Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

[MENTION=3441]Aris137[/MENTION] Φίλε μου λυπάμαι αλλά θα περάσει κάποιος να τον πάρει σε μισή ώρα. Ήθελες κάποιο συγκεκριμένο κομμάτι μήπως? Γιατί έχω κάποια ανταλλακτικά από εκτυπωτές. Μήπως μπορώ να σε βοηθήσω.

όχι εντάξει είμαι,σκεφτόμουν να αντικαταστήσω την κεφαλή και να το κανα δωράκι.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα τον εκτυπωτή από τον VladimiR και τον ευχαριστώ πολύ. Αν δεν τον καταφέρω να δουλέψει θα τον βάλω εδώ μπας και θα θέλει κάνας άλλος να προσπαθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Αν,λέω αν δεν κάτσει με τον φίλο απο πάνω ενδιαφέρομαι και εγώ για το κουτάκι.

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION]

αν ολα πανε καλα εντος της ημερας η της αυριανης θα δοθει στον [MENTION=10170]swatoner[/MENTION]. Αν αλλαξει κατι , σε ενημερωνω.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4402]regent[/MENTION] Το Toshiba έμεινε φίλε μου. Αν ήταν το άλλο θα σε είχα ενημερώσει. Αν το θέλεις έχεις προτεραιότητα. Αλλιώς θα πάει στον GeorgeMan.

Να ευχαριστησω δημοσιως τον φιλο VladimiR για το κουτί και την καρτα γραφικων. Και σχετικα κοντα μου τα εφερε, και η συνεννοηση ηταν αμεση και αποτελεσματικη! :turn:

PS: Η καρτα βγαζει εξοδο, αλλα εχει προβλημα. Δεν πειραζει ομως, θα δοκιμασω τιποτα τετοιο: [ame=http://www.youtube.com/watch?v=DmzGnjJNZrM]Fix your 8800gtx Graphics Card (STEP by STEP) by Baking it in the OVEN. - YouTube[/ame] :p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω οθόνη Lacie Electron blue II με Misubishi καθοδικό (ίδια με Mitsubishi Diamond pro 200)

21' CRT

Το πρόβλημα της είναι το πεσμένο φως.

με max brightness:

ebii1.th.jpg

ebii2.th.jpg

Τα χρώματα είναι φυσιολογικά, και ρυθμίζονται εύκολα από το μενού. (R/G/B gain, temperature κ.α.)

Το γυαλί είναι σε τέλεια κατάσταση χωρίς κτυπήματα και προσεγμένο με ειδικό καθαριστικό για οθόνες.

Δεν έχει καταστραφεί το εξωτερικό φίλτρο από Άζαξ, ασετόν, βενζίνες, οινόπνευμα η άλλα ακατάλληλα (μη εγκεκριμένα) καθαριστικά.

Δίνεται καλώδιο τροφοδοσίας + vga

Παραλαβή : Άνω Γλυφάδα (Αθήνα)

έχει μπει η αγγελία και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

PX700W με προβλημα end of service life.

ανοιγει και δειχνει το μηνυμα αυτο.(Μπορει να φτιαχνεται αν κρινω απο το ιντερνετ) Δεν ασχολουμαι γιατι μου κανε και νερα στις εκτυπωσεις. :p

Αν και φτιάχτηκε το end of service life στην συνέχεια βγαζει paper jam χωρις να εχει χαρτι πουθενά ή error και επανεκκίνηση και δεν κατάφερα να δουλέψει.

Ειναι λυμένος, θα περιμένω 2 μέρες αν τον θέλει κάποιος να δοκιμάσει την τύχη του ή για ανταλλακτικά αλλιώς πάει στη ανακύκλωση

Παραλαβή από Γαλάτσι

Link to comment
Share on other sites

Ναι παρα πολυ εκανε μερικες εκτυπωσεις αλλα εβγαζε γραμμές, μετα απο 2-3 καθαρισματα κεφαλης μας αφησε χρόνους :p

Ρωτησα και καποιον αλλο που ειχε το ιδιο προβλημα και μετα την επισκευη του εκανε τα ιδια, αλλα μετα απο λιγο καιρο οχι αμεσως

Έγινε επεξεργασία από jefm
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Να χαρίσω κι εγώ με τη σειρά μου ένα scanner HP Scanjet 3300c.

Το μηχάνημα λειτουργούσε άψογα μέχρι που κάηκε το τροφοδοτικό του. Επειδή πλέον έχω πολυμηχάνημα και δεν υπάρχει περίπτωση να ασχοληθώ, το δίνω σε όποιον ενδιαφέρεται και μπορεί άνετα να βρει με κάνα δεκάρικο το σχετικό τροφοδοτικό από κάποιο μαγαζί ηλεκτρονικών και να κάνει τη δουλειά του. Έτσι κι αλλιώς χώρο μου πιάνει.

Παραλαβή από το σπίτι μου ή κάπου κοντά μου. Μένω Νίκαια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Να χαρίσω κι εγώ με τη σειρά μου ένα scanner HP Scanjet 3300c.

Το μηχάνημα λειτουργούσε άψογα μέχρι που κάηκε το τροφοδοτικό του. Επειδή πλέον έχω πολυμηχάνημα και δεν υπάρχει περίπτωση να ασχοληθώ, το δίνω σε όποιον ενδιαφέρεται και μπορεί άνετα να βρει με κάνα δεκάρικο το σχετικό τροφοδοτικό από κάποιο μαγαζί ηλεκτρονικών και να κάνει τη δουλειά του. Έτσι κι αλλιώς χώρο μου πιάνει.

Παραλαβή από το σπίτι μου ή κάπου κοντά μου. Μένω Νίκαια.

Καλησπέρα...

επειδή έχουμε το ίδιο αλλά εμάς μας έχει καεί το scanner και μας έμεινε το τροφοδοτικό, να περάσω σήμερα να το πάρω;

---

Ωχ! ...λάθος μοντέλο. Παρ'όλ'αυτά επειδή δεν παίζει σκάνερ στο εργαστήρι (για τον παραπάνω λόγω) . Αν δεν το θέλει κάποιος που το έχει πραγματικά ανάγκη, πες μου να πεταχτώ. Κοντά είμαστε.

Έγινε επεξεργασία από Infotech
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.