Jump to content



Zotac amp 2070 super fps


Recommended Posts

Καλησπέρα..Μετά απο σχεδόν 1 χρόνο που εχω στην διάθεση την 2070s βλέπω οτι τα fps στο Cod MW εχω λίγα fps max 115 σε high graphics και σε low graphics 125 max.

Μπηκα στο ίντερνετ να ψάξω να δω κάποιον π εχει την ίδια κάρτα αλλα και την ίδια cpu και βλέπω πως όλοι έχουν 140-150 fps...Κάνω κάτι λάθος η τα βίντεο που βλέπω ειναι fake? 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Έκανα φορματ κ το μονο π έβαλα εκτος των drivers ειναι το cod...Το θέμα παραμένει..low fps...δεν μπορώ να καταλάβω το γτι!

Μηπως να στείλω την κάρτα για τσεκ..έχει εγγύηση εξάλλου!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έπιασα μαζί με ένα φίλο μου και κάναμε κάποια πράγματα..Η ram δούλευαν πιο χαμηλά απο οτι θα έπρεπε και τις ανέβασα..Έχω κάνει oc cpu κ gpu.

Μπήκα να παίξω μερικά games και είδα κάποια διαφορά,οχι αυτη π θέλω αλλά είδα..Τωρα ειμαι μαξ 130fps.Στις ingame ρυθμίσεις μου κοκκινίζει την ram κ δεν ξερω γτι...Θα το ψάξουμε μόλις μπορέσει κ αυτο!

P4Z3t6D.png

1feeOM5.png

MkHz1r9.png

9bn8qr7.png

gCjZqqm.png

Y91Iqgq.png

Link to comment
Share on other sites

παλι μπουκαλι τρως και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι............

(ασχετο)ψυκτρα στον 3600 εχεις την μαμα???????τι 78 βαθμους με το cpu στο 50-60%?????

22 hours ago, Darap21 said:

Σήμερα το έπιασα μαζί με ένα φίλο μου και κάναμε κάποια πράγματα..Η ram δούλευαν πιο χαμηλά απο οτι θα έπρεπε και τις ανέβασα..Έχω κάνει oc cpu κ gpu.

Μπήκα να παίξω μερικά games και είδα κάποια διαφορά,οχι αυτη π θέλω αλλά είδα..Τωρα ειμαι μαξ 130fps.Στις ingame ρυθμίσεις μου κοκκινίζει την ram κ δεν ξερω γτι...Θα το ψάξουμε μόλις μπορέσει κ αυτο!

P4Z3t6D.png

1feeOM5.png

MkHz1r9.png

9bn8qr7.png

gCjZqqm.png

Y91Iqgq.png

 

Link to comment
Share on other sites

Παίζω σε 1080p 144hz ips panel με ολα τα γραφικα τερμα.Η ψύκτρα του cpu ναι ειναι μαμα δεν την εχω αλλάξει ακόμα..!!!Επίσης εχω κάνει oc και cpu κ gpu

mIO4UcF.png

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Darap21 έγραψε:

Παίζω σε 1080p 144hz ips panel με ολα τα γραφικα τερμα.Η ψύκτρα του cpu ναι ειναι μαμα δεν την εχω αλλάξει ακόμα..!!!Επίσης εχω κάνει oc και cpu κ gpu

mIO4UcF.png

ESF6K8i.png

 

πριν 1 ώρα, το μέλος Darap21 έγραψε:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.