Jump to content



AGP μέχρι 100�


Ilias83

Κάρτα Γραφικών μέχρι 100�  

25 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Έχουμε και λέμε...

Είναι ένας φίλος και ψάχνει καρτούλα AGP, αλλά διαθέτει μέχρι 100.

Το πρώτο πράμγα που του είπα όταν με ρώτησε ήταν 9600. Όμως τώρα υπάρχει και η Nvidia 6200.

Το πράγμα γίνεται πολύπλοκο καθώς δεν έχω κάτσει να διαβάσω καθόλου τι παίζει με τις 6200 οπότε δεν ξέρω ποια να του προτείνω...

Οπότε ρωτάω εσάς...

Nvidia 6200, ΑΤΙ 9600 ή κάτι άλλο μέχρι 100;

Link to comment
Share on other sites

Από αυτές τις δυο προσωπικά θα έπαιρνα την 9600... Δε νομίζω η 6200 που είναι η χαμηλότερη πρόταση της nVidia αυτή τη στιγμή να μπορεί να περάσει σε επιδόσεις την μεσαία πρόταση προηγούμενης γενιάς της ATi... Επίσης άλλος ένας λόγος είναι οτι είναι ATI... :p

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρη βολτα για να δεις benchmarks θα σε πεισει

Πιστευω οτι η 6200 ειναι αρκετα μπροστα απο την 9600 (αν διαβασες σε αλλο thread σηκωνει και τρελο overclocking με χρονισμουν ~+50%)

Link to comment
Share on other sites

Όλα εξαρτώνται από το πόσα λεφτά είναι διατεθημένο να ξοδέψει το παιδί.

Μιλήσαμε πριν λίγο και του φένεται εντάξει και η 6600 οπότε μάλλον ξεχνάμε την 6200.

Πάντως εγώ παιδιά του πρότεινα να πάει σε κάτι φθηνό και να πάρει και μνήμη γιατί είναι με P4 1.7 και 128ΜΒ SDRAM.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ilias83 [Σήμερα, στις 20:58]

Όλα εξαρτώνται από το πόσα λεφτά είναι διατεθημένο να ξοδέψει το παιδί.

Μιλήσαμε πριν λίγο και του φένεται εντάξει και η 6600 οπότε μάλλον ξεχνάμε την 6200.

Πάντως εγώ παιδιά του πρότεινα να πάει σε κάτι φθηνό και να πάρει και μνήμη γιατί είναι με P4 1.7 και 128ΜΒ SDRAM.

Από την altec με msi m/b?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.