Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

χαρίζεται steam code για το awesomenauts...

οι πρώτοι έξι που το ζητήσουν θα μπουν σε κλήρωση και θα ρίξω ζάρι το οποίο θα βγάλω φωτό και θα ανεβάσω εδώ...Sorry αλλά νομίζω ότι έτσι είναι δίκαιο...:rap:

δηλώνω ενδιαφέρον εφόσον υπάρχει ακόμα θέση ( ειδικά άμα το 3 είναι free το καβατζάρω, γιατί όλοι ξέρουμε το 3 είναι το καλύτερο :crazy_pilot: )

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται steam code για το awesomenauts...

οι πρώτοι έξι που το ζητήσουν θα μπουν σε κλήρωση και θα ρίξω ζάρι το οποίο θα βγάλω φωτό και θα ανεβάσω εδώ...Sorry αλλά νομίζω ότι έτσι είναι δίκαιο...:rap:

δηλωνω και εγω συμμετοχη αν υπαρχει κενη θεση :p

Link to comment
Share on other sites

άλλος ένας είναι για την κλήρωση, αν μέχρι το απόγευμα δεν ενδιαφερθεί κανείς, θα γίνει η κλήρωση με εσάς τους 5..

[MENTION=6455]Arkan[/MENTION] [MENTION=5271]sstav[/MENTION] [MENTION=29838]GreekReaper[/MENTION] [MENTION=525]alexandrosss[/MENTION] [MENTION=15515]tavlamari[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Lol, ωραίοι. Ούτε ειδοποίηση δεν έχει έρθει :p

[MENTION=3673]hayabusa[/MENTION].

Επικοινώνησαν οι γονείς μου χθες με τα elta courier που παρέλαβαν και το δέμα είναι άφαντο.

Σήμερα ο πατέρας μου θα περάσει από εκεί να τους σπικάρει δυο φωνήεντα...

Link to comment
Share on other sites

νομίζω δεν έχω ξαναποστάρει εδώ οπότε καλή αρχή εύχομαι μιας και βάζω σε τάξη την αποθήκη μου.

Αρχικά χαρίζεται το Silverstone RL04. Το κουτί θα είναι διαθέσιμο σε 3 μέρες για να γίνουν κάποιες επισκευές στο εσωτερικό της πρόσοψης (για περισσότερα δείτε στο σημερινό review)

Μαζί με το κουτί θα δώσω και ένα επιπλέον fan για να έχετε κάπως καλύτερο airflow, θα κρατήσω όμως το πλαινό μαγνητικό φίλτρο καθώς το χρειάζομαι σε επόμενη παρουσίαση. Αργότερα μπορεί το άτομο που θα πάρει το κουτί να περάσει να το πάρει.

Επίσης χαρίζονται αρτάνια με το κιλό :p

Χρώματα

Κόκκινο

Μαύρο

Μπλε

περτικαλί

πράσινο

άσπρο

Επίσης Sleeves σε λευκό και λαχανί (μερικά μέτρα είναι mdpc quality)

Και τέλος cold cathods των 10 εκατοστών έκαστη, χρώματος κόκκινου.

67eQbnV.jpg

IMG_7615s.jpg?m=1372098800

Θα προτιμήσω παλαιότερους χρήστες (αν δεν επιτρέπεται απο τους κανόνες ας με ενημέρωσει κάποιος αν πρέπει να κρατήσω κάποια σειρά προτεραιότητας αν και δε νομίζω ε; )

Και καλό θα είναι να μη μπω σε φάση αποστολών.

Εντός των ημερών λογικά έρχεται και δεύτερο ποστ με διάφορα :)

Ευχαριστώ καμάρια

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει το κουτι και εμενα...

Απο την πλευρά μου θα χαρισω ενα 1U case που χωράει 2 matx μητρικές.

Φυσικά παλαιότερα και πιο active μελη προηγούνται...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=24834]Andrewk[/MENTION] Με όλο το θάρρος αλλά όπως είπα θα προτιμήσω πιο παλιά μέλη. Οπότε [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION] πέρασε να το πάρεις :)

[MENTION=3895]gkal[/MENTION] Αν εννοείς όλα θα τα πάρεις μόνο αν δεν βρεθεί κάποιος άλλος. Ειλικρινά έτσι και αλλιώς για χάρισμα βγήκανε αλλα προτιμάω να τα πάρουν 2-3 άτομα παρά ένα. Περιοχή Ακρόπολη :)

[MENTION=10323]PaokToTheBone[/MENTION] πάτα την υπογράφη μου

[MENTION=14956]uNick[/MENTION] εσένα ρε δε σου δίνω τίποτα :hehe:

edit: [MENTION=11833]p_under[/MENTION] απάντησα χωρίς να δω το μήνυμά σου ρε συ :/

Αφού το έταξα τώρα δε ξετάσω :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.