Jump to content


Borderlands 3


Proteas

Recommended Posts

Από τις λίγες περιπτώσεις παιχνιδιών που απλά άμα δώσουν καινούρια όπλα/story κτλ χωρίς μεγάλες αλλαγές θα είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι.

 

Την άλλη βδομάδα βγαίνει το 1 remaster, για τις κονσόλες έχει περισσότερο νόημα φαντάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, rip_noob said:

Από τις λίγες περιπτώσεις παιχνιδιών που απλά άμα δώσουν καινούρια όπλα/story κτλ χωρίς μεγάλες αλλαγές θα είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι.

 

Την άλλη βδομάδα βγαίνει το 1 remaster, για τις κονσόλες έχει περισσότερο νόημα φαντάζομαι.

Ακόμη κι αυτό θέλει προσοχή.

Τα 1 και 2 είναι από τα αγαπημένα μου παιχνίδια, αλλά το Pre-Sequel δεν έχω καταφέρει να πείσω τον εαυτό μου να παίξει πάνω από 5 ώρες...

Link to comment
Share on other sites

On 3/29/2019 at 12:49 PM, minast said:

Τα 1 και 2 είναι από τα αγαπημένα μου παιχνίδια, αλλά το Pre-Sequel δεν έχω καταφέρει να πείσω τον εαυτό μου να παίξει πάνω από 5 ώρες...

 

Συμφωνώ απόλυτα, μια και από τα ίδια και εγώ.

 

Όπως ακούγεται το 3 θα βγει το Σεπτέμβριο και θα είναι timed exclusive στο epic store ?

Τουλάχιστον αύριο βγαίνει το remaster του 1

Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος rip_noob έγραψε:

Όπως ακούγεται το 3 θα βγει το Σεπτέμβριο και θα είναι timed exclusive στο epic store ?

 

 

Δε πειραζει, αφου δε θελουν day one για steam θα αγοραστει απο κλειδαδικο για steam αργοτερα, χαμενοι θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

https://store.steampowered.com/app/729040/Borderlands_Game_of_the_Year_Enhanced/

 

Όσοι έχετε αγοράσει το 1 τσεκάρετε την library σας, θα εμφανίζεται σαν Borderlands GOTY Enchanted

Επίσης έβγαλαν 4k textures για το 2 και το presequel, εμφανίζονται σαν dlc 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τα ειπαμε αυτα, αγορα το καλοκαιρι του '20 αφου θα εχουν βγει και αρκετα dlc, απο κλειδαδικο, για steam για να παρουν (oi devs) οσα λιγοτερα γινεται και να μαθουν να τα παιρνουν απο την epic για να εχουν exclusives.
Θα κανουμε τις μαμακιες των κονσολων και στα pc.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.