Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

To router μόνο του θα πάει στον [MENTION=5317]Seaside[/MENTION] αν το θέλει. Το ηχοσύστημα δεν μπαίνω στη διαδικασία να το στείλω γιατί θα είναι πολλά τα λεφτά για την courier. Όπως είπα παραπάνω, παραλαβή από το χώρο μου μόνο. Αν δεν εμφανιστεί ενδιαφέρον μέχρι και αύριο από κάποιο άλλο μέλος πιο ενεργό, θα πάει στον [MENTION=5047]tomtoub[/MENTION].

Link to comment
Share on other sites

To router μόνο του θα πάει στον [MENTION=5317]Seaside[/MENTION] αν το θέλει. Το ηχοσύστημα δεν μπαίνω στη διαδικασία να το στείλω γιατί θα είναι πολλά τα λεφτά για την courier. Όπως είπα παραπάνω, παραλαβή από το χώρο μου μόνο. Αν δεν εμφανιστεί ενδιαφέρον μέχρι και αύριο από κάποιο άλλο μέλος πιο ενεργό, θα πάει στον [MENTION=5047]tomtoub[/MENTION].

Να πάρω σειρά για το Sony; :)

Link to comment
Share on other sites

To router μόνο του θα πάει στον [MENTION=5317]Seaside[/MENTION] αν το θέλει. Το ηχοσύστημα δεν μπαίνω στη διαδικασία να το στείλω γιατί θα είναι πολλά τα λεφτά για την courier. Όπως είπα παραπάνω, παραλαβή από το χώρο μου μόνο. Αν δεν εμφανιστεί ενδιαφέρον μέχρι και αύριο από κάποιο άλλο μέλος πιο ενεργό, θα πάει στον [MENTION=5047]tomtoub[/MENTION].

Εγινε. Σε ευχαριστώ. Σου στελνω PM με τα απαραίτητα.

Θα το στειλεις με ELTA (που είναι διπλα) η με αλλο τρόπο ? ACS εχω σχετικά κοντά μου.

Έγινε επεξεργασία από Seaside
Link to comment
Share on other sites

Πραγματάκια για χάρισμα:

1oν) PC με Pentium 640,1GB ram,9500GT pcie και κάτι ψηλά. Λειτουργικό μεν με κουσούρια δε που δεν έχω κέφια και ανάγκη τώρα να ασχοληθώ.

2ον) 17άρα CRT Sony Ε250 σε άριστη κατάσταση.

Προέχουν παλιά και ενεργά μέλη. Και τα 2 παραλαβή από Νεο Ηράκλειο για ευνόητους λόγους. (όποιος ποστάρει κάντε και ένα mention για να το δω ε? :) )

Link to comment
Share on other sites

Πραγματάκια για χάρισμα:

1oν) PC με Pentium 640,1GB ram,9500GT pcie και κάτι ψηλά. Λειτουργικό μεν με κουσούρια δε που δεν έχω κέφια και ανάγκη τώρα να ασχοληθώ.

2ον) 17άρα CRT Sony Ε250 σε άριστη κατάσταση.

Προέχουν παλιά και ενεργά μέλη. Και τα 2 παραλαβή από Νεο Ηράκλειο για ευνόητους λόγους. (όποιος ποστάρει κάντε και ένα mention για να το δω ε? :) )

Και εγώ ενδιαφέρομαι για το 1ο.

Αν δεν κάτσει με τον [MENTION=6460]3likos[/MENTION] εδώ είμαστε. :)

Έγινε επεξεργασία από dpolal
Link to comment
Share on other sites

Πραγματάκια για χάρισμα:

1oν) PC με Pentium 640,1GB ram,9500GT pcie και κάτι ψηλά. Λειτουργικό μεν με κουσούρια δε που δεν έχω κέφια και ανάγκη τώρα να ασχοληθώ.

2ον) 17άρα CRT Sony Ε250 σε άριστη κατάσταση.

