Jump to content



Lian Li ... Desk!!!


vdeseris

Recommended Posts

Ναι ΛΟΛ 3800 ευρω γραφειο (5000usd)

Φτιαχνω δικτυο με 3 FX-55 να παιζω δικτυακη πασιετζα και μου μενουν λεφτα να παρω το καλωδιο της pcmcia που ελεγα στο αλλο thread απ το ebay.(:hehe: ακους Συριε? :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeks78

Ναι ΛΟΛ 3800 ευρω γραφειο (5000usd)

Φτιαχνω δικτυο με 3 FX-55 να παιζω δικτυακη πασιετζα και μου μενουν λεφτα να παρω το καλωδιο της pcmcia που ελεγα στο αλλο thread απ το ebay.(:hehe: ακους Συριε? :hehe: )

:rofl: :rofl: :rofl:

το γραφειάκι πάντως δε μ' αρέσει (ψιλο κιτς-ο-φέρνει)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kv3d

To κουτι του υπολογιστη σιγουρα θα ειναι αυτο στα αριστερα,ωραιο...αλλα κι αυτη η συρταριερα στα δεξια ειναι πολυ ωραια αλλα καπως στενη

Αυτη με τα 5000 δολλαρια ειναι η βασικη εκδοση, αμα δωσεις κατι παραπανω (αλλα 5000) εχεις δικαιωμα επιλογης, επισης θα κυκλοφορησει και aσορτι δερματινος μαυρος καναπες 35000 USD.

Περα απ τη πλακα κι εμενα μου αρεσει αλλα πιστευω οτι το ποσο ειναι αστρονομικο

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται ένα τέτοιο γραφείο να είναι τόσο ακριβό.Κάποια καινοτομία θα έχει...

Εκεί που είναι το keyboard κάτι "παίζει" γιατί βλέπω κάτι κενά στο πλάι και μπροστά...

Είναι πολλά τα λεφτά.......

Link to comment
Share on other sites

ωραιο δε λεω....

αλλα ετσι και φαινονται οι δαχτυλιες τοσο εντονα οπως και στα κουτια της LianLi....

gamata με μεγαλα γραμματα....:p

παντως η τιμη ειναι αδικαιολογητα υψηλη...

το ξεφτυλισαν τελειως το θεμα :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 02:14]

παντως οτι και να λετε ειμαι σιγουρος οτι θα το δουμε στο πλαισιο , μαζι με το σουπερ ντουπερ αθορυβο κουτι και φυσικα ιντελ επεξεργαστη σε 36 ατοκες

Χωρίς υπερβολές και με λίγες οικονομίες 2 τα έχω χαλαρά πιστεύω , λέω να τα βάλω σε sli :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.