Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Εχω μια οθονη Philips 17' TFT. Αλλες φορες αναβει, αλλες οχι. Οταν γουσταρει κ αναβει, δειχνει τα χρωματα μια χαρα. Δεν εχει καμενα πιξελ. Ειναι με DSUB αλλα και DVI !

Παραλαβη απο Γλυφαδα αυριο ή Βουλα απο την Δευτερα εργασιμες ωρες.

Θα δωσω αυστηρη προτεραιοτητα σε πιο παλια και ενεργα μελη.

Καλημερα αν δεν εχει δοθει η οθονη με ενδιαφερει. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Δωριζονται καρτες και θηκες για καρτες Magic the Gathering απο 7η και κυριως 9η εκδοση.

Το ντεκ ηταν κυριως μπλε και ειναι ολες σε αριστη κατασταση. Εδω και χρονια δε παιζω πια και ειναι κριμα να καθονται. Περιλαμβανονται ΠΟΛΛΕΣ σπανιες.

Θα μπορουσα να τις πουλησω και να βγαλω εναν σκασμο λεφτα αλλα η χαρα και το παιχνιδι δεν πωλουνται, χαριζονται.

Ο πρωτος που θα δηλωσει ενδιαφερον εδω θα τις παρει.

Ειμαι Θεσσαλονικη και θα πρεπει να με βολεψει να τις δωσω. Μπορω να τις στειλω και με ΕΛΤΑ κουριερ πορτα με πορτα με χρεωση του παραληπτη φυσικα.

Σε περιπτωση που καποιος ενδιαφερομενος με ταλαιπωρει θα τις παρει ο επομενος.

ΥΓ. 8 με 16 Ιουλιου θα ειμαι Κρητη, τις φερνω και εκει αμα λαχει.

Καλημέρα.Τελικά δόθηκαν οι κάρτες??Αν όχι θα τις ήθελα (αν όχι όλες τουλάχιστον ένα deck γιατί έχω ξεκινήσει εδώ και λίγο καιρό να παίζω...αλλά ακόμα είμαι με δανικό deck :p )

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ένα dvdRW IDE λευκό και 2 δίσκοι IDE 80 giga και 40 giga σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση γιατί δεν έχω να τα δοκιμάσω.

Όποιος ενδιαφέρεται παραλαβή από Ν.Κόσμο.

Σε "φάση"σκυταλοδρομίας παραδόθηκαν το dvdrw και ο 80αρις στον washcloud

[MENTION=23177]liangour[/MENTION]

περιμένω τηλ. σου για να κανονίσουμε να πάρεις τον 40αρη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Τελικά δόθηκαν οι κάρτες??Αν όχι θα τις ήθελα (αν όχι όλες τουλάχιστον ένα deck γιατί έχω ξεκινήσει εδώ και λίγο καιρό να παίζω...αλλά ακόμα είμαι με δανικό deck :p )

Ευχαριστώ

Περιμενω τον Blade να με παρει τηλεφωνο για να του τις δωσω. Εισαι απο Θεσσαλονικη? Ελα σε πμ μηπως σε βολεψω και σενα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τον argy1 για το DSi που μου έδωσε :flower:

Χαρίζω κι εγώ με τη σειρά μου τα ακόλουθα:

  1. Κονσόλα Xbox 1 μαύρο, λειτουργεί αλλά το drive του δεν διαβάζει παιχνίδια
  2. Κουτί Η/Υ Turbo-X απλό μαύρο, έχει μερικά χτυπήματα εξωτερικά και θέλει καθάρισμα εσωτερικά, περιλαμβάνει 1x80άρη Zalman και 1x120άρη απλό
  3. Κουτί Altec Performer μαύρο σε σχετικά καλή κατάσταση, λείπει το πορτάκι από το πάνω οπτικό drive, περιλαμβάνει ένα απλό τροφοδοτικό ATX και γνήσιο αυτοκόλλητο WindowsXP Home

Λόγω όγκου και βάρους Νίκαια / Village Park για συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1848]Narayan[/MENTION]

Καλημέρα να περάσω από Village εντός της εβδομάδας για το Xbox?

Έχω ένα ίδιο σε κούτα με παιχνίδια και χειριστήρια και ανάβει μεν αλλά κάνει λούπες δε και δεν έχω ιδέα τι φταίει.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1848]Narayan[/MENTION]

Καλημέρα να περάσω από Village εντός της εβδομάδας για το Xbox?

Έχω ένα ίδιο σε κούτα με παιχνίδια και χειριστήρια και ανάβει μεν αλλά κάνει λούπες δε και δεν έχω ιδέα τι φταίει.

ΟΚ στο κρατάω, στείλε μου ΡΜ όταν ξέρεις πότε θα περάσεις για να δω το πρόγραμμά μου.

[MENTION=1848]Narayan[/MENTION]

Θα ήθελα το κουτάκι το turbox αν γίνεται :)

Δικό σου... στείλε μου σε ΡΜ ποιές μέρες και απογευματινές ώρες σε βολεύει να περάσεις.

Ξέχασα να διευκρινίσω πως το κουτί είναι το midi tower με το μπροστινό πορτάκι που καλύπτει όλη την πρόσοψη.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ στο κρατάω, στείλε μου ΡΜ όταν ξέρεις πότε θα περάσεις για να δω το πρόγραμμά μου.

Έγινε θα σε ειδοποιήσω. Θα κάνω μια τράμπα τα drives και αν δε δουλέψει η τράμπα θα τα ξαναβγάλω εδώ

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται asous gt9800 512mb reference μη λειτουργική

σε άτομα από Αθήνα μόνο, συνάντηση στον ηλεκτρικό Άνω Πατησίων

http://techgage.com/reviews/asus/en9800gtx_512mb/asus_en9800gtx_01.jpg

Μόλις παρέλαβα την κάρτα, ευχαριστώ!

EDIT (Αργά το βράδυ): Η κάρτα μετά το reflow παίζει μια χαρά!!! Ευχαριστώ Κώστα!

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

@aposporis - αξιώθηκα να περάσω το μπλοκάκι στην 6870 , -30C σε σχέση με τη στοκ ψύξη , ξανά ένα μεγάλο ευχαριστώ!!

Σειρά μου τώρα:

  1. Κάρτα γραφικών AGP , αυτή - MSI Global NX6600GT-VTD128 σε άψογη λειτουργική κατάσταση και με τα καλώδια της (νομίζω)
  2. Σύστημα υδρόψυξης για VGA , αυτό - Thermaltake Tide Water Review | techPowerUp σε άψογη λειτουργική κατάσταση (ίσως να θέλει ένα καθαρισματάκι) με μόντα στα καλώδια παροχής των pump/blower για rpm monitoring.
  3. Διακλαδώσεις σωλήνων υδρόψυξης Υ και Τ σε ID10. Υπάρχουν από 4+4 τεμάχια.
  4. Ψυγείο για χρήση σε υδρόψυξη από καλοριφέρ αυτοκινήτου , μπρούτζινο , διαστάσεων 240Χ130Χ60mm (εξωτερικές διαστάσεις) . Η επιφάνεια ψύξης έχει διαστάσεις 125Χ198mm και δέχεται σωλήνα 20mm.
  5. Σετάκι PII celeron 333Mhz + Intel BI440ZX+ Diamond Speedstar A50 8Mb + 2x32Mb PC100 ram. Την τελευταία φορά λειτουργούσε άψογα , αλλά έχει περάσει καιρός από τότε.

Τα πράματα βρίσκονται Θεσσαλονίκη

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.