Προέχουν παλιά και ενεργά μέλη. Και τα 2 παραλαβή από Νεο Ηράκλειο για ευνόητους λόγους. (όποιος ποστάρει κάντε και ένα mention για να το δω ε? :) )

Αν αλλαξει κατι με τα παιδια πιο πανω με ενδιαφερει η καρτα γραφικων ΜΟΝΟ.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματάκια για χάρισμα:

1oν) PC με Pentium 640,1GB ram,9500GT pcie και κάτι ψηλά. Λειτουργικό μεν με κουσούρια δε που δεν έχω κέφια και ανάγκη τώρα να ασχοληθώ.

2ον) 17άρα CRT Sony Ε250 σε άριστη κατάσταση.

Προέχουν παλιά και ενεργά μέλη. Και τα 2 παραλαβή από Νεο Ηράκλειο για ευνόητους λόγους. (όποιος ποστάρει κάντε και ένα mention για να το δω ε? :) )

Στην σειρά για το pc και εγώ αν δεν (λέμε τώρα)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματάκια για χάρισμα:

1oν) PC με Pentium 640,1GB ram,9500GT pcie και κάτι ψηλά. Λειτουργικό μεν με κουσούρια δε που δεν έχω κέφια και ανάγκη τώρα να ασχοληθώ.

2ον) 17άρα CRT Sony Ε250 σε άριστη κατάσταση.

Προέχουν παλιά και ενεργά μέλη. Και τα 2 παραλαβή από Νεο Ηράκλειο για ευνόητους λόγους. (όποιος ποστάρει κάντε και ένα mention για να το δω ε? :) )

θα με ενδιεφερε μονο η καρτα γραφικων απο το pc αν προλαβα που δεν το βλεπω! χαχαχα! :)

Link to comment
Share on other sites

θα με ενδιεφερε μονο η καρτα γραφικων απο το pc αν προλαβα που δεν το βλεπω! χαχαχα! :)

δεν θα ταίριάζες στο προφίλ και να προλάβαινες.:zzz:

βασικά το συγκεκριμένο thread (δυστυχώς ή ευτυχώς) δεν παέι με σειρά προταιρεότητας (ούτε και με πιθανή ανάγκη) αλλά με παράσημα (αριθμο ποστ). Έτσι συνήθως τα πράματα καταλήγουν στον πιο "συμπαθή" ως προς αυτόν που κάνει την "καλή πράξη" . Γιατί αν δεχθούμε ότι πανε με βάση το παλιά και ενεργά μέλη τότε είμαι μέλος 6 χρονια και μπαίνω σχεδόν κάθε μέρα αλλά το profile δεν το fit.

Τέσπα τα παραπάνω ας ληφθούν σαν δικό μου θιξιμο-γκρίνια-(νευρα που μια φορά πρόλαβα) και όχι ως υπόδειξη μιας και δεν έχω δικαίωμα να υποδείξω σε κανέναν ούτε που θα δώσει κάτι ούτε πώς θα επιλέγει.

Link to comment
Share on other sites

δε με πειραζει...τους ορους του συγκεκριμενου thread τους βαζει ο ο καθενας μονος του ο οποιος κρινει και δινει οπως και οπου θελει!!

δε παιζει θεμα κατοχυρωσης με το '' πρωτος-προλαβα ποστ'' . απλα καλο θα ειναι κατ εμε να εξεταζεται και το θεμα του τι εχει χαρισει ο καθενας γενικα εδω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν το πούλαγα θα ήταν θέμα του ποιός πρόλαβε πρώτος. Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό. Για να είμαι ειλικρινής αν δεν το έβλεπα εκείνη τη στιγμή και το ξανάνοιγα το θέμα αργότερα το PC θα πήγαινε συστήμένο στον Γιάννη, που ξέρω ότι έχει δώσει ένα κάρο πράγματα. Από κει και πέρα, πέρα από την προσωπική γνωριμία που μπορεί να έχω με κάποια παιδιά από το lab, τα υπόλοιπα είναι απλά όπως δω εκείνη τη στιγμή. Σου ζητώ συγνώμη αν αισθάνεσαι ότι σε έθιξα γιατί δεν το είχα σκοπό.

