Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

φιλε Mpilia με ενδιαφερει ο φορτιστης του laptop HP.νομιζω ειμαι ο πρωτος που εκφραζει ενδιαφερον,αν οντως ιχυει σε παρακαλω στειλε ενα πμ να μπυ πεις πως μπορω να τον παραλαβω.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Update

- 2 τροφοδοτικά (no name) 300W ATX. πριν 3-4 χρόνια που τα είχα δοκιμάσει τελευταία φορά λειτουργούσαν κανονικά.

- 1 κάρτα ήχου 2.1 Creative

- 56άρι pci modem

- PCI κάρτα με 4 + 1εσωτερική θύρες USB (Θα πάει στον [MENTION=11349]Vl[MENTION=2219]dimi[/MENTION]R[/MENTION] προσεχώς)

- Aντιγραφικό CD Αrtec, (48/12/48) ΙDE

- 12άρης ανεμιστήρας evercool. ([MENTION=22962]Kwstas71[/MENTION] )

Προστίθενται:

- μια ψύκτρα της Akasa για LGA775 η οποία ειναι για mini-ITX κουτάκια και low-profile επεξεργαστές (ειναι εντελώς αχρησιμοποιητη και εχει ακομη την εργοστασιακή πάστα πάνω της, προφανως πήγαινε για καποιο project το οποίο δεν εγινε). Θα βάλω και φωτογραφία της σε λιγο.

- 2 καλωδιοταινίες IDE

- 1 Asus USB ROG Connector

attachment.php?attachmentid=52799&stc=1&d=1350127616

post-3673-1416076692,1652_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από hayabusa
Link to comment
Share on other sites

Εάν υπάρχει ακόμα το τροφοδοτικό μπορώ να έχω το ένα????
Μπορώ να ζητήσω εάν δεν έχει κανείς πρόβλημα την κάρτα ήχου ήχου 2.1 Creative + ένα τροφοδοτικό (no name) 300W ATX hayabusa ? Στείνω ένα μηχανάκι μόνο για νέτ για την αδερφή μου και χρειάζομαι κάποια parts. Εάν συμφωνούν όλοι φυσικά.
Lol, πλάκα μου κάνεις έτσι ; :)
Όπως σου είπα μου λείπουν κάποια parts. εάν με πιστεύεις καλώς. Πόσταρα χθές για να δώσω κάποια τα οποία δεν τα χρειαζόμουν. Εάν δεν θες κανένα πρόβλημα i'm just asking :happy:
Φίλε μου, χωρίς παρεξήγηση, έχεις φάει 2 ban και ξανακάνεις λογαριασμό πάλι για να ζητήσεις από εδώ.

Όχι, προτιμώ να τα πάρει κάποιος που δεν έχει δώσει αφορμές και τα χρειάζεται πραγματικα

super quote :p
Link to comment
Share on other sites

- Aντιγραφικό CD Αrtec, (48/12/48) ΙDE

- 2 καλωδιοταινίες IDE

- 1 Asus USB ROG Connector

Καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω τι χρωμα ειναι το αντιγραφικο , και τι ακριβως ειναι το "USB ROG Connector".

Link to comment
Share on other sites

Εξαλου αν δεν ξερεις τι ειναι γιατι να το χρειαζεσαι?

Δεν ανεφερα πουθενα οτι το χρειαζομαι ;Ρ.Απλα το βλεπω για πρωτη φορα και ημουν περιεργος να μαθω τι ειναι. [MENTION=3673]hayabusa[/MENTION] θα ηθελα αν γινεται και το αντιγραφικο μαζι με τον ανεμιστηρα γιατι το αλλο που εχω δεν μου διαβαζει ολα τα CD και θελω να δω τι φταιει.Αν δω πως δεν φταιει το αντιγραφικο αλλα τα CD θα το ξαναβαλω εδω.

Link to comment
Share on other sites

To ραδιόφωνο της Pioneer δόθηκε σήμερα στον [MENTION=1014]Tsunami[/MENTION], ο οποίος ήταν και ο πρώτος που ενδιαφέρθηκε. Καλορίζικο φίλε!

Να ευχαριστήσω τον φίλο [MENTION=5733]alfa156[/MENTION] για το ρcd!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.