Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Ρίξε μια ματιά στα παρακάτω links

How to configure an HP ScanJet 3400C for use in Windows 7 - by Bruce Tyson - Helium

Windows 7 Driver for HP ScanJet 3400C - Page 2 - HP Support Forum - 233736

Δεν είναι για το μοντέλο σου αλλά μήπως δουλέψει με αυτόν τον τρόπο ??

Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται σκανερ canon lide 20. Ειναι αγνωστο αν δουλευει, δεν εχει χρησιμοποιηθει ποτε αλλα δεν εχω καθολου καλωδια για να το τσεκαρω.

Χαριζεται τιμονιερα. Αυτη εδω ακριβως: http://www.ingame.de/files/2010/12/Playstation-3-Wheel-00.jpg

αλλα δεν υπαρχουν τα πεταλια. Λογικα δουλευει μια χαρα. Την αναγνωριζει κανονικα παντως το pc.

Περιοχη Αθηνα, Ιλιον.

Οποιος ενδιαφερεται ας στειλει πμ γιατι δεν μπαινω συχνα στο συγκεκριμενο section.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζετε USR 9108 Annex B (περιοχή Βούλα)

9108.jpg

Αν ενδιαφέρετε κανείς pm.

Ευχαριστώ πολύ.

!!!!!Δώθηκε...ευχαριστω πολύ!!!!!

Έγινε επεξεργασία από nmaggioros
Sold
Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται τιμονιερα. Αυτη εδω ακριβως: http://www.ingame.de/files/2010/12/Playstation-3-Wheel-00.jpg

αλλα δεν υπαρχουν τα πεταλια. Λογικα δουλευει μια χαρα. Την αναγνωριζει κανονικα παντως το pc.

Ενδιαφερομαι στελνω πμ.

Link to comment
Share on other sites

Xαριζεται μια prodigy cube με προβληματα.Η υποδοχη για τα ακουστικα εχει μισοξεκολλησει, υπαρχει και δευτερη , το ποτενσιομετρο βγαζει φυσημα , μια βιδα στο καπακι γυριζει τρελα.Σαν καρτα λογικα ειναι ενταξει.Οποιος θελει να την δοκιμασει , πιανουν τα χερια του ,απλα θα πληρωσει 2,3 Ε εξοδα παραλαβης (δεν ειμαι Αθηνα).Και μια παλιοκαμερουλα logitech (λογικα και αυτη θα λειτουργει)

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζετε USR 9108 Annex B (περιοχή Βούλα)

Αν ενδιαφέρετε κανείς pm.

Ευχαριστώ πολύ.

μ ενδιαφερει ! σου στελνω πμ για καποιες λεπτομερειες

ενημερωση > αποσυρω λογω οτι ηδη δωθηκε - ευχαριστω

Έγινε επεξεργασία από makio
ενημερωση > αποσυρω λογω οτι ηδη δωθηκε - ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Xαριζεται μια prodigy cube με προβληματα.Η υποδοχη για τα ακουστικα εχει μισοξεκολλησει, υπαρχει και δευτερη , το ποτενσιομετρο βγαζει φυσημα , μια βιδα στο καπακι γυριζει τρελα.Σαν καρτα λογικα ειναι ενταξει.Οποιος θελει να την δοκιμασει , πιανουν τα χερια του ,απλα θα πληρωσει 2,3 Ε εξοδα παραλαβης (δεν ειμαι Αθηνα).Και μια παλιοκαμερουλα logitech (λογικα και αυτη θα λειτουργει)

Και εγω ενδιαφερομε για την prodigy. . . . .