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν εκτυπωτή CANON PiXMA IP4500 με βουλωμένη κεφαλή.

Εμφανισιακά και «εργασιακά» είναι τέλειος και με μία άλλη κεφαλή θα τυπώσει κανονικά. (κουμπωτή είναι και αλλάζει εύκολα αλλά δεν βρήκα να την αντικαταστήσω)

Αν τον θέλει κάποιος για ανταλλακτικά ή ότι άλλο περνάει από Ν. Σμύρνη και τον παραλαμβάνει για να μου αδειάσει και το χώρο.

Λυπάμαι να τον αδειάσω στην ανακύκλωση επειδή είναι λειτουργικός κατά τα άλλα... :(

(Δώρο μερικά μελάνια που είναι σχεδόν γεμάτα τα περισσότερα :smoke: )

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν εκτυπωτή CANON PiXMA IP4500 με βουλωμένη κεφαλή.

Εμφανισιακά και «εργασιακά» είναι τέλειος και με μία άλλη κεφαλή θα τυπώσει κανονικά. (κουμπωτή είναι και αλλάζει εύκολα αλλά δεν βρήκα να την αντικαταστήσω)

Αν τον θέλει κάποιος για ανταλλακτικά ή ότι άλλο περνάει από Ν. Σμύρνη και τον παραλαμβάνει για να μου αδειάσει και το χώρο.

Λυπάμαι να τον αδειάσω στην ανακύκλωση επειδή είναι λειτουργικός κατά τα άλλα... :(

(Δώρο μερικά μελάνια που είναι σχεδόν γεμάτα τα περισσότερα :smoke: )

Θα μπορούσες να δοκιμάσεις κάτι τέτοιο: Ξεβουλώστε τα μπεκ του Canon σας . Αν πάλι δεν έχεις χρόνο/διάθεση να ασχοληθείς θα ήθελα να κάνω μια προσπάθεια να τον αναστήσω.

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα για 3 μέρες Ελλάδα και κάνω μια μικρή εκκαθάριση στο σπίτι:

1) ICY BOX USB2.0 - eSATA εξωτερική θήκη για HDD/SSD. Σαν την παρακάτω αλλά ΔΕΝ ειναι USB3.0

Msystems.gr - Προϊόντα - RaidSonic Icy Box USB 3.0 Docking Station for 2.5¨ and 3.5¨ SATA HDDs

2) Linksys WAG200G ADSL2+ Router/Modem

3) Καλώδιο HDMI 3meter δεν ξέρω κατηγορία

4) Βιντεοκάμερα SONY DCR-HC37E miniDV με όλα τα παρελκόμενα. Δεν ξέρω αν δουλεύει γιατί έχω να την χρησιμοποιήσω πολλά χρόνια, αλλά τελευταία φορά που την δοκίμασα δούλευε. Δώρο και μία άδεια κασέτα αχρησιμοποίητη.

5) Sony 5.1 σύστημα ήχου TA-VE215. 5 δορυφόροι και 1 subwoofer μαζί με ενισχυτή και τηλεκοντρόλ. Δουλεύει άψογα εκτός από το display το οποίο ανάβει όποτε θέλει.

Παραλαβή μόνο από το χώρο μου (Θεσσαλονίκη) λόγω βάρους του subwoofer.

Να ενημερώσω πως τα πράγματα δίνονται μόνο σε αρκετά ενεργά μέλη του φόρουμ με το δικαίωμα να κρίνω εγώ σε ποιον θα αποσταλούν. Τα έξοδα αποστολής θα είναι με courier, έξοδα παραλήπτη γιατί τα πράγματα θα τα αφήσω πακεταρισμένα στους γονείς μου να τα στείλουν.

Την "αγγελία" την έχω βάλει και σε άλλο φόρουμ.

Ισως πολυ αργα αλλα θα με ενδιεφερε το "5", φυσικα με παραλαβη απο τον χωρο σου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.