονη το κουτι μεσα μετα απο 1-2 βδομαδες. 2 φυσανε μεσα ενας βγαζει.

 

κατσε να δεις test bench ενα λεπτακι

 

CC6CBA9E-67C5-4CAA-AA5B-EC808A44FB82.thumb.jpeg.dfa6ac9428c3d456b9a4aa7e13521c86.jpeg

 

αυτα ειναι κατω απο το γραφειο 2 pc :D το χα πει οτι η θερμοκολλα ειναι ο νεος μου φιλος αλλα δε με προσεχατε :D

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.