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Xαριζεται μια prodigy cube με προβληματα.Η υποδοχη για τα ακουστικα εχει μισοξεκολλησει, υπαρχει και δευτερη , το ποτενσιομετρο βγαζει φυσημα , μια βιδα στο καπακι γυριζει τρελα.Σαν καρτα λογικα ειναι ενταξει.Οποιος θελει να την δοκιμασει , πιανουν τα χερια του ,απλα θα πληρωσει 2,3 Ε εξοδα παραλαβης (δεν ειμαι Αθηνα).Και μια παλιοκαμερουλα logitech (λογικα και αυτη θα λειτουργει)

Eνδιαφερομε και εγω για την Prodigy ειμαι Θεσσαλονικη ομως

Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται σκανερ canon lide 20. Ειναι αγνωστο αν δουλευει, δεν εχει χρησιμοποιηθει ποτε αλλα δεν εχω καθολου καλωδια για να το τσεκαρω.

Χαριζεται τιμονιερα. Αυτη εδω ακριβως: http://www.ingame.de/files/2010/12/Playstation-3-Wheel-00.jpg

αλλα δεν υπαρχουν τα πεταλια. Λογικα δουλευει μια χαρα. Την αναγνωριζει κανονικα παντως το pc.

Περιοχη Αθηνα, Ιλιον.

Οποιος ενδιαφερεται ας στειλει πμ γιατι δεν μπαινω συχνα στο συγκεκριμενο section.

Το σκανερ δοθηκε.

Η τιμονιερα παραμενει.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Microsoft Notebook Receiver v2.0.Είναι αυτό:

[ame=http://www.amazon.com/Microsoft-1051-Notebook-Receiver-v2-0/dp/B007BR7IDM/ref=cm_cr_pr_product_top]Amazon.com: Microsoft 1051 Notebook Receiver v2.0: Computers & Accessories[/ame]

Δεν ξέρω με πόσα ποντίκια είναι συμβατό αλλά δούλευε κανονικά με το MS Wireless Notebook Optical Mouse 4000 από το οποίο περίσσεψε,όπως και με το Wireless Laser Mouse 5000 που έχω.

Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης ή Δυτικά.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο τακτοποίηση της αποθήκης .... βρέθηκε Primax colorado usb 9600 με το καλώδιο τροφοδοσίας του....

Τελευταία φορά που είχε χρειαστεί δούλευε μια χαρά

Παραλαβή - παράδοση Παλιό Φάληρο και γύρο του

Primax USB Colorado 9600

Δεν ξέρω αν δουλεύει σε 7 ή 8 ... απο τα xp έχω να το χρησιμοποιήσω

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται power supply για εκτυπωτη ή πολυμηχαμηνα HP

ειναι αυτο με το τιρκουαζ βυσμα

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSlQZg8nUZ6KvTgR520l9hdbPVmSEsx6XAxjXmFT-9jGtJScAvSHw

Αν δε το θέλει κανείς άλλος, με ενδιαφέρει. Μπορείς να το στείλεις θυρίδα θυρίδα με ελτά κουριερ;

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται power supply για εκτυπωτη ή πολυμηχαμηνα HP

ειναι αυτο με το τιρκουαζ βυσμα

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSlQZg8nUZ6KvTgR520l9hdbPVmSEsx6XAxjXmFT-9jGtJScAvSHw

Δε το θέλω, αλλά πόσα βόλτ και αμπέρ είναι;

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Μετά από εκαθάριση μαζεύτηκαν 108 θήκες για CD. Καμία δεν είναι σπασμένη ή ραγισμένη, αυτές πήγαν ήδη στην ανακύκλωση. Επίσης καμία δεν έχει εσωτερικά χαρτιά και ετικέτες. Οι περισσότερες είναι με τη μαύρη υποδοχή για το δίσκο, υπάρχουν όμως και μερικές με διάφανη, μερικές με άσπρη και 2-3 για διπλά cd.

Είναι σε 3 σακούλες των 36 θηκών έκαστη. Όποιος θέλει περνάει από το Γαλάτσι και πέρνει όσες σακούλες θέλει, σε λίγες μέρες θα πάνε ανακύκλωση. Υπάρχει δυνατότητα να φέρω και μια σακούλα στη Νερατζιώτισα αν κάποιος βολεύεται με το τρένο.

Επικοινωνία με pm

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.