Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Down the memory lane...

Χαρίζετε το παρακάτω πακέτο από ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ λογισμικό για μερακλήδες συλλέκτες. :)

2013-11-14-15-30-49-10271.jpg

ΙΒΜ DOS 5.0 με βιβλία κλπ.

Microsoft MS-DOS 6.2 & Windows 3.11 for Workgorups

Microsoft Windows 98

Όποιος τα θέλει (αναρωτιέμαι αν θα βρεθεί κανένας) περνάει από Ν. ΣΜύρνη και τα πέρνει.

Δεν μπλέκω με ταχυδρομεία, σόρρυ, βρείτε συγγενή/φίλο/γκόμενα να στείλετε αν τα θέλετε.

:yu:

Έγινε επεξεργασία από dpolal
Link to comment
Share on other sites

Θα έκαναν καλή παρέα στο original πακέτο MSDOS 3.30 & GW Basic που έχω, αλλά δυστυχώς είμαστε μακριά...

Αν δεν βρεθεί κάνας Αθηναίος και επειδή λυπάμε να τα πετάξω, το επόμενο Σάββατο 22/11, θα πάω Κόρινθο με μια παρέα που θα συμμετάσχουν στο brevet. (ποδηλατικός αγώνας είναι 200 χιλιομέτρων στον νομό)

Αν είναι το κανονίζουμε με κάποιον τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Down the memory lane...

Χαρίζετε το παρακάτω πακέτο από ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ λογισμικό για μερακλήδες συλλέκτες. :)

2013-11-14-15-30-49-10271.jpg

ΙΒΜ DOS 5.0 με βιβλία κλπ.

Microsoft MS-DOS 6.2 & Windows 3.11 for Workgorups

Microsoft Windows 98

Όποιος τα θέλει (αναρωτιέμαι αν θα βρεθεί κανένας) περνάει από Ν. ΣΜύρνη και τα πέρνει.

Δεν μπλέκω με ταχυδρομεία, σόρρυ, βρείτε συγγενή/φίλο/γκόμενα να στείλετε αν τα θέλετε.

:yu:

Νομίζω οτι δεν υάρχει καλύτερος προορισμός/αξιοποίηση για τα συγκεκριμμένα είτε απο to retrocomputers.gr /συλλογή(μουσείο του Fotis_KFor) ή το elmp.gr το Ελληνικό Μουσείο Πληροφορικής .

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται USB κάμερα Trust SpaceCam Lite καθώς & ένα ΙΕΕΕ 1284 printer καλώδιο (DB-25 to 36 pin Centronics) της hp.

Περιοχή Πάτρα.

item_L_5253237_2090158.jpg

hp-printer-to-25-pins-1.jpg

Επίσης ένα heat gun 1500 watt της Peugeot στο οποίο δυστυχώς έχει καεί η μία αντίσταση (η εσωτερική που δε βγαίνει αν δε βγάλεις τη πρώτη) και βγάζει μονάχα χλιαρό αέρα. Ροή κανονική.

Στο ταλαιπωρημένο κουτάκι του.

Παραλαβή από Λιβαδειά μιας & ξέχασα να το πάρω μαζί μου.

peug11.jpg

Ενδεικτική φωτό - το πιστόλι είναι μπλε.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι δεν υάρχει καλύτερος προορισμός/αξιοποίηση για τα συγκεκριμμένα είτε απο to retrocomputers.gr /συλλογή(μουσείο του Fotis_KFor) ή το elmp.gr το Ελληνικό Μουσείο Πληροφορικής .

Άψογος.

Έχω έρθει ήδη σε επαφή με το Ελληνικό μουσείο και περιμένω να κανονίσουμε να πάρουν τα πράματα. :)

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Intel stock cooler από i5-4430, ολοκαίνουργιος. Παραλαβή από Νέα Σμύρνη όπου μένω, ή Λυκόβρυση όπου δουλευώ.

Ασχετο με το θέμα αλλά αν είναι απο cpu που έχεις αγοράσει και χρησιμοποιείς, ΑΝ δε κάνω λάθος χωρίς το cooler rma δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο με το θέμα αλλά αν είναι απο cpu που έχεις αγοράσει και χρησιμοποιείς, ΑΝ δε κάνω λάθος χωρίς το cooler rma δεν έχει.

στην AMD (amd direct rma) τουλάχιστον δεν ισχύει αυτό, στην περίπτωση του φίλου από πάνω με Intel δεν ξέρω τι παίζει. Καλή επισύμανση όμως.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.