Jump to content



Βοηθεια με αγορα απο Ebay


kallileo

Recommended Posts

Θελω να κανω μια αγορα μεσω Ebay.

Ασ πουμε αυτα τα παπουτσια

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=63850&item=5381789910&rd=1

Ξερει κανεις αν μεσα στη τιμη συμπεριλαμβανεται και το κοστος μεταφορας ή ειναι εξτρα?????

Και γενικα καμια συμβουλη εχει κανεις να δωσει?????

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε λογαριασμο στην Alpha και ζητα να σου εκδοσουν καρτα Visa electron.Η καρτα θα συνδεθει με τον λογαριασμο και θα μπορεις να στελνεις χρηματα (μεχρι του ποσου που εχει ο λογαριασμος σου) . Η electron ειναι χρεωστικη, οχι πιστωτικη. Επισης δουλευει μια χαρα με το paypal.

Εχω κανει παμπολες συναλλαγες με paypal, electron, alpha κτλ.

Επισης, σχεδον στο 99.99 % των περιπτωσεων, το ποσό της δημοπρασιας ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ταχυδρομικα. ΠΡΙΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ενα αντικειμενο, φροντισε να εχεις ρωτησει τον πωλητη για το κοστος αποστολης (κι ο,τι αλλο νομιζεις), αλλιως μπορεις να βρεθεις προ (δυσαρεστης) εκλπηξης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Qparadox

Ανοιξε λογαριασμο στην Alpha και ζητα να σου εκδοσουν καρτα Visa electron.Η καρτα θα συνδεθει με τον λογαριασμο και θα μπορεις να στελνεις χρηματα (μεχρι του ποσου που εχει ο λογαριασμος σου) . Η electron ειναι χρεωστικη, οχι πιστωτικη. Επισης δουλευει μια χαρα με το paypal.

Εχω κανει παμπολες συναλλαγες με paypal, electron, alpha κτλ.

Επισης, σχεδον στο 99.99 % των περιπτωσεων, το ποσό της δημοπρασιας ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ταχυδρομικα. ΠΡΙΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ενα αντικειμενο, φροντισε να εχεις ρωτησει τον πωλητη για το κοστος αποστολης (κι ο,τι αλλο νομιζεις), αλλιως μπορεις να βρεθεις προ (δυσαρεστης) εκλπηξης.

Και γω ξερω οτι ισχυει αυτο που λες καθως ενας φιλος ετσι κανει τις αγορες.

Ενα αλλο τροπο που βρηκα εγω ειναι με την δωροκαρτα της Τραπεζας Αττικης που ειναι και αυτη Electron.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.