Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Εχω εναν δισκο 80GB, SATA I Western Digital (με τροφοδοσια και molex αλλα sata :hehe:)

Δουλευε μια χαρα κ με 0 bad sectors μεχρι κ πριν 2 μηνες. Περνατε κ τον περνετε (τον δισκο) απο Βουλα.

Σημειωση...Θα δωσω αυστηρη προτεραιοτητα σε παλια και ενεργα μελη !

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω έναν Pokemon, ένα VW beetle και ένα boeing 747.

Πείτε μου friendcode και σε ποιό region είστε για να σας το φέρει η sexy νοσοκόμα :hehe:

photos : pokemon, VW beetle, boeing 747

καλό μήνα!

Εσυ ειχες τοσο καιρο το αεροπλανο της Malaisia Airlines???

Link to comment
Share on other sites

Για το κουτί νούμερο 3 (body καθώς τα άλλα δεν τα έχω μόνο το 1 πλαϊνο)

είναι ακόμη διαθέσιμο, στο Θάνο θα του δώσω το μαύρο που απέμεινε. Το άλλο μαύρο (όπως προαναφέρθηκε) δώθηκε ^_^

Photos:

rh3h8w.jpg

2r554qo.jpg

143m1ko.jpg

όποιος ενδιαφέρεται μου λέει.

Υπάρχει και εργαλείο για να κρατάει τις pci και έχει τερματικά για 30cm κάρτες

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν δισκο 80GB, SATA I Western Digital (με τροφοδοσια και molex αλλα sata :hehe:)

Δουλευε μια χαρα κ με 0 bad sectors μεχρι κ πριν 2 μηνες. Περνατε κ τον περνετε (τον δισκο) απο Βουλα.

Σημειωση...Θα δωσω αυστηρη προτεραιοτητα σε παλια και ενεργα μελη !

Πιθανώς θα με ενδιέφερε ο δίσκος. Στήνω ένα πανάρχαιο σύστημα με P4 και 8800GS για να πειραματιστώ με linux. υπάρχει δίσκος πάνω αλλά είναι IDE και 60GB. Δεν θα με χάλαγε μια αναβάθμιση σε 80 και SATA. Αν κάποιος τον χρειάζεται περισσότερο ας πάρει προτεραιότητα. Υποτίθεται ότι το linux είναι super και κάνει και παμπάλαιο hardware να πετάει :p

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδιά,

Μιας και μου περισσέψαν τα παρακάτω τα χαρίζω σε όποιον θέλει να περάσει και να τα παραλάβει απο το Γαλάτσι οπου μένω.

Ram: MDT DDR 512MB PC400 CL2.5

Ram: Elixir 512MB DDR 400MHz CL3

Mobo: MSI PM8M-V η οποία φοράει πάνω ένα επεξεργαστή pentium (δεν ειμαι σίγουρος ποιον γτ δεν έβγαλα την ψύκτρα.)

GPU: FX5200 DDR128Mb agp

**Υποσημείωση**: Δεν είμαι απόλυτα σίγουρος αν είναι πλήρως λειτουργικά. Όποιος έχει όρεξη να ασχοληθεί ας μου στείλει pm. :happy:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=31882]Ntontotis[/MENTION]

Καλησπέρα. Με ενδιαφέρουν τα πραγματάκια να αναστήσω 2 παλιά μηχανήματα που έχω στην άκρη και είμαι κοντά σου.

Θα σε ενδιέφερε και σένα κάτι σε hardware ή περιφερειακό να φέρω ως δωράκι ανταλλαγής; :happy:

Link to comment
Share on other sites

@Superion_Mind τι να σου πώ δεν έχω κάτι υπόψιν μου. Και με άδεια χέρια να μου έρθεις δε με πειράζει. Βέβαια αν θες στείλε μου ένα πμ με διαθέσιμα 'δωράκια',κάτι μπορεί να έχεις που χρειάζομαι. :clap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.