Jump to content



Recommended Posts

Καλησπέρα.

Κάνε κουράγιο Seek & Find, φέτος για εσένα θα έρθει ο Αη Βασίλης με την μορφή courier (και ίσως νωρίτερα από τα Χριστούγεννα)!

Θα στεναχωρήσω κάποια μέλη αλλά μπορώ να συμμετέχω στο ΠΟΘ μόνο με την καλημέρα (όταν προλαβαίνω) ή την καλησπέρα μου. Δεν έχω στην κατοχή μου μπουλντόζα, φορτωτή, εκσκαφέα ή κάποιο άλλο μηχάνημα έργου!!! :hehe:

 

Υ.Γ. Ευτυχώς που δεν συμμετέχουμε με τανκς γιατί βλέπω πολύ εκπαιδευμένους κάποιους admin και mods (ονόματα δεν λέμε) εδώ μέσα!

Έγινε επεξεργασία από TopCLR
  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος TopCLR έγραψε:

Υ.Γ. Ευτυχώς που δεν συμμετέχουμε με τανκς γιατί βλέπω πολύ εκπαιδευμένους κάποιους admin και mods (ονόματα δεν λέμε) εδώ μέσα!

 

tank.jpg

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Είχα κάνει thread αποκλειστικά για καλημέρες, αλλά το έφαγαν τα κυκλώματα.

 

Ύποπτο, μυρίζομαι Συνομωσία των Πυρήνων της Αντικαλημέρας.

 

Suspicious Eyes Serious GIF - Suspicious Eyes Serious Im Watching You GIFs

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος TopCLR έγραψε:

Υ.Γ. Ευτυχώς που δεν συμμετέχουμε με τανκς γιατί βλέπω πολύ εκπαιδευμένους κάποιους admin και mods (ονόματα δεν λέμε) εδώ μέσα!

 

 

Tα τανκς και τα κανονια δεν ειναι μακαρόνια. 

 

Spoiler

dog tank GIF

 

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε και επίσημα από εχθές το εορταστικό ωράριο (μαρτύριο) στα καταστήματα. Δεκαέξι και σήμερα. Να τα βλέπετε μερικοί που γκρινιάζετε για τις Δευτέρες, και κάθεστε τα Σ/Κ.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

πριν 4 λεπτά, το μέλος Lakisss έγραψε:

Ξεκίνησε και επίσημα από εχθές το εορταστικό ωράριο (μαρτύριο) στα καταστήματα. Δεκαέξι και σήμερα. Να τα βλέπετε μερικοί που γκρινιάζετε για τις Δευτέρες, και κάθεστε τα Σ/Κ.

 

Leonardo Dicaprio Kinda GIF

 

Kinda prejudicey.

Been on both sides, προτιμώ να ποτίζω μέρα-νύχτα καλαμπόκια χωρίς αργία χωρίς τίποτα. 

Αλλά η άτιμη καινωνία πλερώνει πιο πολλά για τα κομπιούτερς και 5 στις 7 με 4 remote απ' το σπίτι.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

 

Leonardo Dicaprio Kinda GIF

 

Kinda prejudicey.

Been on both sides, προτιμώ να ποτίζω μέρα-νύχτα καλαμπόκια χωρίς αργία χωρίς τίποτα. 

Αλλά η άτιμη καινωνία πλερώνει πιο πολλά για τα κομπιούτερς και 5 στις 7 με 4 remote απ' το σπίτι.

 

 

kanye-west-fan.jpg

  • Haha 9
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος honda22 έγραψε:

House Stark of Winterfell στην πόλη μου 

 

 

 

Τον άφησα να τρέξει λίγο και κοίτα που κατέβηκε ο κοπρίτης.

Πάντως μη τον φοβάσαι. Να σε μυρίσει ήθελε.

  • Haha 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.