Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαριζεται Nokia xpress music 5310, λειτουργικο αλλα...

H οθονη του ειναι ραγισμενη σε αρκετα σημεια ( παραμενει λειτουργησιμη ) και πολλες φορες τα αμεσως κατω απο την οθονη κουμπια δεν πιανουν, θελουν καποιες φορες μεχρι να πιασουν.. Επισης το αριστερο κουμπι κατω απο την οθονη εχει ραγισει..

Αν καποιου πιανουν τα χερια και εχει ανταλλακτικα η ειναι υπερβολικα υπομονετικος και ψυχραιμος και θελει να το λειτουργησει οπως ειναι, ειναι ευπροσδεκτος να το παραλαβει απο το σπιτι μου και να κανει τη δουλεια του..

Ανεβαζω μια φωτογραφια να το δειτε..

Αν ειναι ακομα διαθεσιμο ενδιαφερομαι! Ααα για Αθηνα μιλαμε? :p

Link to comment
Share on other sites

Λίγο δύσκολο καθότι θα πρέπει μέσα στη βδομάδα να μου αδειάσουν τη γωνιά... έρχονται κι άλλα όμως μετά το ξεκαθάρισμα οπότε θα σε έχω υπόψιν εκείνες τις μέρες :dirol:

...ίσως να μπορούσα (αν ενδιαφερόταν κι ο bilya που είχε εκδηλώσει ενδιαφέρον, αλλά μάλλον θα καθυστέραγε χρονικά η συνάντηση) να πάρω και το γκρι κουτί και να του το κρατήσω (...και ας σκοτωθώ εγώ με τη δικιά μου για τη "χαρντγουεροσαβούρα" που θα μπει στο σπίτι... :ρ ).

Βέβαια υπό το πρίσμα των κανονισμών, μου φαίνεται ότι δυστυχώς δεν έχει ακόμη δικαίωμα ζήτησης to begin with, αλλά αν δεν το ζήτήσει άλλος (και μιας και θες να το ξεφορτωθείς γρήγορα όπως είπες), ίσως να έχει νόημα μια εξαίρεση (προκειμένου πχ να πεταχτεί...).

Εξαρτάται κατά βάση από την δική σου γνώμη (αν συμφωνείς για κάτι τέτοιο) και στη συνέχεια από τον αν το θέλει και αυτός.

Για πείτε και οι δυο πώς το βλέπετε.

Έγινε επεξεργασία από washcloud
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Χαρίζονται τα εξής.

1. Από φωτογραφική μηχανή sony dsp p-120, τα καλώδια σύνδεσης της μηχανής σε a.usb b.RCA.

2.Τα παρακάτυω βιβλία

α. Νikon d90 for dummies.

β. Linux για χρήστες Windows (εκδ anubis).

γ. Το Unix από την πλευρά του χρήστη (εκδ ΙΩΝ).

δ. Introduction to Linux (a hands on guide) 1.25 edition, του Machtelt Garrels.

Είμαι Βύρωνα.

Όποιος τα θέλει, έρχεται και τα τσιμπάει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πολλά πολλά περιοδικά κυρίως pc master αλλά και άλλα κομπιουτεράδικα (ram κτλ) δεν θέλω να πάνε για ανακύκλωση αν κάποιος είναι συλλέκτης να τα πάρει. Tα περιοδικά είναι κατά μέσο όρο δεκαετίας άλλα παλιότερα άλλα νεότερα.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 4 laptop (για λίγες μέρες μετά πάνε ανακύκλωση)

το μόνο σίγουρο είναι ότι λειτουργούν οι οθόνες τους.

Είναι τα εξής :

TURBOX 8227DMP

LENOVO THINKPAD R61

ACER ASPIRE 5003 WLMI

ACER FERRARI 4005 WLMI

Θεσσαλονίκη

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 4 laptop (για λίγες μέρες μετά πάνε ανακύκλωση)

το μόνο σίγουρο είναι ότι λειτουργούν οι οθόνες τους.

Είναι τα εξής :

TURBOX 8227DMP

LENOVO THINKPAD R61

ACER ASPIRE 5003 WLMI

ACER FERRARI 4005 WLMI

Θεσσαλονίκη

Φίλοι μου τα χαρίζω και δεν θέλω να μπω σε διαδικασία πακεταρίσματος και αποστολής

αν μπορεί κάποιος βρισκόμαστε Θεσσαλονίκη κάπου να με βολεύει και του τα δίνω.

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION] δεν την έχω ψάξει

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.