Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Αργησα,?Απαντησα μετα απο 4 λεπτα μολις το ειδα δηλαδη.:o Δεν πειραζει απλα κοιταξες τις ωρες που εγινε η ζητηση σε συγκιρση με το αλλο σιτε??

αυτό έκανα σε εκείνο το site λέει

"από pan..... » Τρί Οκτ 09, 2012 1:59 pm

Link to comment
Share on other sites

Κάπως άσχετο με την θεματολογία του TheLab.gr, αλλά μιας και άλλαξα το ραδιόφωνο του αυτοκινήτου μου, χαρίζω το παλιό DEH-P3500MP της Pioneer.

Το μόνο θεματάκι, είναι ότι κάποιες (σχετικά σπάνια) φορές, αν πας πχ να δυναμώσεις την ένταση, δεν κάνει καλή επαφή η πρόσοψη με την υπόλοιπη μονάδα, με αποτέλεσμα να κλείνει για κάποια δευτερόλεπτα. Κι αυτό γιατί πριν αρκετά χρόνια, είχε σπάσει το ένα από τα δύο κερατάκια που κρατούν την πρόσοψη, και η αντικατάστασή του έγινε από εμάς.

Το πλαστικό περίβλημα, ανθρακί χρώματος, που φαίνεται στο link δυστυχώς δεν συμπεριλαμβάνεται στη συσκευασία. Δίνεται μόνο ότι βλέπετε στη δεύτερη φωτογραφία.

Ορίστε και ορισμένες φώτος...

IMAG0057_Copy.jpg IMAG0056_Copy.jpg

Όποιος ενδιαφέρεται (άμα το χρειάζεται πραγματικά ακόμα καλύτερα) και μπορεί να περάσει από Ηλιούπολη, ας ενημερώσει!

Link to comment
Share on other sites

έμεινε το κινητό !

Να υπενθυμίσω παραλαβή από Γαλάτσι .

Δημήτρη, το Pebl θα μ' ενδιέφερε κι εμένα, μιας και έχω ένα άριστο εμφανισιακά αλλά χαλασμένο :-)

Το θέμα είναι ότι είμαι Θεσσαλονίκη. Αν είσαι διατεθειμένος να το στείλεις Θεσσαλονίκη, με έξοδα δικά μου φυσικά, θα το ήθελα. Αλλιώς καλή καρδιά και κάποιος άλλος θα βρεθεί να σ' απαλλάξει ;-)

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζετε camera Microsoft VX-800 σε λευκό χρώμα και ένα κινητό motorola pebl u6 σε μαύρο χρώμα δουλεύει αλλά η εξωτερική το εμφάνιση είναι τραγική

Μένα Γαλάτσι και παραλάβει κάπου εκεί κοντά αποστολές δεν κάνω διότι δεν με βολεύει .

Η "αγγελία" έχει μπει και σε άλλα site .

Ευχαριστώ.

Υπαρχει ακομα διαθεσιμη η καμερα? αν ναι ενδιαφερομαι. Στειλε μου pm να με ενημερωσεις

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, το Pebl θα μ' ενδιέφερε κι εμένα, μιας και έχω ένα άριστο εμφανισιακά αλλά χαλασμένο :-)

Το θέμα είναι ότι είμαι Θεσσαλονίκη. Αν είσαι διατεθειμένος να το στείλεις Θεσσαλονίκη, με έξοδα δικά μου φυσικά, θα το ήθελα. Αλλιώς καλή καρδιά και κάποιος άλλος θα βρεθεί να σ' απαλλάξει ;-)

Αφού δεν το θέλει κανείς άλλος

ας το στείλω αλλά θα αργήσω λίγο γιατί δεν με βολεύει το ταχυδρομείο

Υπαρχει ακομα διαθεσιμη η καμερα? αν ναι ενδιαφερομαι. Στειλε μου pm να με ενημερωσεις

έχω αναφέρει πως έχει φύγει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εαν καποιος εχει καρτα γραφικων PCI-E οτι μαρκα/μοντελο να ειναι, και δεν την θελει, ας στειλει ενα Π.Μ.

Ευχαριστω.

σε λάθος thread έχεις ποστάρει.Βάλτο στη ζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Χαριζω εναν φορτιστη laptop HP ο οποιος κατι επαθε πριν καποιο καιρο και αγορασαμε καινουργιο για το λαπτοπ.. Αν καποιος εχει ορεξη να τον παλεψει ειναι καλοδεχουμενος..

Ο φορτιστης λεει 90W max, 19V, 4.74A.. Ειναι με το ντουκι βυσμα της hp γιατι ειναι για 17αρη..

Αν καποιος θελει φωτογραφια για να επιβεβαιωσει το βυσμα η οτιδηποτε αλλο μπορω να του στειλω με μειλ..

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 "ρακορακια" διαμέτρου 3/8 γωνιακά..

Δυστυχώς δεν μπορώ εγώ να τα χρησιμοποιήσω γιατί δεν κουμπώνουν πάνω στα εξαρτήματα μου..έχω μονο γωνιακά...ασημένια είναι!!

Τα δίνω γιατί δεν μου χρειάζονται θα πάρω ίσια :p

Καλησπερα,υπαρχουν ακομα τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.