Jump to content



[Wireless Mouse] Logitech G604 Lightspeed 52€ @ Πλαισιο (Αναμενεται)


Recommended Posts

https://www.plaisio.gr/catalog?location=categories%3Dpc+%26+Περιφερειακά%2CΠεριφερειακά+pc%2CΠοντίκια%3Bbrand%3Dlogitech%3Bproduct%3D3313921%3Bpage%3D3

 

Δεν ξέρω αν είναι προσφορά μιας και δεν το βρήκα στο skroutz, υπάρχει το g602 που συνήθως είναι στα 50€ (40€ μιν σε προσφορά), το 604 είναι από άποψη spec καλύτερο.

 

Anyway μεγάλα παιδία είμαστε, φιλτερ ιτ, εντ ιφ γιου λαϊκ μπαι ιτ.

 

https://www.logitechg.com/en-roeu/products/gaming-mice/g604-lightspeed-wireless-gaming-mouse.html

 

Το thanks πρέπει να πάει σε άλλον, εγώ απλά το μετέφερα ?

 

@karmen1983

you might like it, αν ψάχνεις ακόμα βέβαια (είδα το post στο review).

Έγινε επεξεργασία από Havic
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gamer ουτε για πλακα. Εχω να παιξω απο την εποχη της πασιέντζας :p

Απλα πες οτι σε μερικα ειμαι παλιομοδίτικη. Δεν μπορω να ασχολούμαι με μπαταρια στο desktop. Φτανει το laptop στα ταξιδια και φτανει το note 8 που εχω που θελει 2 φορες τη μερα :p

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, karmen1983 said:

Απλα πες οτι σε μερικα ειμαι παλιομοδίτικη. Δεν μπορω να ασχολούμαι με μπαταρια στο desktop.

 

 

G903

 

6 hours ago, karmen1983 said:

... και φτανει το note 8 που εχω που θελει 2 φορες τη μερα :p

 

 

 

Note 10+

 

Problems solved.

Link to comment
Share on other sites

Ως χρήστης του G602 δεν αντιλαμβάνομαι ούτε την παραμικρή καθυστέρηση. Βάζω μια μπαταρία ανά 6 μήνες περιπου. Το ποντίκι παίρνει δύο μπαταρίες αλλά τη μια την αφαιρώ λόγω βάρους.

 

Παρ όλα αυτά, η ποιότητα του ποντικιού με απογοήτευσε. Χωρίς πολύωρη χρήση το ποντίκι ξεθώριασε εύκολα στα ΜΑΤ πλαστικά του, χάλασε δύο φορές το click της ροδελας (το έστειλα πισω και μου έστειλαν σφραγισμενο) και επίσης (ίσως να μην είναι μειονέκτημα) δεν κάνει για εργασίες γραφείου, είναι απίστευτα κουραστικό. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Την έδωσα την παραγγελία αν και πλέον δεν παίζω games, αλλά ήθελα εδώ και καιρό να συνταξιοδοτήσω το G9x και να πάω σε ένα καλό ασύρματο.
Με lightspeed λέει 240 ώρες gaming. Με απλή χρήση ( όχι Bluetooth ) αντέχει περισσότερο άραγε ή είναι το ίδιο; Γνωρίζει μήπως κάποιος;

Έγινε επεξεργασία από Gregorypeg1000
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να ενημερώσω, επικοινώνησαν απο το κατάστημα και μου είπαν ότι το προϊόν είναι προπαραγγελία και το περιμένουν από τις αρχές του Νοεμβρίου και μετά, εγώ διατήρησα την παραγγελία.

 

@Gregorypeg1000

Battery life4Battery life may vary based on user and computing conditions

LIGHTSPEED mode: up to 240 hours (non-stop gaming)

Bluetooth® mode: up to 5.5 months (standard usage)

 

or show they claim

 

Είναι λίγο άδικο να κρίνεις ένα προϊόν με βάση το προηγούμενο, μπορείς να κρίνεις βέβαια την εταιρία σαν σύνολο και να πεις ότι βγάζει πατάτες αλλά το να πεις ότι το μοντέλο Α ήταν κακό θα είναι και το Β δεν στέκει, πάντως και το γ500 που είχα είχε ξεβάψει και πήγαινε προς μαύρο αλλά του είχα πιει το αίμα, κόλλαγα ένσημα στην DOTA, πρώτα ξέβαψαν τα γράμματα στο πληκτρολόγιο και το άλλαξα και μετά άρχισε να ξεβάφει και το ποντίκι και να σου πω καλύτερα γιατί μαύρο ήταν πιο ωραίο, επίσης γενικά τα περιφερειακά μια στο τόσο τα σκουπίζω με οινόπνευμα οπότε με το δίκιο τους, αν και το logitech δεν ξέβαφε πάνω στο χαρτοπετσέτα σε αντίθεση με το CM που έχω τώρα.

Έγινε επεξεργασία από Havic
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.